Opmerkelijke bekentenis Hein: "Jammer dat ik dat nooit deed"

door
Opmerkelijke bekentenis Hein:

Het lijkt een open vraag of Hein Vanhaezebrouck nog aan de slag zal gaan als trainer. Sinds zijn vertrek bij AA Gent vorige zomer is hij werkzaam als analist en dat lijkt hem wel te bevallen. In België lijken er hem alvast nog weinig uitdagingen te resten.

Sinds 2006 was Vanhaezebrouck bijna onafgebroken aan de slag geweest in het Belgische profvoetbal bij achtereenvolgens KV Kortrijk, KRC Genk, opnieuw KV Kortrijk, AA Gent, Anderlecht en opnieuw Gent. Hij oogstte daarbij een titel en een beker.

Jammer dat Vanhaezebrouck nooit trainer was in buitenland

Op zijn 61ste resten er Vanhaezebrouck bovendien sowieso niet zoveel jaren als trainer meer. Hij doet nu in Het Nieuwsblad toch een opmerkelijke bekentenis over zijn parcours.

"Het is jammer dat ik nooit in het buitenland trainer was", stelt hij immers. "Ging ik aan de slag in een van de grote competities, ik had Sven wellicht meegenomen", verwijst hij naar Sven Kums, die woensdag zijn pensioen aankondigde.

Komt het er na dit seizoen toch van?

In zijn glorieperiode bij Gent - rond de titel in 2015 - werd Vanhaezebrouck nochtans regelmatig gelinkt aan een overstap naar het buitenland. Hij kreeg in de loop der jaren ongetwijfeld ook de nodige aanbiedingen.

De trainer zette de stap echter nooit. Dat was naar eigen zeggen omdat hij België niet wou verlaten zolang zijn dochters het huis niet uit waren. Hij gaf vorige zomer wel aan dat hij na dit seizoen open zou staan voor een uitdaging als bondscoach of technisch directeur in het buitenland.

POLL: Denk je dat Vanhaezebrouck nog aan de slag zal gaan in het buitenland?

Meest recent

'Liverpool verwent Slot: eerste knalaanwinst onderweg'

Arne Slot leidde Liverpool FC in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer meteen naar de Engelse titel. ...

5
5
Cercle dropt trainersbom: Storck per direct weggeplukt bij KVK

Twee dagen na het aflopen van de Play-Downs heeft een opmerkelijke trainerswissel plaatsgevonden bij ...

358
358
Nieuwe spelmaker jaagt Club Brugge op hol

Club Brugge is in de ban van de 18-jarige Zuid-Afrikaanse spelmaker Gabriel Amato. De jonge ...

112
112
Burgemeester verklaart verbod Club-fans: "Levens in gevaar"

De kogel is door de kerk: tenzij het protest bij de Raad van State nog iets oplevert is de achterban ...

102
102
KRC Genk slikt bittere pil: einde seizoen voor sterkhouder?

Na de nederlaag tegen Club Brugge is KRC Genk definitief uitgeteld in de titelrace. In de laatste ...

123
123
Anderlecht-Union: Lardot spreekt klare taal over VAR-fiasco

Met de eindmeet in zicht wordt ook de arbitrage met argusogen gevolgd. In het wekelijkse Under ...

171
171
Blessuregolf teistert Club Brugge: Hayen houdt adem in

Union ligt op recordkoers, en dus moet Club Brugge zelf wellicht foutloos blijven wil het nog ...

383
383
'Baro velt verdict over ontslag Milicevic bij AA Gent'

Behoudens een mirakel dreigt AA Gent voor het eerst in 11 jaar tijd naast een Europees ticket te ...

397
397
Anderlecht hakt knoop door over verbanning Club-fans

Momenteel is de titelrace nog razend spannend, maar volgend weekend kan het plots afgelopen zijn. Om ...

629
629
'Trossard hakt knoop door over transfer'

Met een assist was Leandro Trossard vorig weekend nog eens beslissend bij Arsenal. Hij hielp zijn ...

69
69
'KV Kortrijk verrast met pikante transfer bij Zulte Waregem'

KV Kortrijk trok zaterdag met een 2-2 tegen STVV een streep onder zeventien jaar in de Jupiler Pro ...

354
354
JPL-sensatie als opvolger Dolberg bij Anderlecht?

Het belooft een zeer drukke transferzomer te gaan worden bij Anderlecht. De play-offs maakten ...

758
758
'Inter krijgt felle PL-concurrentie voor Rode Duivel'

Inter wist zich vorige week op sensationele wijze te plaatsen voor de finale van de Champions ...

51
51
Het is zover: Brazilië kondigt komst Ancelotti officieel aan

De voorbije jaren flirtten ze al meermaals met elkaar, maar nu wordt het huwelijk eindelijk ...

83
83
AA Gent vraagt grote dienst aan morrende supporters

AA Gent beleefde zondag alweer een pijnlijke namiddag. Het kreeg deze keer in eigen stadion een ...

276
276
Vandenbempt legt Club Brugge op de rooster: “Dat is toch pijnlijk”

Club Brugge is de huidige landskampioen, maar Union SG is goed op weg om het stokje over te nemen. ...

437
437
Vandenhaute ontmaskerd: “Twijfel Marc Coucke weggenomen"

RSC Anderlecht kwam op de officiële kanalen weer met grote veranderingen op de proppen. Met Tim ...

544
544
Hayen van Club Brugge naar de Premier League?

Nicky Hayen gooide vorig seizoen hoge ogen door na het ontslag van Ronny Deila alsnog de landstitel ...

1102
1102
KV Kortrijk mag toch hopen dat publiekslieveling blijft

Voor KV Kortrijk viel afgelopen weekend het doek over haar verblijf in eerste klasse. Na zeventien ...

298
298
'Kompany krijgt enorme klap in strijd voor nieuwe ster'

Vincent Kompany mocht vorig weekend een feestje bouwen met Bayern München, want dat mocht een ...

134
134

Meer sportnieuws