'Charleroi wil fraai lijstje Europese clubs aftroeven'

51
'Charleroi wil fraai lijstje Europese clubs aftroeven'

Charleroi mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Het ging zondag met 0-1 winnen bij Standard en zette daarmee een grote stap richting de eindzege in de Europe Play-Off. Op drie wedstrijden van het einde hebben ze vier punten voorsprong op eerste achtervolger Westerlo.

Dat zou dus eigenlijk niet meer fout mogen lopen en dus heeft Charleroi uitzicht op een barrage tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off, wat Antwerp of AA Gent zal worden. Het zou een mooie beloning zijn voor een ploeg die dit seizoen bij momenten uitstekend voetbal bracht.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Charleroi maakt werk van Zweedse linksback

Charleroi wil volgend seizoen ook op zijn elan doorgaan. Het dreigt wel enkele smaakmakers te verliezen. Genk trekt al een tijdje aan de mouw van Daan Heymans en ook spelers als Zorgane, Stulic en Titraoui zullen wellicht op de nodige interesse kunnen rekenen.

Maar op Mambourg maken ze ook al werk van versterking. Daarvoor speuren ze ook in Scandinavië. Volgens Expressen heeft Charleroi al de onderhandelingen opgestart om Harun Ibrahim naar het Zwarte Land te halen.

Concurrentie van Rode Ster en andere clubs

De 22-jarige Ibrahim is een Zweedse linksachter met Ethiopische roots, die in zijn thuisland aan de slag is bij GAIS. Dat nam hem in januari definitief over van Molde, nadat hij al een jaar op huurbasis bij de club doorgebracht had.

In het voorbije anderhalf jaar kwam Ibrahim 38 keer in actie bij GAIS, waarbij hij één goal en één assist liet optekenen. Charleroi krijgt wel stevige concurrentie voor zijn handtekening. Heel wat buitenlandse clubs hebben zich ook al gemeld. Rode Ster Belgrado zou ook concreet zijn, terwijl ook Orlando City, FC Kopenhagen, Hannover 96 en sc Heerenveen interesse zouden hebben.

Zou dat een goede transfer zijn van Charleroi?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

53
53
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

55
55
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

77
77
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

72
72
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

143
143
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

198
198
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

74
74
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

101
101
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

213
213
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

103
103
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

962
962
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

163
163
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

108
108
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

396
396
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

435
435
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

417
417

Meer sportnieuws