‘KV Mechelen-dilemma: buitenlandse clubs kloppen aan’

314
‘KV Mechelen-dilemma: buitenlandse clubs kloppen aan’

KV Mechelen heeft met Rafik Belghali een nieuw goudhaantje in huis. De Algerijn kampte met veel blessureleed, maar nu hij al een tijdje daarvan verlost is werd hij een absolute sterkhouder bij Malinwa. Het Nieuwsblad laat weten dat de buitenlandse clubs al hebben aangeklopt om de rechtsback los te weken.

Belghali is een 22-jarige vleugelverdediger die in de zomer van 2023 de overstap van Lommel naar KV Mechelen maakte. Het jeugdproduct van STVV en PSV is dit seizoen een onbetwistbare basisspeler Achter de Kazerne. Hij heeft in Mechelen nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 1,2 miljoen euro.

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Dilemma KV Mechelen

KV Mechelen zit door de contractsituatie van Belghali met een dilemma. Als de Algerijnse jeugdinternational zijn contract niet zal verlengen zal het komende zomer moeten verkopen om de jackpot nog binnen te halen. Er zijn alvast drie buitenlandse clubs concreet: het Duitse Augsburg, het Franse Toulouse en het Italiaanse Hellas Verona.

‘Zij volgen hem nauwgezet op en bekijken of ze in de zomer kunnen toeslaan. Belghali heeft in Mechelen maar een contract tot 2026, dus zolang hij niet verlengt, zal KV openstaan voor een verkoop, om nog winst op hem te kunnen maken’, klinkt het. KV Mechelen legde zelf 400.000 euro op tafel voor de Algerijnse back.

Contract openbreken

KV Mechelen zou liefst het contract van de rechtervleugelverdediger openbreken. Voorlopig heeft de club nog geen voorstel op tafel gelegd. ‘Belghali zelf houdt alle deuren open. Hij wil volgend seizoen vooral basisspeler blijven, zeker omdat er eind dit jaar ook nog een Afrika Cup op het programma staat. Tegen dan hoopt hij zijn debuut te hebben gemaakt voor Algerije’, aldus HNB.

KV Mechelen moet Rafik Belghali bij de club zien te houden...

Meest recent

Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

27
27
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

71
71
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

16
16
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

35
35
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

97
97
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

57
57
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

37
37
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

61
61
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

92
92
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

159
159
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

376
376
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

210
210
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

149
149
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

171
171
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

410
410
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

449
449
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

192
192
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

632
632
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

165
165

Meer sportnieuws