'Knaltransfer El Khannouss: topcoach geeft groen licht'

door
'Knaltransfer El Khannouss: topcoach geeft groen licht'

Bilal El Khannouss heeft niet al te veel plezier beleefd aan zijn eerste seizoen in de Premier League. Hij verkaste vorige zomer voor 22,5 miljoen euro van KRC Genk naar Leicester City, maar de Foxes degradeerden meteen opnieuw.

Het was voor de Belgische Marokkaan niet makkelijk om zich door te zetten in een team dat het hele jaar moest knokken tegen de degradatie, maar desondanks groeide hij uit tot één van de lichtpuntjes bij Leicester. De kans lijkt dan ook onbestaande dat hij mee zal zakken naar de Championship.

LEES OOK: Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

Arteta zet licht op groen voor El Khannouss

Dat komt ook omdat Leicester centen nodig heeft na de degradatie. El Khannouss is één van de weinige spelers in de kern die nog een mooie transfersom kan opleveren en dus zal hij wellicht te gelde gemaakt worden. Verschillende grote clubs staan al klaar om daarvan te profiteren.

De meest concrete optie lijkt op dit moment zowaar Arsenal te zijn. Nu komt GiveMeSport ook met het nieuws dat trainer Mikel Arteta het licht op groen gezet zou hebben voor de komst van El Khannouss in de zomer. Hij zou de 20-jarige er graag bij willen voor zijn middenveld.

Bod van 25 miljoen op komst

Daardoor zouden de Gunners snel in actie kunnen schieten. Er zou zelfs al een eerste bod in de maak zijn. Arsenal zou een aanbieding van 25 miljoen euro voorbereiden om de onderhandelingen op te starten.

Ondanks een lastig jaar zou El Khannouss dus meteen de stap naar de absolute top kunnen gaan zetten. Hij heeft bij Leicester wel nog een contract tot 2028 en het is nog niet helemaal duidelijk wat hun vraagprijs zal worden.

Zou El Khannouss goed passen bij Arsenal?

Meest recent

Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

0
0
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

42
42
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

114
114
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

201
201
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

241
241
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

236
236
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

214
214
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

87
87
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

121
121
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

206
206
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

88
88
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

940
940
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

64
64
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

30
30
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

92
92
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

508
508
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

129
129
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

437
437
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

157
157
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

213
213
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

333
333
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

103
103
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

129
129
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

186
186

Meer sportnieuws