Kleinzoon Jean-Marie Pfaff pronkt met nieuwe liefde: "Kan niet!"

door
Kleinzoon Jean-Marie Pfaff pronkt met nieuwe liefde:

Jean-Marie Pfaff beleeft een heuglijk moment. Eén van zijn kleinzonen, Liam, is immers dolverliefd en dat mag de hele wereld weten. De twee leerden elkaar kennen op een onverwacht moment en hebben wilde toekomstplannen.

LEES OOK: Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

"Een echt uitblinkertje"

Liam Liébaert is ondertussen 19 jaar oud en de jongste zoon van Debby Pfaff, één van de dochters van Jean-Marie. De jongeman volgt momenteel een opleiding tot schrijnwerker in het KA van Beveren, zo weet HLN.

Het is ook daar dat Liam zijn nieuwe liefde is tegengekomen: de knappe Nanou. De blondine is even oud als Liam en is afkomstig van Zwijndrecht. De twee groeiden dichter naar mekaar toe bij het vak PAV (project algemene vakken).

"In mijn opleiding zit ik alleen met jongens in de klas, dus natuurlijk keek ik naar de meisjes tijdens PAV. Nanou’s uiterlijk was me meteen opgevallen. Een uitblinkertje, zeg maar", zo klinkt het vol lof bij Liam in Het Laatste Nieuws.

Wilde toekomstplannen

Het was uiteindelijk Nanou die het initiatief nam en een berichtje stuurde via Instagram, Liam maakte het vervolgens officieel, al klonk er aanvankelijk vooral ongeloof bij zijn nieuwe vriendin. "Ben je 100% zeker dat je met mij samen wil zijn? Dat kan niet!’. Ze was wat onzeker, maar heel blij".

Ondertussen hebben de twee ook al wilde toekomstplannen. “We menen het heel serieus en praten wel over samenwonen, maar dat zal nog niet in de komende drie à vier jaren gebeuren. Eerst onze studies afmaken en daarna zullen we wel zien. Ik heb altijd gezegd dat ik lang bij mijn ouders wil blijven wonen.” Liam geeft nog mee dat de blondine vooral houdt van paardrijden en 'heel goed in de smaak valt bij zijn ouders'.

Screenshot: Instagram Liam Liébaert

Een sympathieke familie, de Pfaffs?

Meest recent

Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

20
20
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

43
43
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

114
114
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

37
37
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

44
44
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

314
314
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

130
130
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

206
206
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

271
271
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

36
36
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

117
117
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

49
49
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

526
526
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

149
149
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

254
254
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

321
321
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

259
259
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

185
185
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

97
97
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

72
72
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

108
108
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

475
475
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

248
248
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

367
367

Meer sportnieuws