Opmerkelijke bekentenis Hein: "Jammer dat ik dat nooit deed"

219 stemmen
Opmerkelijke bekentenis Hein:

Het lijkt een open vraag of Hein Vanhaezebrouck nog aan de slag zal gaan als trainer. Sinds zijn vertrek bij AA Gent vorige zomer is hij werkzaam als analist en dat lijkt hem wel te bevallen. In België lijken er hem alvast nog weinig uitdagingen te resten.

Sinds 2006 was Vanhaezebrouck bijna onafgebroken aan de slag geweest in het Belgische profvoetbal bij achtereenvolgens KV Kortrijk, KRC Genk, opnieuw KV Kortrijk, AA Gent, Anderlecht en opnieuw Gent. Hij oogstte daarbij een titel en een beker.

LEES OOK: Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Jammer dat Vanhaezebrouck nooit trainer was in buitenland

Op zijn 61ste resten er Vanhaezebrouck bovendien sowieso niet zoveel jaren als trainer meer. Hij doet nu in Het Nieuwsblad toch een opmerkelijke bekentenis over zijn parcours.

"Het is jammer dat ik nooit in het buitenland trainer was", stelt hij immers. "Ging ik aan de slag in een van de grote competities, ik had Sven wellicht meegenomen", verwijst hij naar Sven Kums, die woensdag zijn pensioen aankondigde.

Komt het er na dit seizoen toch van?

In zijn glorieperiode bij Gent - rond de titel in 2015 - werd Vanhaezebrouck nochtans regelmatig gelinkt aan een overstap naar het buitenland. Hij kreeg in de loop der jaren ongetwijfeld ook de nodige aanbiedingen.

De trainer zette de stap echter nooit. Dat was naar eigen zeggen omdat hij België niet wou verlaten zolang zijn dochters het huis niet uit waren. Hij gaf vorige zomer wel aan dat hij na dit seizoen open zou staan voor een uitdaging als bondscoach of technisch directeur in het buitenland.

Denk je dat Vanhaezebrouck nog aan de slag zal gaan in het buitenland?

Meest recent

Castagne bewierrookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

15
15
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

34
34
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

28
28
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

95
95
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

308
308
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

461
461
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

433
433
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

72
72
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

388
388
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

513
513
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

243
243
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

60
60
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

225
225
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

451
451
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

264
264
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

713
713
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

217
217
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

244
244
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

563
563
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

390
390
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

735
735
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

621
621
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

223
223
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

729
729
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179

Meer sportnieuws