'Club Brugge hakt knoop door: transfer in stroomversnelling'

door
'Club Brugge hakt knoop door: transfer in stroomversnelling'

In de titelrace hoopt het nog haasje-over te doen met koploper Union, maar met de beker heeft Club Brugge alvast toch alweer een prijs te pakken. De vele kandidaten om andere oorden op te zoeken kunnen Jan Breydel dus met een gerust hart verlaten. In één dossier lijkt er stilaan beweging te komen.

Het vertrek van Joel Ordonez, Raphael Onyedika en Maxim De Cuyper lijkt een uitgemaakte zaak, terwijl er na amper één seizoen ook reeds aan de mouw van Christos Tzolis en vooral Ardon Jashari wordt ingetrokken. De kassa zal dus andermaal stevig rinkelen in Westkapelle, waar nog meer spelers in aanmerking komen voor een transfer.

Leegloop in Brugge

Behalve bekerheld Romeo Vermant, die Blauw-Zwart vanzelfsprekend langer wil vastleggen, gaan immers ook  Ferran Jutglà, Bjorn Meijer, Casper Nielsen en Jorne Spileers stuk voor stuk hun laatste contractjaar in. Wat de precieze plannen zijn met dat viertal is voorlopig onbekend, al kan Jutglà alleszins op de nodige belangstelling rekenen.

De toekomst van Meijer is na al zijn blessureleed dan weer een mysterie, al biedt de vermoedelijke exit van De Cuyper allicht wel perspectieven voor de linksback. Hetzelfde geldt in theorie ook voor Nielsen op het middenveld, waar mogelijk zelfs meerdere plekjes vrijkomen. Hier en daar wordt evenwel geopperd dat de Deen mag beschikken.

Spileers richting exit?

Centraal achterin anticipeerde Club dan weer op het vertrek van Ordonez door achtereenvolgens Zaid Romero en Vince Osuji in huis te halen. Met tevens nog Brandon Mechele blijft de concurrentie dus groot voor Spileers, die heel even de hemel leek te bestormen maar sinds de intrede van Nicky Hayen op de achtergrond verzeild geraakte.

De voorbije weken was er in de wedstrijdkern zelfs geregeld geen plaats voor het 20-jarig product van eigen kweek. En dus lijkt Spileers, wiens marktwaarde op drie miljoen wordt geschat, weldra zijn geluk elders te gaan beproeven. Dat hij zopas van zaakwaarnemer veranderde lijkt alvast een teken aan de wand dat er een transfer op til staat.

POLL: Spileers verdient nog een kans bij Club

Meest recent

'Vrancken dient Lamkel Zé genadeschot toe bij STVV'

STVV pakte in januari uit met een gewaagde gok door Didier Lamkel Zé binnen te halen. De ...

0
0
Union kampioen: dit zal volgens Blessin nodig zijn

De Jupiler Pro League gaat zijn laatste rechte lijn in. Het wordt vooral uitkijken naar de ...

31
31
Buitenlandse centen bij Essevee? CEO schenkt klare wijn

Volgend seizoen maakt Zulte Waregem na twee jaar afwezigheid opnieuw zijn opwachting in de Jupiler ...

73
73
Rode Duivels en Ajax: Mokio geeft doelstellingen prijs

Toen Rudi Garcia in maart zijn eerste selectie bekend maakte bij de Rode Duivels, had hij meteen ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Union verliest boegbeeld, schok rond De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

230
230
Dejaegere onthult échte reden pensioen Sven Kums

Sven Kums heeft zijn afscheid als profvoetballer aangekondigd. Na 19 seizoenen hangt de middenvelder ...

105
105
Hallucinante beelden: Parijs in shock door rellen

Paris Saint-Germain bereikte de finale van de Champions League door Arsenal uit te schakelen in de ...

100
100
Perfecte timing: Union krijgt fikse opsteker voor Anderlecht

Union SG neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Sebastien Pocognoli en consorten staan ...

88
88
Opmerkelijke bekentenis Hein: "Jammer dat ik dat nooit deed"

Het lijkt een open vraag of Hein Vanhaezebrouck nog aan de slag zal gaan als trainer. Sinds zijn ...

110
110
'Geen KDB, wel andere verrassende Duivel voor Liverpool'

Woensdagavond werd vanuit Italië een straf gerucht gelanceerd, want daar klonk het dat naast ...

117
117
'Lierse verliest smaakmaker aan Jupiler Pro League'

Lierse SK greep dit seizoen uiteindelijk op het nippertje naast een ticket voor de play-offs in de ...

148
148
Pikante onthulling Gerets: Europese grootmacht geweigerd

Dezer dagen lijken Belgische trainers meer naam te maken in het buitenland, met onder meer Vincent ...

144
144
Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

Het is intussen al enkele weken zeker dat Kevin De Bruyne na dit seizoen zal vertrekken bij ...

227
227
'Cadeautje Fredberg geeft transferplannen Anderlecht boost'

Er staat Anderlecht een zeer drukke transferzomer te wachten. Met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

726
726
Club Brugge verliest jeugdproduct aan kustclub

Club Brugge zet steeds meer in op talent van eigen bodem, maar uiteraard kan niet elk jeugdproduct ...

130
130
'Fraaie transfer Watanabe: AA Gent kan cashen'

AA Gent wist zich voor het eerst sinds lang nog eens te kwalificeren voor de Champions' Play-Offs, ...

490
490
Thijs Vloebergh doet gruwelijke ontdekking bij DAZN-trip

Voor de regelmatige kijker van het Belgische voetbal zal Thijs Vloebergh ongetwijfeld geen onbekend ...

34
34
'Knaltransfer in Genk: smaakmaker richting Liverpool?'

Vanuit de huidige positie als underdog hoopt KRC Genk straks alsnog een gooi te doen naar de titel, ...

456
456
'Club Brugge hakt knoop door: transfer in stroomversnelling'

In de titelrace hoopt het nog haasje-over te doen met koploper Union, maar met de beker heeft Club ...

659
659
Topfavoriet van Kompany wil knalterugkeer naar RSCA

RSC Anderlecht denkt aan een terugkeer van Christian Kouamé als vervanger voor de mogelijk ...

386
386

Meer sportnieuws