Clubicoon Patrick Goots zet Antwerp stevig op zijn plek

door
Clubicoon Patrick Goots zet Antwerp stevig op zijn plek

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC en nu is de voormalige aanvaller analist bij Gazet van Antwerpen. Daar sprak hij over zijn geliefde club. De supporters kwamen de afgelopen maanden in opstand tegen het beleid van The Great Old.

Antwerp bevestigde de afbraak van Tribune 2 en de abonnementsprijzen zullen flink stijgen. De supportersfederatie (FASC) voerde samen met de harde kern al druk uit op het bestuur. The Great Old moet echter ingrijpen om financieel het hoofd boven water te houden.

LEES OOK: Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Goots haalt uit

De fans willen niet dat de financiële situatie van de club op hun schouders valt. Goots zet ‘zijn’ Antwerp stevig op zijn plek. “Hier moet Antwerp inderdaad eens bij stilstaan. Zoals ik het van Sven Jaecques en anderen binnen de entourage van de club hoor, blijft het de bedoeling om bovenin mee te doen.”

Volgens Goots moet de club orde op zaken stellen achter de schermen. “Daar moeten dan ook financiële mogelijkheden voor zijn. Ik denk niet dat de supporters de transfers moeten betalen. De club moet maar – zoals aangekondigd – een correcte prijs maken. ’t Is nu belangrijk dat de fans snel weten waaraan en waaraf.”

Fanatieke fans

De supporters van Antwerp staan erom bekend fanatiek en vurig te zijn. De Bosuil staat dan ook vaak, ondanks een grote leegte door Tribune 2, in vuur en vlam. Dat de club gebruik maakt van de trouwe aanhang om de financiële situatie te verbeteren komt hard aan bij de fans van Stamnummer 1.

Mogelijk moet de club komende zomermercato weer verschillende sterkhouders verkopen om niet kopje onder te gaan. De schrijnende situatie van Ghelamco, het bedrijf van eigenaar Paul Gheysens, zorgt ook voor veel geruchten. Zo werd al verschillende keren over een overname gesproken.

Heeft Patrick Goots hier gelijk?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

66
66
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

17
17
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

47
47
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

125
125
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

90
90
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

30
30
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

83
83
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

146
146
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

106
106
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

147
147
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

217
217
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

216
216
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

750
750
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

166
166
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

92
92
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

142
142
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

184
184
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

339
339
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

452
452
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

23
23
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

337
337
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

231
231
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

589
589

Meer sportnieuws