Opmerkelijke bekentenis Hein: "Jammer dat ik dat nooit deed"

door
Opmerkelijke bekentenis Hein:

Het lijkt een open vraag of Hein Vanhaezebrouck nog aan de slag zal gaan als trainer. Sinds zijn vertrek bij AA Gent vorige zomer is hij werkzaam als analist en dat lijkt hem wel te bevallen. In België lijken er hem alvast nog weinig uitdagingen te resten.

Sinds 2006 was Vanhaezebrouck bijna onafgebroken aan de slag geweest in het Belgische profvoetbal bij achtereenvolgens KV Kortrijk, KRC Genk, opnieuw KV Kortrijk, AA Gent, Anderlecht en opnieuw Gent. Hij oogstte daarbij een titel en een beker.

LEES OOK: Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Jammer dat Vanhaezebrouck nooit trainer was in buitenland

Op zijn 61ste resten er Vanhaezebrouck bovendien sowieso niet zoveel jaren als trainer meer. Hij doet nu in Het Nieuwsblad toch een opmerkelijke bekentenis over zijn parcours.

"Het is jammer dat ik nooit in het buitenland trainer was", stelt hij immers. "Ging ik aan de slag in een van de grote competities, ik had Sven wellicht meegenomen", verwijst hij naar Sven Kums, die woensdag zijn pensioen aankondigde.

Komt het er na dit seizoen toch van?

In zijn glorieperiode bij Gent - rond de titel in 2015 - werd Vanhaezebrouck nochtans regelmatig gelinkt aan een overstap naar het buitenland. Hij kreeg in de loop der jaren ongetwijfeld ook de nodige aanbiedingen.

De trainer zette de stap echter nooit. Dat was naar eigen zeggen omdat hij België niet wou verlaten zolang zijn dochters het huis niet uit waren. Hij gaf vorige zomer wel aan dat hij na dit seizoen open zou staan voor een uitdaging als bondscoach of technisch directeur in het buitenland.

Denk je dat Vanhaezebrouck nog aan de slag zal gaan in het buitenland?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

33
33
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

13
13
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

21
21
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

88
88
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

13
13
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

84
84
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

343
343
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

204
204
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

246
246
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

198
198
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

42
42
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

231
231
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

68
68
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

395
395
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

231
231
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

93
93
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

88
88
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

134
134
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

398
398
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

81
81
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

194
194
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

70
70
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

409
409
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

256
256

Meer sportnieuws