'Arteta slaat op tafel voor 'koppige' Leandro Trossard'

225
'Arteta slaat op tafel voor 'koppige' Leandro Trossard'

Leandro Trossard staat al sinds 2023 onder contract bij Arsenal. De aanvaller was niet altijd zeker van een basisplaats, maar dit seizoen is hij één van de smaakmakers van de formatie van Mikel Arteta. Woensdagavond kijkt de Rode Duivel PSG recht in de ogen in de halve finale van de Champions League. 

Trossard heeft nog een lopende verbintenis in Londen tot juni 2026 met een marktwaarde van 30 miljoen euro. In het verleden werd al over een mogelijke transfer gesproken, maar Het Laatste Nieuws laat weten dat alle signalen richting een verlengd verblijf in het Emirates Stadium wijzen.

LEES OOK: Nederlandse analist kraakt Europese toptrainer: 'Die is gestoord'

Gesprekken lopen

Arsenal legde zo’n 25 miljoen euro op tafel voor de voormalige KRC Genk-speler. Zijn huidig contract loopt nog tot 2026, maar de Engelse topclub heeft ook een optie om die verbintenis met een jaar te verlengen. Zijn toekomst lijkt alvast bekend. Arsenal wil langer door met Trossard die dit seizoen aan 10 doelpunten en 8 assists zit in 52 competitieve wedstrijden.

Arsenal moet tegen PSG een 0-1 nederlaag zien weg te werken, mogelijk mét Trossard in de basis? ‘Een plek in de eindstrijd van het kampioenenbal zou Trossard straks ook een extra troef aan de onderhandelingstafel kunnen geven. Want achter de schermen lopen al geruime tijd gesprekken over de toekomst van de Rode Duivel bij het Emirates’, klinkt het.

Koppig en zeurpiet

In Londen staat Trossard bekend als een ‘koppige’ persoonlijkheid, in de goede zin van het woord. ‘Manager Mikel Arteta heeft intern al laten verstaan dat hij absoluut niet wil dat Trossard deze zomer vertrekt. De Spanjaard kan wel overweg met het koppige kantje dat Trossard zeker heeft en ziet in hem een voorbeeld voor de rest van zijn kleedkamer.’ Volgens Areta heeft de Rode Duivel een 'onverzettelijke winnaarsmentaliteit'.

Trossard is onder de Spanjaard niet altijd zeker van speelminuten en dat liet hij in het verleden ook al een paar keer merken. “Als hij niet speelt, gedraagt Leandro zich soms een beetje als een zeurpiet. Zeker als hij het niet eens is met de beslissing. Maar dat mag – Leandro is iemand die heel erg in zichzelf gelooft, en dat is het kenmerk van een echte winnaar. Daarmee is hij een voorbeeld voor de rest van de groep”, aldus Arteta.

Leandro Trossard moet bij Arsenal blijven...

Meest recent

'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

44
44
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

137
137
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

161
161
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

63
63
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

42
42
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

168
168
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

31
31
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

86
86
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

173
173
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

661
661
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

86
86
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

131
131
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

185
185
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

165
165
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

66
66
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

114
114
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

131
131
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

221
221
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

443
443
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

249
249
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

41
41
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

184
184
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

33
33
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

191
191

Meer sportnieuws