'AA Gent weer stap dichter bij miljoenentransfer'

door
'AA Gent weer stap dichter bij miljoenentransfer'

AA Gent kreeg de voorbije week een paar pandoeringen. Het zal zich daardoor nog moeten reppen om nog een Europees ticket te pakken. De vierde plaats mag het sowieso al vergeten, waardoor het voorbij Antwerp naar plaats vijf en vervolgens voorbij de winnaar van PO2 in de barrages zal moeten.

Het al dan niet halen van Europees voetbal zal wellicht ook zijn invloed hebben op het verloop van de zomermercato. Daarin lijken in de eerste plaats vooral veel spelers de Buffalo's te gaan verlaten. Gent wil van heel wat spelers af, terwijl anderen een stap hogerop kunnen zetten.

LEES OOK: 'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord doet nieuw bod op Watanabe

In die laatste categorie valt bijvoorbeeld Tsuyoshi Watanabe. De 28-jarige Japanner is uitgegroeid tot een absolute sterkhouder in Gent en speelde zich daarmee in de kijker van Feyenoord. De Rotterdammers trekken al even aan zijn mouw.

Een eerste bod werd echter geweigerd door Gent, maar Feyenoord geeft de strijd niet op. 1908.nl meldt nu dat Feyenoord inmiddels een verbeterde aanbieding neergelegd heeft in de Planet Group Arena. De verwachting is dat het nieuwe bod ook tot een akkoord tussen de clubs zal leiden.

Transfer lijkt in de maak

Daarmee zou de transfer in kannen en kruiken zijn, want met Watanabe zelf is Feyenoord er persoonlijk ook al uit. Hij lijkt dus goed op weg om na Sem Steijn (Twente) de tweede zomeraanwinst te worden in Rotterdam.

Watanabe zal bij Feyenoord volgend seizoen mogelijk kunnen proeven van de Champions League. Hij moet er in de defensie het nakende vertrek van David Hancko en mogelijk ook Gernot Trauner gaan opvangen.

🔥 Populair bij onze lezers

‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Zal AA Gent een goede vervanger voor hem vinden?

Meest recent

'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

32
32
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

53
53
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

53
53
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

425
425
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

273
273
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

83
83
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1144
1144
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

111
111
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

360
360
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

138
138
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1104
1104
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

261
261
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

750
750
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

301
301
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

278
278
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

395
395
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1016
1016
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

489
489
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1031
1031
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

173
173
Cercle Brugge wankelt nú al na nieuwe uppercut

Cercle Brugge was afgelopen seizoen plots degradatiekandidaat na het schitterende seizoen daarvoor. ...

185
185
‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

Johan Bakayoko is op weg naar uitgang bij PSV. Ondanks een minder seizoen in Nederland staat de ...

82
82
'Geweldig Anderlecht-nieuws voor komend seizoen'

RSC Anderlecht kon al acht jaar geen prijs meer pakken, maar de supporters staan wel als een huis ...

584
584
‘Kompany wil Rode Duivel na transferklap van 100 miljoen'

Bayern München is naarstig op zoek naar een vervanger voor de zwaar geblesseerde Jamal Musiala. ...

257
257
‘Overmars heeft beet: Antwerp plant medische tests in’

Royal Antwerp FC liep afgelopen seizoen op pijnlijke wijze Europees voetbal mis en The Great Old wil ...

425
425

Meer sportnieuws