Clubicoon Patrick Goots zet Antwerp stevig op zijn plek

door
Clubicoon Patrick Goots zet Antwerp stevig op zijn plek

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC en nu is de voormalige aanvaller analist bij Gazet van Antwerpen. Daar sprak hij over zijn geliefde club. De supporters kwamen de afgelopen maanden in opstand tegen het beleid van The Great Old.

Antwerp bevestigde de afbraak van Tribune 2 en de abonnementsprijzen zullen flink stijgen. De supportersfederatie (FASC) voerde samen met de harde kern al druk uit op het bestuur. The Great Old moet echter ingrijpen om financieel het hoofd boven water te houden.

LEES OOK: Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Goots haalt uit

De fans willen niet dat de financiële situatie van de club op hun schouders valt. Goots zet ‘zijn’ Antwerp stevig op zijn plek. “Hier moet Antwerp inderdaad eens bij stilstaan. Zoals ik het van Sven Jaecques en anderen binnen de entourage van de club hoor, blijft het de bedoeling om bovenin mee te doen.”

Volgens Goots moet de club orde op zaken stellen achter de schermen. “Daar moeten dan ook financiële mogelijkheden voor zijn. Ik denk niet dat de supporters de transfers moeten betalen. De club moet maar – zoals aangekondigd – een correcte prijs maken. ’t Is nu belangrijk dat de fans snel weten waaraan en waaraf.”

Fanatieke fans

De supporters van Antwerp staan erom bekend fanatiek en vurig te zijn. De Bosuil staat dan ook vaak, ondanks een grote leegte door Tribune 2, in vuur en vlam. Dat de club gebruik maakt van de trouwe aanhang om de financiële situatie te verbeteren komt hard aan bij de fans van Stamnummer 1.

Mogelijk moet de club komende zomermercato weer verschillende sterkhouders verkopen om niet kopje onder te gaan. De schrijnende situatie van Ghelamco, het bedrijf van eigenaar Paul Gheysens, zorgt ook voor veel geruchten. Zo werd al verschillende keren over een overname gesproken.

🚀

Heeft Patrick Goots hier gelijk?

Meest recent

Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

1
1
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

18
18
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

15
15
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

118
118
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

168
168
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

22
22
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

502
502
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

95
95
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

384
384
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

213
213
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

108
108
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

707
707
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

167
167
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

236
236
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

187
187
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

168
168
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

407
407
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

27
27
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

219
219
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

74
74
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

467
467
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

257
257
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

141
141
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

283
283

Meer sportnieuws