Union kampioen: dit zal volgens Blessin nodig zijn

door
Union kampioen: dit zal volgens Blessin nodig zijn

De Jupiler Pro League gaat zijn laatste rechte lijn in. Het wordt vooral uitkijken naar de ontknoping van de titelstrijd, waarin op drie speeldagen van het einde in principe nog drie kandidaten in de running blijven.

Al zal de titel voor KRC Genk wel een lastig verhaal worden. Zij zouden al een kloof van zes punten moeten dichten om nog kampioen te worden. We lijken dan ook veeleer af te stevenen op een tweestrijd tussen Union en Club Brugge.

LEES OOK: Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

Union heeft beste papieren voor titel

Daarbij zijn het de Brusselaars die momenteel de beste papieren in handen hebben. Ze beginnen met een voorgift van één punt op Club en zijn volledig meester van hun lot. Ze treffen in de komende weken nog Anderlecht, Antwerp en AA Gent.

Ex-trainer Alexander Blessin gelooft wel in de titel voor zijn oude ploeg. De Duitser denkt wel dat Union daarvoor in de komende weken geen enkele steek zal mogen laten vallen. Club staat immers klaar om van elk foutje te profiteren.

9 op 9 nodig volgens Blessin

"Ik denk dat ze effectief nog drie keer moeten winnen", stelt Blessin in Het Nieuwsblad. "Tegen Anderlecht is dat niet simpel, maar na die verloren bekerfinale gaan ze misschien wel een tikje gekregen hebben."

"Antwerp uit is altijd een lastig verhaal geweest voor Union, maar als ze ook die match over de streep trekken, dan maken ze het thuis tegen Gent zeker af", is Blessin, die vorige zomer Union verruilde voor Sankt Pauli, wel optimistisch.

Zal Union ook zonder een negen op negen nog kampioen worden?

Meest recent

Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

4
4
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

79
79
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

101
101
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

71
71
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

219
219
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

220
220
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

133
133
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

57
57
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

288
288
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

97
97
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

59
59
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

213
213
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

315
315
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

367
367
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

295
295
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

344
344
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

136
136
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

384
384
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

220
220
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

260
260
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

239
239
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

183
183
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

115
115
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

558
558

Meer sportnieuws