VRT dumpt Extra Time, maar Joos blijft gewoon zitten

1859 stemmen
VRT dumpt Extra Time, maar Joos blijft gewoon zitten

In veel Vlaamse huiskamers staat maandagavond al jarenlang synoniem met Extra Time, onze wekelijkse afspraak met de voetbalactualiteit. Intussen wordt het evenwel alsmaar duidelijker dat er binnenkort een einde komt aan dat tijdperk.

Een maand geleden geraakte al bekend dat de VRT na haast zestien jaar meer dan waarschijnlijk de stekker uit het Canvas-programma zou trekken. Ondanks diverse ingrepen doorheen de jaren slaagt Extra Time er reeds een tijdje niet meer in om voldoende volk naar de buis te lokken.

LEES OOK: Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

VRT dumpt Extra Time

Daarvoor zijn er verschillende verklaringen, maar omwille van die dalende kijkcijfers vond de openbare omroep het dus niet langer opportuun om te investeren in het programma. Zo zou het zelfs niet eens meer geboden hebben op de televisierechten voor een maandagavonduitzending.

Dat heeft uiteraard deels te maken met de besparingen aan de Reyerslaan, maar in het veranderd medialandschap lijkt een traditionele voetbaltalkshow simpelweg ook niet meer aan te slaan. Vooral het ruime assortiment aan voetbalpodcasts in ons land speelt Extra Time duidelijk parten.

Joos blijft op post

Inclusief het eigen 90 Minutes overigens, dat in populariteit Extra Time ondertussen zelfs reeds ver blijkt te zijn voorbijgestreefd en naar voren wordt geschoven als een kandidaat om het programma op te volgen. Opvallend: ook daar is presentator Filip Joos een van de vaste tafelgasten.

"We stoppen bijna met Extra Time, maar hebben nog een nieuwe rubriek", liet hij zich maandag ontvallen bij de aankondiging van een rebus. Voor wie er nog aan moest twijfelen blijkt het iconische praatprogramma dus wel degelijk bezig aan haar laatste uitzendingen in de huidige vorm.

🚀

Gaat u Extra Time missen?

Meest recent

Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

4
4
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

64
64
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

42
42
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

76
76
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

258
258
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

80
80
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

233
233
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

337
337
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

221
221
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

669
669
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

332
332
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

258
258
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

274
274
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

73
73
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

524
524
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

91
91
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

286
286
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

262
262
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

322
322
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1236
1236
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

565
565
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

186
186
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

106
106
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

262
262
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

245
245

Meer sportnieuws