'Charleroi wil fraai lijstje Europese clubs aftroeven'

51
'Charleroi wil fraai lijstje Europese clubs aftroeven'

Charleroi mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Het ging zondag met 0-1 winnen bij Standard en zette daarmee een grote stap richting de eindzege in de Europe Play-Off. Op drie wedstrijden van het einde hebben ze vier punten voorsprong op eerste achtervolger Westerlo.

Dat zou dus eigenlijk niet meer fout mogen lopen en dus heeft Charleroi uitzicht op een barrage tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off, wat Antwerp of AA Gent zal worden. Het zou een mooie beloning zijn voor een ploeg die dit seizoen bij momenten uitstekend voetbal bracht.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Charleroi maakt werk van Zweedse linksback

Charleroi wil volgend seizoen ook op zijn elan doorgaan. Het dreigt wel enkele smaakmakers te verliezen. Genk trekt al een tijdje aan de mouw van Daan Heymans en ook spelers als Zorgane, Stulic en Titraoui zullen wellicht op de nodige interesse kunnen rekenen.

Maar op Mambourg maken ze ook al werk van versterking. Daarvoor speuren ze ook in Scandinavië. Volgens Expressen heeft Charleroi al de onderhandelingen opgestart om Harun Ibrahim naar het Zwarte Land te halen.

Concurrentie van Rode Ster en andere clubs

De 22-jarige Ibrahim is een Zweedse linksachter met Ethiopische roots, die in zijn thuisland aan de slag is bij GAIS. Dat nam hem in januari definitief over van Molde, nadat hij al een jaar op huurbasis bij de club doorgebracht had.

In het voorbije anderhalf jaar kwam Ibrahim 38 keer in actie bij GAIS, waarbij hij één goal en één assist liet optekenen. Charleroi krijgt wel stevige concurrentie voor zijn handtekening. Heel wat buitenlandse clubs hebben zich ook al gemeld. Rode Ster Belgrado zou ook concreet zijn, terwijl ook Orlando City, FC Kopenhagen, Hannover 96 en sc Heerenveen interesse zouden hebben.

Zou dat een goede transfer zijn van Charleroi?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

8
8
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

11
11
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

22
22
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

14
14
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

75
75
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

65
65
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

38
38
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

44
44
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

20
20
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

13
13
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

188
188
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

59
59
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

113
113
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

86
86
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

99
99
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

88
88
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

320
320
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

62
62
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

335
335
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

186
186
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

117
117
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws