'Arteta slaat op tafel voor 'koppige' Leandro Trossard'

225 stemmen
'Arteta slaat op tafel voor 'koppige' Leandro Trossard'

Leandro Trossard staat al sinds 2023 onder contract bij Arsenal. De aanvaller was niet altijd zeker van een basisplaats, maar dit seizoen is hij één van de smaakmakers van de formatie van Mikel Arteta. Woensdagavond kijkt de Rode Duivel PSG recht in de ogen in de halve finale van de Champions League. 

Trossard heeft nog een lopende verbintenis in Londen tot juni 2026 met een marktwaarde van 30 miljoen euro. In het verleden werd al over een mogelijke transfer gesproken, maar Het Laatste Nieuws laat weten dat alle signalen richting een verlengd verblijf in het Emirates Stadium wijzen.

LEES OOK: 'Zeno Debast plots in beeld bij Europese grootmacht'

Gesprekken lopen

Arsenal legde zo’n 25 miljoen euro op tafel voor de voormalige KRC Genk-speler. Zijn huidig contract loopt nog tot 2026, maar de Engelse topclub heeft ook een optie om die verbintenis met een jaar te verlengen. Zijn toekomst lijkt alvast bekend. Arsenal wil langer door met Trossard die dit seizoen aan 10 doelpunten en 8 assists zit in 52 competitieve wedstrijden.

Arsenal moet tegen PSG een 0-1 nederlaag zien weg te werken, mogelijk mét Trossard in de basis? ‘Een plek in de eindstrijd van het kampioenenbal zou Trossard straks ook een extra troef aan de onderhandelingstafel kunnen geven. Want achter de schermen lopen al geruime tijd gesprekken over de toekomst van de Rode Duivel bij het Emirates’, klinkt het.

Koppig en zeurpiet

In Londen staat Trossard bekend als een ‘koppige’ persoonlijkheid, in de goede zin van het woord. ‘Manager Mikel Arteta heeft intern al laten verstaan dat hij absoluut niet wil dat Trossard deze zomer vertrekt. De Spanjaard kan wel overweg met het koppige kantje dat Trossard zeker heeft en ziet in hem een voorbeeld voor de rest van zijn kleedkamer.’ Volgens Areta heeft de Rode Duivel een 'onverzettelijke winnaarsmentaliteit'.

Trossard is onder de Spanjaard niet altijd zeker van speelminuten en dat liet hij in het verleden ook al een paar keer merken. “Als hij niet speelt, gedraagt Leandro zich soms een beetje als een zeurpiet. Zeker als hij het niet eens is met de beslissing. Maar dat mag – Leandro is iemand die heel erg in zichzelf gelooft, en dat is het kenmerk van een echte winnaar. Daarmee is hij een voorbeeld voor de rest van de groep”, aldus Arteta.

Leandro Trossard moet bij Arsenal blijven...

Meest recent

'Antwerp casht op revelatie: opvolging al verzekerd'

Er waait een frisse wind bij Antwerp, waar het sinds de overname voorlopig wel nog opvallend rustig ...

57
57
'Buitenkans voor Club Brugge: dure vogel terug op tafel'

Het beloven nog drukke weken te worden bij Club Brugge. Terwijl er ook op uitgaand vlak nog heel wat ...

95
95
'Anderlecht zoekt flankaanvaller: bod op oude bekende'

Na het 1-1 gelijkspel in Zweden moet RSC Anderlecht donderdag Hammarby zien te kloppen om door te ...

136
136
Leko hakt knopen door: typeploeg Club Brugge lekt uit

Vrijdag begint Club Brugge al aan het echte werk, want dan staat de Supercup tegen Union op het ...

377
377
Ryanair pakt Cristiano Ronaldo op heerlijke wijze aan

Cristiano Ronaldo blijft verbazen. De Portugese superster is inmiddels veertig jaar oud, maar de ...

143
143
Italiaanse crisis ontspoort: Maldini vertrekt na twee weken

In Italië neemt de crisis bij de nationale voetbalbond steeds grotere proporties aan. ...

54
54
'Anderlecht troeft Standard af: Sibierski wil oude bekende'

RSC Anderlecht haalde tot dusver slechts een drietal verse krachten in huis. Daar moet in de ...

296
296
'Europese ster naar Anfield: Liverpool opent gesprekken'

Liverpool FC begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van Andoni Iraola. De ...

84
84
Burgess genaturaliseerd tot Belg: "Van Bommel mag me bellen"

Christian Burgess heeft een woelig tussenseizoen achter de rug. De verdediger zag zijn contract bij ...

318
318
'Kassa Anderlecht rinkelt; miljoenenaanwinst plots ver weg'

Terwijl de Europese campagne inmiddels al begonnen is, blijft RSC Anderlecht druk in de weer op de ...

306
306
‘Allegri dumpt Lukaku voor zijn droomspits van 50 miljoen’

Romelu Lukaku krijgt een bijzonder pijnlijke boodschap uit Napels. Massimiliano Allegri lijkt niet ...

500
500
Bruno speelt open kaart: vers bloed bij Anderlecht

In de tweede voorronde van de Europa League moet RSC Anderlecht donderdag Hammarby zien uit te ...

315
315
'Club Brugge tast in buidel: drie toptransfers op til'

Club Brugge sloot zijn zomerstage zaterdag af met een 2-1 nederlaag tegen Stade Rennes. Daarmee zit ...

791
791
Marc Coucke zeldzaam openhartig tegenover fans: "Sorry..."

Marc Coucke geniet zichtbaar van de zomer, maar voor de eigenaar van Anderlecht blijft het voetbal ...

430
430
Bruno maakt brokken: trio buitenspel bij Anderlecht

De komende weken moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor tal van overbodige ...

900
900
'Onyedika out: Club Brugge drukt door voor vervanger'

In de oefenmatch tegen Stade Rennes verscheen hij zaterdag nog gewoon aan de aftrap, maar behoudens ...

696
696
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

329
329
Aanwinst bekoort bij Standard: "Een goede mix"

Standard deed al een aantal zeer opmerkelijke transfers. De Rouches haalden onder meer Salieu ...

142
142
'KRC Genk en Dortmund akkoord: recordsom voor Karetsas'

Borussia Dortmund en KRC Genk hebben na wekenlang onderhandelen een akkoord gevonden omtrent de ...

860
860
Zorgen bij Union SG? "Dat kostte hen de titel"

Union SG kent weer een drukke transferzomer. Niemand weet op dit moment of ze echt versterkt zijn. ...

132
132
OH Leuven stelt vijfde zomeraanwinst officieel voor

OH Leuven wil eindelijk nog eens een echt goed seizoen meemaken. De club heeft daarom nood aan de ...

49
49
Standard sloeg toe: "Kreeg telefoontje van Wilmots"

Standard zat deze mercato zeker niet stil. De Rouches wisten al een aantal spelers naar de Vurige ...

262
262
'Anderlecht strijkt deze som op voor Vazquez'

Luis Vazquez verlaat RSC Anderlecht. De Argentijnse aanvaller is op weg naar de Engelse ...

576
576
Standard rekent op 'nieuwe smaakmaker'

Standard kent een voorspoedige zomermercato. De Luikenaars hopen ook dat een aantal spelers dit jaar ...

213
213
Club Brugge maakt terugkeer oude bekende officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende speler aangetrokken. Eentje voor Club NXT. Het gaat om niemand minder ...

184
184

Meer sportnieuws