Milicevic: "Hij moet een standbeeld krijgen bij AA Gent"

189
Milicevic:

AA Gent staat zondag voor een levensbelangrijke wedstrijden. Het moet eigenlijk winnen tegen Antwerp om zijn hoop op een Europees ticket levend te houden. Anders dreigen de Buffalo's vrede te moeten nemen met een zesde plaats.

Dat zou natuurlijk zonde zijn voor Gent, maar dat kreeg er woensdag wel nog een mooie motivatie bij. Sven Kums kondigde immers aan dat hij na dit seizoen een punt achter zijn carrière zet. Gent zal zijn aanvoerder een afscheid in schoonheid willen bezorgen.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Milicevic noemt Kums de Modric van Gent

Dat geldt zeker voor Danijel Milicevic. De huidige coach van Gent kent Kums al zeer lang, want ze waren ook al ploegmaats in de gloriejaren rond de titel van 2015. Hij heeft zeer veel lof voor zijn draaischijf.

"Sven was de Luka Modric van AA Gent", aldus Milicevic in Het Laatste Nieuws. "Hij bepaalde het ritme. Ik noemde hem de voorbije jaren vaak ‘Luka’. Want hoe hij ballen met z’n buitenkant rechtervoet kon trappen... Zijn assist voor mij in de Champions League tegen Olympique Lyon was gewéldig. Hij stond toen in het Team van de Groepsfase. Dat zegt alles."

Standbeeld aan Planet Group Arena

Kums werd voor zijn prestaties in die tijd ook bekroond met een Gouden Schoen, maar een debuut bij de Rode Duivels volgde ondanks een handvol selecties nooit. Milicevic pleit nu voor een ander eerbetoon.

"Dankzij zijn professionalisme heeft hij tot deze leeftijd kunnen voetballen. Geloof mij: als middenvelder is dat geen sinecure. Als Pep Guardiola zegt dat er een standbeeld van Kevin De Bruyne moet komen aan het Etihad, dan moet er ook een standbeeld van Sven Kums komen aan de Planet Group Arena", oppert hij immers.

Moet Kums een standbeeld krijgen aan de Planet Group Arena?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

18
18
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

35
35
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

34
34
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

102
102
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

43
43
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

217
217
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

92
92
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

107
107
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

94
94
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws