Opmerkelijke bekentenis Hein: "Jammer dat ik dat nooit deed"

219
Opmerkelijke bekentenis Hein:

Het lijkt een open vraag of Hein Vanhaezebrouck nog aan de slag zal gaan als trainer. Sinds zijn vertrek bij AA Gent vorige zomer is hij werkzaam als analist en dat lijkt hem wel te bevallen. In België lijken er hem alvast nog weinig uitdagingen te resten.

Sinds 2006 was Vanhaezebrouck bijna onafgebroken aan de slag geweest in het Belgische profvoetbal bij achtereenvolgens KV Kortrijk, KRC Genk, opnieuw KV Kortrijk, AA Gent, Anderlecht en opnieuw Gent. Hij oogstte daarbij een titel en een beker.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Jammer dat Vanhaezebrouck nooit trainer was in buitenland

Op zijn 61ste resten er Vanhaezebrouck bovendien sowieso niet zoveel jaren als trainer meer. Hij doet nu in Het Nieuwsblad toch een opmerkelijke bekentenis over zijn parcours.

"Het is jammer dat ik nooit in het buitenland trainer was", stelt hij immers. "Ging ik aan de slag in een van de grote competities, ik had Sven wellicht meegenomen", verwijst hij naar Sven Kums, die woensdag zijn pensioen aankondigde.

Komt het er na dit seizoen toch van?

In zijn glorieperiode bij Gent - rond de titel in 2015 - werd Vanhaezebrouck nochtans regelmatig gelinkt aan een overstap naar het buitenland. Hij kreeg in de loop der jaren ongetwijfeld ook de nodige aanbiedingen.

De trainer zette de stap echter nooit. Dat was naar eigen zeggen omdat hij België niet wou verlaten zolang zijn dochters het huis niet uit waren. Hij gaf vorige zomer wel aan dat hij na dit seizoen open zou staan voor een uitdaging als bondscoach of technisch directeur in het buitenland.

Denk je dat Vanhaezebrouck nog aan de slag zal gaan in het buitenland?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

44
44
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

70
70
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

92
92
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

52
52
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

381
381
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

155
155
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

291
291
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

331
331
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws