OH Leuven slaat toe met piepjong talent

147 stemmen
OH Leuven slaat toe met piepjong talent

OH Leuven moet alweer terugblikken op een vrij grijs seizoen. Het moest daarin nog lange tijd bang achterom kijken, al wist het uiteindelijk wel de Relegation Play-Off te ontlopen. In de Europe Play-Off lijkt het nu ook al uitgeteld te zijn.

Op drie speeldagen van het einde staat OHL pas op de vierde plaats met al zes punten minder dan leider Charleroi. In de slotmatchen lijkt er dus niet al te veel meer op het spel te staan en dus kunnen ze aan Den Dreef werk maken van de toekomst.

LEES OOK: 'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OHL legt piepjong talent vast

OHL zal weer de transfermarkt op moeten, want er zijn de nodige huurlingen en enkele spelers zijn ook einde contract. Daarnaast hopen ze wellicht ook dat er nog eens enkele jonge talenten kunnen doorbreken vanuit de jeugdopleiding.

Een eerste stap heeft OHL alvast gezet door een piepjong talent onder contract te leggen. De amper 15-jarige Kirsten Ngandimoun mocht immers zijn eerste profcontract tekenen. Daardoor ligt hij vast tot 2028.

Leidersfiguur en voorbeeld

De middenvelder was dit seizoen de aanvoerder van de Leuvense U16 en mocht ook al een paar keer opdraven bij de U18. Bij OHL geloven ze duidelijk in zijn talent voor de toekomst.

"Kirsten heeft dit contract verdiend met zijn prestaties op én naast het veld", aldus Academy Manager Hans Somers. "Met vijf goals en acht assists is hij sowieso belangrijk, maar daarnaast is hij een echte leidersfiguur en een voorbeeld voor veel andere jeugdspelers."

Denk je dat hij zal doorbreken bij OHL?

Meest recent

'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

32
32
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

146
146
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

30
30
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

262
262
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

34
34
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

144
144
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

29
29
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

180
180
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

304
304
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

674
674
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

455
455
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

136
136
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

408
408
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

238
238
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

634
634
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

173
173
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

606
606
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

122
122
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

243
243
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

421
421
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

715
715
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

126
126
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

1268
1268
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

190
190

Meer sportnieuws