Clubicoon Patrick Goots zet Antwerp stevig op zijn plek

279 stemmen
Clubicoon Patrick Goots zet Antwerp stevig op zijn plek

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC en nu is de voormalige aanvaller analist bij Gazet van Antwerpen. Daar sprak hij over zijn geliefde club. De supporters kwamen de afgelopen maanden in opstand tegen het beleid van The Great Old.

Antwerp bevestigde de afbraak van Tribune 2 en de abonnementsprijzen zullen flink stijgen. De supportersfederatie (FASC) voerde samen met de harde kern al druk uit op het bestuur. The Great Old moet echter ingrijpen om financieel het hoofd boven water te houden.

LEES OOK: Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Goots haalt uit

De fans willen niet dat de financiële situatie van de club op hun schouders valt. Goots zet ‘zijn’ Antwerp stevig op zijn plek. “Hier moet Antwerp inderdaad eens bij stilstaan. Zoals ik het van Sven Jaecques en anderen binnen de entourage van de club hoor, blijft het de bedoeling om bovenin mee te doen.”

Volgens Goots moet de club orde op zaken stellen achter de schermen. “Daar moeten dan ook financiële mogelijkheden voor zijn. Ik denk niet dat de supporters de transfers moeten betalen. De club moet maar – zoals aangekondigd – een correcte prijs maken. ’t Is nu belangrijk dat de fans snel weten waaraan en waaraf.”

Fanatieke fans

De supporters van Antwerp staan erom bekend fanatiek en vurig te zijn. De Bosuil staat dan ook vaak, ondanks een grote leegte door Tribune 2, in vuur en vlam. Dat de club gebruik maakt van de trouwe aanhang om de financiële situatie te verbeteren komt hard aan bij de fans van Stamnummer 1.

Mogelijk moet de club komende zomermercato weer verschillende sterkhouders verkopen om niet kopje onder te gaan. De schrijnende situatie van Ghelamco, het bedrijf van eigenaar Paul Gheysens, zorgt ook voor veel geruchten. Zo werd al verschillende keren over een overname gesproken.

Heeft Patrick Goots hier gelijk?

Meest recent

Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

2
2
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

70
70
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

71
71
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

21
21
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

263
263
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

108
108
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

372
372
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

44
44
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

100
100
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

39
39
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

284
284
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

633
633
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

458
458
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

133
133
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1015
1015
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

172
172
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

73
73
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

631
631
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

233
233
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

491
491
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

242
242
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

271
271
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1220
1220
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

622
622
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

332
332

Meer sportnieuws