'Club Brugge hakt knoop door: transfer in stroomversnelling'

door
'Club Brugge hakt knoop door: transfer in stroomversnelling'

In de titelrace hoopt het nog haasje-over te doen met koploper Union, maar met de beker heeft Club Brugge alvast toch alweer een prijs te pakken. De vele kandidaten om andere oorden op te zoeken kunnen Jan Breydel dus met een gerust hart verlaten. In één dossier lijkt er stilaan beweging te komen.

Het vertrek van Joel Ordonez, Raphael Onyedika en Maxim De Cuyper lijkt een uitgemaakte zaak, terwijl er na amper één seizoen ook reeds aan de mouw van Christos Tzolis en vooral Ardon Jashari wordt ingetrokken. De kassa zal dus andermaal stevig rinkelen in Westkapelle, waar nog meer spelers in aanmerking komen voor een transfer.

LEES OOK: "Onaanvaardbaar" - Gent-spelers geven oorzaak zure nederlaag

Leegloop in Brugge

Behalve bekerheld Romeo Vermant, die Blauw-Zwart vanzelfsprekend langer wil vastleggen, gaan immers ook  Ferran Jutglà, Bjorn Meijer, Casper Nielsen en Jorne Spileers stuk voor stuk hun laatste contractjaar in. Wat de precieze plannen zijn met dat viertal is voorlopig onbekend, al kan Jutglà alleszins op de nodige belangstelling rekenen.

De toekomst van Meijer is na al zijn blessureleed dan weer een mysterie, al biedt de vermoedelijke exit van De Cuyper allicht wel perspectieven voor de linksback. Hetzelfde geldt in theorie ook voor Nielsen op het middenveld, waar mogelijk zelfs meerdere plekjes vrijkomen. Hier en daar wordt evenwel geopperd dat de Deen mag beschikken.

Spileers richting exit?

Centraal achterin anticipeerde Club dan weer op het vertrek van Ordonez door achtereenvolgens Zaid Romero en Vince Osuji in huis te halen. Met tevens nog Brandon Mechele blijft de concurrentie dus groot voor Spileers, die heel even de hemel leek te bestormen maar sinds de intrede van Nicky Hayen op de achtergrond verzeild geraakte.

De voorbije weken was er in de wedstrijdkern zelfs geregeld geen plaats voor het 20-jarig product van eigen kweek. En dus lijkt Spileers, wiens marktwaarde op drie miljoen wordt geschat, weldra zijn geluk elders te gaan beproeven. Dat hij zopas van zaakwaarnemer veranderde lijkt alvast een teken aan de wand dat er een transfer op til staat.

Spileers verdient nog een kans bij Club

Meest recent

"Onaanvaardbaar" - Gent-spelers geven oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

0
0
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

4
4
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

107
107
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

252
252
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

217
217
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

302
302
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

234
234
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

53
53
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

661
661
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

514
514
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

87
87
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

390
390
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

317
317
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

147
147
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

782
782
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

156
156
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

61
61
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

147
147
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

180
180
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

928
928
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

174
174
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

263
263
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

122
122
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

249
249

Meer sportnieuws