Union kampioen: dit zal volgens Blessin nodig zijn

door
Union kampioen: dit zal volgens Blessin nodig zijn

De Jupiler Pro League gaat zijn laatste rechte lijn in. Het wordt vooral uitkijken naar de ontknoping van de titelstrijd, waarin op drie speeldagen van het einde in principe nog drie kandidaten in de running blijven.

Al zal de titel voor KRC Genk wel een lastig verhaal worden. Zij zouden al een kloof van zes punten moeten dichten om nog kampioen te worden. We lijken dan ook veeleer af te stevenen op een tweestrijd tussen Union en Club Brugge.

LEES OOK: Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union heeft beste papieren voor titel

Daarbij zijn het de Brusselaars die momenteel de beste papieren in handen hebben. Ze beginnen met een voorgift van één punt op Club en zijn volledig meester van hun lot. Ze treffen in de komende weken nog Anderlecht, Antwerp en AA Gent.

Ex-trainer Alexander Blessin gelooft wel in de titel voor zijn oude ploeg. De Duitser denkt wel dat Union daarvoor in de komende weken geen enkele steek zal mogen laten vallen. Club staat immers klaar om van elk foutje te profiteren.

9 op 9 nodig volgens Blessin

"Ik denk dat ze effectief nog drie keer moeten winnen", stelt Blessin in Het Nieuwsblad. "Tegen Anderlecht is dat niet simpel, maar na die verloren bekerfinale gaan ze misschien wel een tikje gekregen hebben."

"Antwerp uit is altijd een lastig verhaal geweest voor Union, maar als ze ook die match over de streep trekken, dan maken ze het thuis tegen Gent zeker af", is Blessin, die vorige zomer Union verruilde voor Sankt Pauli, wel optimistisch.

Zal Union ook zonder een negen op negen nog kampioen worden?

Meest recent

Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

7
7
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

11
11
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

290
290
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

38
38
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

96
96
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

76
76
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

178
178
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

82
82
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

33
33
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

89
89
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

64
64
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

30
30
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

140
140
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

267
267
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

120
120
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

360
360
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

49
49
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

209
209
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

67
67
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

294
294
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

82
82
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

431
431
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

213
213
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

500
500
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

283
283

Meer sportnieuws