Club Brugge-fans in alle staten: "Competitievervalsing!"

358 stemmen
Club Brugge-fans in alle staten:

Naar aanleiding van de rellen rondom de bekerfinale besloot Fabrice Cumps als burgemeester van Anderlecht zopas om de fans van Club Bruge op zondag 18 mei te weren uit het Lotto Park. Een beslissing die heel wat commotie teweegbrengt.

Via de officiële clubkanalen liet Blauw-Zwart intussen al verstaan niet zomaar akkoord te gaan met het verbod op uitfans. Club hoopt op overleg met de bevoegde instanties om de supporters straks alsnog toe te laten op de voorlaatste speeldag van de Champions' Play-Offs. Daarmee komt het ook tegemoet aan de verzuchtingen van de achterban.

LEES OOK: 'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

Cumps vs. Club Brugge

Zij gaan op sociale media immers massal tekeer. Volgens hen is het hypocriet dat de Brugse fans nu plots niet welkom zijn in de hoofdstad, waar het helaas wel vaker uit de hand loopt. Bovendien is er dit keer sowieso sprake van een combiregeling, waardoor eventuele relschoppers nu niet in staat zouden zijn om de boel opnieuw op stelten te zetten.

De algemene teneur is dan ook dat Camps vooral vreest voor Brusselse vergeldingsacties. Hoewel hij zegt de burgers en supporters van Anderlecht te willen beschermen ziet het er dan ook eerder naar uit dat de burgemeester en zijn politiezone niet kunnen garanderen dat de Brugse bussen allemaal veilig en wel op hun bestemming zouden geraken.

Competitievervalsing?

Niet alleen wordt de collectieve sanctie daarom als een laffe maatregel bestempeld, volgens heel wat misnoegde fans is er daardoor zelfs sprake van competitievervalsing. Een greep uit het rijke aanbod aan reacties:

Logische reactie?

Meest recent

Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

28
28
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

33
33
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

52
52
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

41
41
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

259
259
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

64
64
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

176
176
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

616
616
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

470
470
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

90
90
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

221
221
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

777
777
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

115
115
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

207
207
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

206
206
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

557
557
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

496
496
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

950
950
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

330
330
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

522
522
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

315
315
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

198
198
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

445
445
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

50
50

Meer sportnieuws