OH Leuven slaat toe met piepjong talent

door
OH Leuven slaat toe met piepjong talent

OH Leuven moet alweer terugblikken op een vrij grijs seizoen. Het moest daarin nog lange tijd bang achterom kijken, al wist het uiteindelijk wel de Relegation Play-Off te ontlopen. In de Europe Play-Off lijkt het nu ook al uitgeteld te zijn.

Op drie speeldagen van het einde staat OHL pas op de vierde plaats met al zes punten minder dan leider Charleroi. In de slotmatchen lijkt er dus niet al te veel meer op het spel te staan en dus kunnen ze aan Den Dreef werk maken van de toekomst.

OHL legt piepjong talent vast

OHL zal weer de transfermarkt op moeten, want er zijn de nodige huurlingen en enkele spelers zijn ook einde contract. Daarnaast hopen ze wellicht ook dat er nog eens enkele jonge talenten kunnen doorbreken vanuit de jeugdopleiding.

Een eerste stap heeft OHL alvast gezet door een piepjong talent onder contract te leggen. De amper 15-jarige Kirsten Ngandimoun mocht immers zijn eerste profcontract tekenen. Daardoor ligt hij vast tot 2028.

Leidersfiguur en voorbeeld

De middenvelder was dit seizoen de aanvoerder van de Leuvense U16 en mocht ook al een paar keer opdraven bij de U18. Bij OHL geloven ze duidelijk in zijn talent voor de toekomst.

"Kirsten heeft dit contract verdiend met zijn prestaties op én naast het veld", aldus Academy Manager Hans Somers. "Met vijf goals en acht assists is hij sowieso belangrijk, maar daarnaast is hij een echte leidersfiguur en een voorbeeld voor veel andere jeugdspelers."

POLL: Denk je dat hij zal doorbreken bij OHL?

Meest recent

'Union verliest volgende smaakmaker: Bundesliga lonkt'

Union kan in de komende weken eindelijk de landstitel veroveren, nadat het in de voorbije drie ...

0
0
Van Ryanair tot Evra: Trossard compleet belachelijk gemaakt

Arsenal ging in de halve finale van de Champions League kopje onder tegen PSG. De Londenaren wisten ...

8
8
'Exodus bij KV Kortrijk, eerste aanwinst op komst'

KV Kortrijk zet zaterdag een punt achter zeventien jaar in de Jupiler Pro League. Het speelt dan op ...

41
41
'Wending in verkrachtingszaak: Dani Alves krijgt zwaar verdict'

Dani Alves loopt momenteel op vrije voeten na zijn vrijspraak voor verkrachting, maar daar komt in ...

12
12
'Napoli all-in: drastisch plan om De Bruyne te halen'

Het transferdossier van Kevin De Bruyne lijkt een verrassende wending te krijgen. De voorbije weken ...

45
45
'Vrancken dient Lamkel Zé genadeschot toe bij STVV'

STVV pakte in januari uit met een gewaagde gok door Didier Lamkel Zé binnen te halen. De ...

57
57
Union kampioen: dit zal volgens Blessin nodig zijn

De Jupiler Pro League gaat zijn laatste rechte lijn in. Het wordt vooral uitkijken naar de ...

76
76
Buitenlandse centen bij Essevee? CEO schenkt klare wijn

Volgend seizoen maakt Zulte Waregem na twee jaar afwezigheid opnieuw zijn opwachting in de Jupiler ...

158
158
Rode Duivels en Ajax: Mokio geeft doelstellingen prijs

Toen Rudi Garcia in maart zijn eerste selectie bekend maakte bij de Rode Duivels, had hij meteen ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Union verliest boegbeeld, schok rond De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

330
330
Dejaegere onthult échte reden pensioen Sven Kums

Sven Kums heeft zijn afscheid als profvoetballer aangekondigd. Na 19 seizoenen hangt de middenvelder ...

132
132
Hallucinante beelden: Parijs in shock door rellen

Paris Saint-Germain bereikte de finale van de Champions League door Arsenal uit te schakelen in de ...

113
113
Perfecte timing: Union krijgt fikse opsteker voor Anderlecht

Union SG neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Sebastien Pocognoli en consorten staan ...

99
99
Opmerkelijke bekentenis Hein: "Jammer dat ik dat nooit deed"

Het lijkt een open vraag of Hein Vanhaezebrouck nog aan de slag zal gaan als trainer. Sinds zijn ...

125
125
'Geen KDB, wel andere verrassende Duivel voor Liverpool'

Woensdagavond werd vanuit Italië een straf gerucht gelanceerd, want daar klonk het dat naast ...

136
136
'Lierse verliest smaakmaker aan Jupiler Pro League'

Lierse SK greep dit seizoen uiteindelijk op het nippertje naast een ticket voor de play-offs in de ...

175
175
Pikante onthulling Gerets: Europese grootmacht geweigerd

Dezer dagen lijken Belgische trainers meer naam te maken in het buitenland, met onder meer Vincent ...

155
155
Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

Het is intussen al enkele weken zeker dat Kevin De Bruyne na dit seizoen zal vertrekken bij ...

235
235
'Cadeautje Fredberg geeft transferplannen Anderlecht boost'

Er staat Anderlecht een zeer drukke transferzomer te wachten. Met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

813
813
Club Brugge verliest jeugdproduct aan kustclub

Club Brugge zet steeds meer in op talent van eigen bodem, maar uiteraard kan niet elk jeugdproduct ...

133
133

Meer sportnieuws