'Club Brugge hakt knoop door: transfer in stroomversnelling'

door
'Club Brugge hakt knoop door: transfer in stroomversnelling'

In de titelrace hoopt het nog haasje-over te doen met koploper Union, maar met de beker heeft Club Brugge alvast toch alweer een prijs te pakken. De vele kandidaten om andere oorden op te zoeken kunnen Jan Breydel dus met een gerust hart verlaten. In één dossier lijkt er stilaan beweging te komen.

Het vertrek van Joel Ordonez, Raphael Onyedika en Maxim De Cuyper lijkt een uitgemaakte zaak, terwijl er na amper één seizoen ook reeds aan de mouw van Christos Tzolis en vooral Ardon Jashari wordt ingetrokken. De kassa zal dus andermaal stevig rinkelen in Westkapelle, waar nog meer spelers in aanmerking komen voor een transfer.

LEES OOK: Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Leegloop in Brugge

Behalve bekerheld Romeo Vermant, die Blauw-Zwart vanzelfsprekend langer wil vastleggen, gaan immers ook  Ferran Jutglà, Bjorn Meijer, Casper Nielsen en Jorne Spileers stuk voor stuk hun laatste contractjaar in. Wat de precieze plannen zijn met dat viertal is voorlopig onbekend, al kan Jutglà alleszins op de nodige belangstelling rekenen.

De toekomst van Meijer is na al zijn blessureleed dan weer een mysterie, al biedt de vermoedelijke exit van De Cuyper allicht wel perspectieven voor de linksback. Hetzelfde geldt in theorie ook voor Nielsen op het middenveld, waar mogelijk zelfs meerdere plekjes vrijkomen. Hier en daar wordt evenwel geopperd dat de Deen mag beschikken.

Spileers richting exit?

Centraal achterin anticipeerde Club dan weer op het vertrek van Ordonez door achtereenvolgens Zaid Romero en Vince Osuji in huis te halen. Met tevens nog Brandon Mechele blijft de concurrentie dus groot voor Spileers, die heel even de hemel leek te bestormen maar sinds de intrede van Nicky Hayen op de achtergrond verzeild geraakte.

De voorbije weken was er in de wedstrijdkern zelfs geregeld geen plaats voor het 20-jarig product van eigen kweek. En dus lijkt Spileers, wiens marktwaarde op drie miljoen wordt geschat, weldra zijn geluk elders te gaan beproeven. Dat hij zopas van zaakwaarnemer veranderde lijkt alvast een teken aan de wand dat er een transfer op til staat.

Spileers verdient nog een kans bij Club

Meest recent

'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

148
148
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

197
197
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

112
112
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

113
113
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

110
110
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

177
177
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

482
482
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

320
320
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

337
337
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

284
284
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

223
223
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

114
114
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

140
140
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

273
273
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

384
384
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

745
745
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

337
337
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

460
460
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

1096
1096
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

411
411
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

436
436
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

182
182
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

87
87
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

242
242

Meer sportnieuws