'Club Brugge hakt knoop door: transfer in stroomversnelling'

door
'Club Brugge hakt knoop door: transfer in stroomversnelling'

In de titelrace hoopt het nog haasje-over te doen met koploper Union, maar met de beker heeft Club Brugge alvast toch alweer een prijs te pakken. De vele kandidaten om andere oorden op te zoeken kunnen Jan Breydel dus met een gerust hart verlaten. In één dossier lijkt er stilaan beweging te komen.

Het vertrek van Joel Ordonez, Raphael Onyedika en Maxim De Cuyper lijkt een uitgemaakte zaak, terwijl er na amper één seizoen ook reeds aan de mouw van Christos Tzolis en vooral Ardon Jashari wordt ingetrokken. De kassa zal dus andermaal stevig rinkelen in Westkapelle, waar nog meer spelers in aanmerking komen voor een transfer.

LEES OOK: Club-spelers kijken plots op: onverwachte gast bij oefenpot

Leegloop in Brugge

Behalve bekerheld Romeo Vermant, die Blauw-Zwart vanzelfsprekend langer wil vastleggen, gaan immers ook  Ferran Jutglà, Bjorn Meijer, Casper Nielsen en Jorne Spileers stuk voor stuk hun laatste contractjaar in. Wat de precieze plannen zijn met dat viertal is voorlopig onbekend, al kan Jutglà alleszins op de nodige belangstelling rekenen.

De toekomst van Meijer is na al zijn blessureleed dan weer een mysterie, al biedt de vermoedelijke exit van De Cuyper allicht wel perspectieven voor de linksback. Hetzelfde geldt in theorie ook voor Nielsen op het middenveld, waar mogelijk zelfs meerdere plekjes vrijkomen. Hier en daar wordt evenwel geopperd dat de Deen mag beschikken.

Spileers richting exit?

Centraal achterin anticipeerde Club dan weer op het vertrek van Ordonez door achtereenvolgens Zaid Romero en Vince Osuji in huis te halen. Met tevens nog Brandon Mechele blijft de concurrentie dus groot voor Spileers, die heel even de hemel leek te bestormen maar sinds de intrede van Nicky Hayen op de achtergrond verzeild geraakte.

De voorbije weken was er in de wedstrijdkern zelfs geregeld geen plaats voor het 20-jarig product van eigen kweek. En dus lijkt Spileers, wiens marktwaarde op drie miljoen wordt geschat, weldra zijn geluk elders te gaan beproeven. Dat hij zopas van zaakwaarnemer veranderde lijkt alvast een teken aan de wand dat er een transfer op til staat.

Spileers verdient nog een kans bij Club

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

1
1
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

31
31
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

101
101
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

40
40
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

258
258
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

74
74
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

569
569
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

187
187
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

166
166
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

395
395
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

58
58
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

226
226
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

63
63
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

83
83
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

69
69
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

113
113
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

459
459
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

267
267
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

351
351
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

765
765
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

657
657
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

369
369

Meer sportnieuws