'Arteta slaat op tafel voor 'koppige' Leandro Trossard'

door
'Arteta slaat op tafel voor 'koppige' Leandro Trossard'

Leandro Trossard staat al sinds 2023 onder contract bij Arsenal. De aanvaller was niet altijd zeker van een basisplaats, maar dit seizoen is hij één van de smaakmakers van de formatie van Mikel Arteta. Woensdagavond kijkt de Rode Duivel PSG recht in de ogen in de halve finale van de Champions League. 

Trossard heeft nog een lopende verbintenis in Londen tot juni 2026 met een marktwaarde van 30 miljoen euro. In het verleden werd al over een mogelijke transfer gesproken, maar Het Laatste Nieuws laat weten dat alle signalen richting een verlengd verblijf in het Emirates Stadium wijzen.

LEES OOK: Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Gesprekken lopen

Arsenal legde zo’n 25 miljoen euro op tafel voor de voormalige KRC Genk-speler. Zijn huidig contract loopt nog tot 2026, maar de Engelse topclub heeft ook een optie om die verbintenis met een jaar te verlengen. Zijn toekomst lijkt alvast bekend. Arsenal wil langer door met Trossard die dit seizoen aan 10 doelpunten en 8 assists zit in 52 competitieve wedstrijden.

Arsenal moet tegen PSG een 0-1 nederlaag zien weg te werken, mogelijk mét Trossard in de basis? ‘Een plek in de eindstrijd van het kampioenenbal zou Trossard straks ook een extra troef aan de onderhandelingstafel kunnen geven. Want achter de schermen lopen al geruime tijd gesprekken over de toekomst van de Rode Duivel bij het Emirates’, klinkt het.

Koppig en zeurpiet

In Londen staat Trossard bekend als een ‘koppige’ persoonlijkheid, in de goede zin van het woord. ‘Manager Mikel Arteta heeft intern al laten verstaan dat hij absoluut niet wil dat Trossard deze zomer vertrekt. De Spanjaard kan wel overweg met het koppige kantje dat Trossard zeker heeft en ziet in hem een voorbeeld voor de rest van zijn kleedkamer.’ Volgens Areta heeft de Rode Duivel een 'onverzettelijke winnaarsmentaliteit'.

Trossard is onder de Spanjaard niet altijd zeker van speelminuten en dat liet hij in het verleden ook al een paar keer merken. “Als hij niet speelt, gedraagt Leandro zich soms een beetje als een zeurpiet. Zeker als hij het niet eens is met de beslissing. Maar dat mag – Leandro is iemand die heel erg in zichzelf gelooft, en dat is het kenmerk van een echte winnaar. Daarmee is hij een voorbeeld voor de rest van de groep”, aldus Arteta.

Leandro Trossard moet bij Arsenal blijven...

Meest recent

'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

8
8
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

3
3
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

17
17
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

18
18
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

102
102
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

182
182
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

69
69
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

105
105
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

55
55
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

180
180
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

193
193
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

135
135
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

187
187
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

218
218
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

268
268
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

125
125
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

116
116
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

72
72
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

356
356
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

254
254
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

299
299
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

463
463
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

174
174
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

375
375

Meer sportnieuws