OH Leuven moet alweer terugblikken op een vrij grijs seizoen. Het moest daarin nog lange tijd bang achterom kijken, al wist het uiteindelijk wel de Relegation Play-Off te ontlopen. In de Europe Play-Off lijkt het nu ook al uitgeteld te zijn.
Op drie speeldagen van het einde staat OHL pas op de vierde plaats met al zes punten minder dan leider Charleroi. In de slotmatchen lijkt er dus niet al te veel meer op het spel te staan en dus kunnen ze aan Den Dreef werk maken van de toekomst.
OHL legt piepjong talent vast
OHL zal weer de transfermarkt op moeten, want er zijn de nodige huurlingen en enkele spelers zijn ook einde contract. Daarnaast hopen ze wellicht ook dat er nog eens enkele jonge talenten kunnen doorbreken vanuit de jeugdopleiding.
Een eerste stap heeft OHL alvast gezet door een piepjong talent onder contract te leggen. De amper 15-jarige Kirsten Ngandimoun mocht immers zijn eerste profcontract tekenen. Daardoor ligt hij vast tot 2028.
Leidersfiguur en voorbeeld
De middenvelder was dit seizoen de aanvoerder van de Leuvense U16 en mocht ook al een paar keer opdraven bij de U18. Bij OHL geloven ze duidelijk in zijn talent voor de toekomst.
"Kirsten heeft dit contract verdiend met zijn prestaties op én naast het veld", aldus Academy Manager Hans Somers. "Met vijf goals en acht assists is hij sowieso belangrijk, maar daarnaast is hij een echte leidersfiguur en een voorbeeld voor veel andere jeugdspelers."