Clubicoon Patrick Goots zet Antwerp stevig op zijn plek

door
Clubicoon Patrick Goots zet Antwerp stevig op zijn plek

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC en nu is de voormalige aanvaller analist bij Gazet van Antwerpen. Daar sprak hij over zijn geliefde club. De supporters kwamen de afgelopen maanden in opstand tegen het beleid van The Great Old.

Antwerp bevestigde de afbraak van Tribune 2 en de abonnementsprijzen zullen flink stijgen. De supportersfederatie (FASC) voerde samen met de harde kern al druk uit op het bestuur. The Great Old moet echter ingrijpen om financieel het hoofd boven water te houden.

LEES OOK: Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Goots haalt uit

De fans willen niet dat de financiële situatie van de club op hun schouders valt. Goots zet ‘zijn’ Antwerp stevig op zijn plek. “Hier moet Antwerp inderdaad eens bij stilstaan. Zoals ik het van Sven Jaecques en anderen binnen de entourage van de club hoor, blijft het de bedoeling om bovenin mee te doen.”

Volgens Goots moet de club orde op zaken stellen achter de schermen. “Daar moeten dan ook financiële mogelijkheden voor zijn. Ik denk niet dat de supporters de transfers moeten betalen. De club moet maar – zoals aangekondigd – een correcte prijs maken. ’t Is nu belangrijk dat de fans snel weten waaraan en waaraf.”

Fanatieke fans

De supporters van Antwerp staan erom bekend fanatiek en vurig te zijn. De Bosuil staat dan ook vaak, ondanks een grote leegte door Tribune 2, in vuur en vlam. Dat de club gebruik maakt van de trouwe aanhang om de financiële situatie te verbeteren komt hard aan bij de fans van Stamnummer 1.

Mogelijk moet de club komende zomermercato weer verschillende sterkhouders verkopen om niet kopje onder te gaan. De schrijnende situatie van Ghelamco, het bedrijf van eigenaar Paul Gheysens, zorgt ook voor veel geruchten. Zo werd al verschillende keren over een overname gesproken.

Heeft Patrick Goots hier gelijk?

Meest recent

'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

1
1
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

144
144
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

151
151
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

97
97
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

420
420
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

322
322
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

495
495
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

219
219
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

380
380
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

319
319
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

81
81
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

505
505
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

319
319
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

93
93
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

202
202
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

561
561
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

292
292
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

70
70
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

110
110
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

76
76
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

44
44
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

469
469
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

420
420
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

146
146
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33

Meer sportnieuws