VRT dumpt Extra Time, maar Joos blijft gewoon zitten

1859 stemmen
VRT dumpt Extra Time, maar Joos blijft gewoon zitten

In veel Vlaamse huiskamers staat maandagavond al jarenlang synoniem met Extra Time, onze wekelijkse afspraak met de voetbalactualiteit. Intussen wordt het evenwel alsmaar duidelijker dat er binnenkort een einde komt aan dat tijdperk.

Een maand geleden geraakte al bekend dat de VRT na haast zestien jaar meer dan waarschijnlijk de stekker uit het Canvas-programma zou trekken. Ondanks diverse ingrepen doorheen de jaren slaagt Extra Time er reeds een tijdje niet meer in om voldoende volk naar de buis te lokken.

LEES OOK: ‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

VRT dumpt Extra Time

Daarvoor zijn er verschillende verklaringen, maar omwille van die dalende kijkcijfers vond de openbare omroep het dus niet langer opportuun om te investeren in het programma. Zo zou het zelfs niet eens meer geboden hebben op de televisierechten voor een maandagavonduitzending.

Dat heeft uiteraard deels te maken met de besparingen aan de Reyerslaan, maar in het veranderd medialandschap lijkt een traditionele voetbaltalkshow simpelweg ook niet meer aan te slaan. Vooral het ruime assortiment aan voetbalpodcasts in ons land speelt Extra Time duidelijk parten.

Joos blijft op post

Inclusief het eigen 90 Minutes overigens, dat in populariteit Extra Time ondertussen zelfs reeds ver blijkt te zijn voorbijgestreefd en naar voren wordt geschoven als een kandidaat om het programma op te volgen. Opvallend: ook daar is presentator Filip Joos een van de vaste tafelgasten.

"We stoppen bijna met Extra Time, maar hebben nog een nieuwe rubriek", liet hij zich maandag ontvallen bij de aankondiging van een rebus. Voor wie er nog aan moest twijfelen blijkt het iconische praatprogramma dus wel degelijk bezig aan haar laatste uitzendingen in de huidige vorm.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi
247

Gaat u Extra Time missen?

Meest recent

‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

2
2
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

30
30
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

66
66
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

63
63
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

42
42
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

31
31
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

189
189
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

20
20
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

81
81
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

187
187
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

541
541
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

381
381
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

48
48
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

493
493
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

531
531
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

247
247
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

247
247
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

48
48
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

358
358
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

254
254
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

703
703
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

112
112
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

92
92
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

831
831
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

181
181

Meer sportnieuws