'Arteta slaat op tafel voor 'koppige' Leandro Trossard'

225
'Arteta slaat op tafel voor 'koppige' Leandro Trossard'

Leandro Trossard staat al sinds 2023 onder contract bij Arsenal. De aanvaller was niet altijd zeker van een basisplaats, maar dit seizoen is hij één van de smaakmakers van de formatie van Mikel Arteta. Woensdagavond kijkt de Rode Duivel PSG recht in de ogen in de halve finale van de Champions League. 

Trossard heeft nog een lopende verbintenis in Londen tot juni 2026 met een marktwaarde van 30 miljoen euro. In het verleden werd al over een mogelijke transfer gesproken, maar Het Laatste Nieuws laat weten dat alle signalen richting een verlengd verblijf in het Emirates Stadium wijzen.

LEES OOK: Nederlandse analist kraakt Europese toptrainer: 'Die is gestoord'

Gesprekken lopen

Arsenal legde zo’n 25 miljoen euro op tafel voor de voormalige KRC Genk-speler. Zijn huidig contract loopt nog tot 2026, maar de Engelse topclub heeft ook een optie om die verbintenis met een jaar te verlengen. Zijn toekomst lijkt alvast bekend. Arsenal wil langer door met Trossard die dit seizoen aan 10 doelpunten en 8 assists zit in 52 competitieve wedstrijden.

Arsenal moet tegen PSG een 0-1 nederlaag zien weg te werken, mogelijk mét Trossard in de basis? ‘Een plek in de eindstrijd van het kampioenenbal zou Trossard straks ook een extra troef aan de onderhandelingstafel kunnen geven. Want achter de schermen lopen al geruime tijd gesprekken over de toekomst van de Rode Duivel bij het Emirates’, klinkt het.

Koppig en zeurpiet

In Londen staat Trossard bekend als een ‘koppige’ persoonlijkheid, in de goede zin van het woord. ‘Manager Mikel Arteta heeft intern al laten verstaan dat hij absoluut niet wil dat Trossard deze zomer vertrekt. De Spanjaard kan wel overweg met het koppige kantje dat Trossard zeker heeft en ziet in hem een voorbeeld voor de rest van zijn kleedkamer.’ Volgens Areta heeft de Rode Duivel een 'onverzettelijke winnaarsmentaliteit'.

Trossard is onder de Spanjaard niet altijd zeker van speelminuten en dat liet hij in het verleden ook al een paar keer merken. “Als hij niet speelt, gedraagt Leandro zich soms een beetje als een zeurpiet. Zeker als hij het niet eens is met de beslissing. Maar dat mag – Leandro is iemand die heel erg in zichzelf gelooft, en dat is het kenmerk van een echte winnaar. Daarmee is hij een voorbeeld voor de rest van de groep”, aldus Arteta.

Leandro Trossard moet bij Arsenal blijven...

Meest recent

Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

0
0
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

182
182
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

47
47
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

17
17
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

80
80
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

32
32
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

125
125
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

194
194
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

379
379
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

220
220
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

231
231
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

55
55
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

292
292
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

135
135
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

43
43
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

45
45
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

115
115
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

104
104
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

39
39
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

40
40

Meer sportnieuws