"Ik ben alles kwijt" KV-supporter Steve Tielens met onthutsend verhaal

door

Charmezanger Steve Tielens is een notoir supporter van KV Mechelen. De man kwam al eens iets minder positief in het nieuws, toen hij nogal fanatiek Noa Lang bejegende. Nu kwam er een klein drama af op de Malinwa-fan.

Lang(e) tenen

Goed twee jaar geleden gingen de opmerkelijke beelden viraal: charmezanger Steve Tielens stond vlak achter de reclameborden toen Noa Lang een hoekschop mocht nemen in het AFAS-stadion.

De man kon zich duidelijk niet inhouden en gooide wat verwensingen richting de Club-speler. Lang zelf liet het overigens duidelijk niet aan zijn hart komen.

Voor Steve Tielens kwam er nu echter een groter drama op zijn pad. Na 27 jaar gaan hij en zijn vrouw Veerle immers uit mekaar, zo weet Dag Allemaal.

"Ben op spoed beland"

Een enorme klap voor Tielens, die heel emotioneel reageerde en aangaf 'alles kwijt te zijn'. “Ik voel me heel down. Na 27 jaar, waarvan 19 jaar getrouwd, elkaar loslaten, ik heb het daar heel moeilijk mee. Maar op een bepaald moment moet je als koppel kunnen toegeven dat het ‘op’ is. Voor alle duidelijkheid: ik verwijt Veerle helemaal niets en we gaan met veel liefde en respect uit elkaar.”

De nakende scheiding slaat diepe wonden bij de charmezanger. “Twee weken geleden ben ik op spoed beland. Plots ging mijn hart zo fel tekeer, ik dacht dat ik een hartaanval kreeg. En dan begon ik te hyperventileren. Het bleek een zware paniekaanval te zijn. Stress doet wat met een mens. Ik ga nu elke dag wandelen en probeer gezond te eten. Maar ik moet toegeven dat ik nog amper eet en, ja, soms een pintje te veel drink om mijn zorgen eventjes te vergeten.” Aldus de zanger via Dag Allemaal.

JOUW MENING TELT:
Kende u hem als zanger?

Meest recent

'Lokeren en Lierse SK hakken belangrijke knopen door'

Sporting Lokeren en Lierse SK waren al heel actief op de transfermarkt. De twee ploegen zijn nog ...

53
53
'Standard lonkt naar ex-RSCA'er, impasse met Club Brugge'

Bij Standard staat er nog het nodige te gebeuren, ook al was de club al heel actief op de ...

190
190
'Belgische club opent onderhandelingen met Kompany'

Bayern München heeft heel veel jonge talenten in de kern zitten, maar doorbreken bij een ...

98
98
Poging om De Bruyne én Lukaku te strikken lekt uit

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku kenden al een prachtige carrière. Bij Napoli zijn ze ...

140
140
Benfica wint vlot, blamage voor Chelsea op WK voor clubs

Op het WK voor clubs stond het duel tussen Benfica en Auckland City op het programma. Flamengo en ...

26
26
'Bom bij Rode Duivels: speler van Bayern plots optie'

Bij de Rode Duivels zoeken ze naar extra opportuniteiten om de kern te versterken. Diego Moreira is ...

400
400
'Leoni veel te duur voor deze Belgische club'

Waar speelt Théo Leoni volgend seizoen? Hij vat de voorbereiding aan bij RSC Anderlecht, ...

317
317
Genieten met Grote G: Messi speelt FC Porto op hoopje

Lionel Messi speelt al even in de Verenigde Staten. De Argentijn is een absolute smaakmaker bij ...

33
33
Beerschot stelt bekende opvolger Kuyt officieel voor

Beerschot en Dirk Kuyt gingen uit elkaar, wat iedereen zag aankomen. De Antwerpse club heeft zopas ...

46
46
Liverpool maakt komst duurste speler ooit wereldkundig

Liverpool heeft de komst van Florian Wirtz aangekondigd. De Duitse aanvallende middenvelder komt ...

135
135
'Anderlecht ruikt bloed: Argentijnse pitbull van 10 miljoen'

Een jonge, technisch sterke én vooral onverzettelijke middenvelder trekt de aandacht in heel ...

462
462
PSV wordt weer een stukje Belgischer

PSV is een club waar ze veel Belgische jeugdspelers hebben. De Nederlandse landskampioen kon daarvan ...

28
28
Broos verrast met boodschap over JPL-terugkeer

Hugo Broos is momenteel bondscoach van Zuid-Afrika. Daar is hij zeer geliefd, zo ontdekte ...

316
316
Benitez spreekt zich uit over Rode Duivels-geruchten

Rafael Benitez heeft al ruim een jaar geen club. De coach werd zelfs even gelinkt als kandidaat om ...

156
156
Beweging bij Westerlo: twee uitgaande topdeals op til?

KVC Westerlo gaat heel wat transfers afronden de komende weken en maanden. In- en uitgaand. De ...

70
70
'Anderlecht zet zinnen op volgende ingaande transfer'

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking. Ze haalden al drie nieuwe jongens, maar daar stopt het ...

239
239
Zulte Waregem pakt uit met knappe aanwinst bij KRC Genk

Zulte Waregem is als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ze ...

170
170
Kuyt geeft pikant detail prijs over vertrek bij Beerschot

Beerschot maakte het vertrek van Dirk Kuyt officieel bekend. Dat was geen verrassing. De Nederlandse ...

230
230
Renard legt keuze uit die niemand zag aankomen

RSC Anderlecht kende al drukke weken. De Brusselaars stelden al een aantal nieuwe spelers voor ...

405
405
Nicky Hayen vastgeketend aan Club Brugge?

Bij Club Brugge kenden ze een goed seizoen, maar de kers op de taart onbrak wegens het mislopen van ...

522
522
Union SG en Patro Eisden vinden transferakkoord

Patro Eisden is heel actief op de transfermarkt. De Belgische tweedeklasser heeft vandaag zijn ...

81
81
Lissens (ex-Anderlecht) heeft mooie transfer helemaal beet

Bij RSC Anderlecht kan niet elk talent van Neerpede doorbreken. Heel wat jongens redden het niet in ...

99
99
Westerlo slaat toe en legt aanvaller vast

KVC Westerlo is in gang geschoten op de transfermarkt. De Kemphanen hebben na het definitief ...

68
68
Zesde Belgische club is een feit voor Pieter Gerkens

Het hing al een paar dagen in de lucht en het is nu ook officieel: Pieter Gerkens heeft AA Gent ...

126
126
Pro League luistert naar spelers: “Belangrijke investering”

De Pro League heeft vandaag de kalender voor komend seizoen bekendgemaakt. De Jupiler Pro League zal ...

38
38

Meer sportnieuws