'Knaltransfer El Khannouss: topcoach geeft groen licht'

door
'Knaltransfer El Khannouss: topcoach geeft groen licht'

Bilal El Khannouss heeft niet al te veel plezier beleefd aan zijn eerste seizoen in de Premier League. Hij verkaste vorige zomer voor 22,5 miljoen euro van KRC Genk naar Leicester City, maar de Foxes degradeerden meteen opnieuw.

Het was voor de Belgische Marokkaan niet makkelijk om zich door te zetten in een team dat het hele jaar moest knokken tegen de degradatie, maar desondanks groeide hij uit tot één van de lichtpuntjes bij Leicester. De kans lijkt dan ook onbestaande dat hij mee zal zakken naar de Championship.

LEES OOK: 'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Arteta zet licht op groen voor El Khannouss

Dat komt ook omdat Leicester centen nodig heeft na de degradatie. El Khannouss is één van de weinige spelers in de kern die nog een mooie transfersom kan opleveren en dus zal hij wellicht te gelde gemaakt worden. Verschillende grote clubs staan al klaar om daarvan te profiteren.

De meest concrete optie lijkt op dit moment zowaar Arsenal te zijn. Nu komt GiveMeSport ook met het nieuws dat trainer Mikel Arteta het licht op groen gezet zou hebben voor de komst van El Khannouss in de zomer. Hij zou de 20-jarige er graag bij willen voor zijn middenveld.

Bod van 25 miljoen op komst

Daardoor zouden de Gunners snel in actie kunnen schieten. Er zou zelfs al een eerste bod in de maak zijn. Arsenal zou een aanbieding van 25 miljoen euro voorbereiden om de onderhandelingen op te starten.

Ondanks een lastig jaar zou El Khannouss dus meteen de stap naar de absolute top kunnen gaan zetten. Hij heeft bij Leicester wel nog een contract tot 2028 en het is nog niet helemaal duidelijk wat hun vraagprijs zal worden.

Zou El Khannouss goed passen bij Arsenal?

Meest recent

'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

20
20
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

57
57
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

173
173
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

61
61
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

167
167
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

183
183
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

139
139
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

55
55
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

153
153
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

149
149
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

45
45
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

543
543
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

90
90
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

481
481
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

202
202
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

315
315
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

190
190
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

141
141
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

668
668
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

121
121
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

98
98
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

244
244
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

227
227
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

484
484

Meer sportnieuws