'Charleroi wil fraai lijstje Europese clubs aftroeven'

51 stemmen
'Charleroi wil fraai lijstje Europese clubs aftroeven'

Charleroi mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Het ging zondag met 0-1 winnen bij Standard en zette daarmee een grote stap richting de eindzege in de Europe Play-Off. Op drie wedstrijden van het einde hebben ze vier punten voorsprong op eerste achtervolger Westerlo.

Dat zou dus eigenlijk niet meer fout mogen lopen en dus heeft Charleroi uitzicht op een barrage tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off, wat Antwerp of AA Gent zal worden. Het zou een mooie beloning zijn voor een ploeg die dit seizoen bij momenten uitstekend voetbal bracht.

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Charleroi maakt werk van Zweedse linksback

Charleroi wil volgend seizoen ook op zijn elan doorgaan. Het dreigt wel enkele smaakmakers te verliezen. Genk trekt al een tijdje aan de mouw van Daan Heymans en ook spelers als Zorgane, Stulic en Titraoui zullen wellicht op de nodige interesse kunnen rekenen.

Maar op Mambourg maken ze ook al werk van versterking. Daarvoor speuren ze ook in Scandinavië. Volgens Expressen heeft Charleroi al de onderhandelingen opgestart om Harun Ibrahim naar het Zwarte Land te halen.

Concurrentie van Rode Ster en andere clubs

De 22-jarige Ibrahim is een Zweedse linksachter met Ethiopische roots, die in zijn thuisland aan de slag is bij GAIS. Dat nam hem in januari definitief over van Molde, nadat hij al een jaar op huurbasis bij de club doorgebracht had.

In het voorbije anderhalf jaar kwam Ibrahim 38 keer in actie bij GAIS, waarbij hij één goal en één assist liet optekenen. Charleroi krijgt wel stevige concurrentie voor zijn handtekening. Heel wat buitenlandse clubs hebben zich ook al gemeld. Rode Ster Belgrado zou ook concreet zijn, terwijl ook Orlando City, FC Kopenhagen, Hannover 96 en sc Heerenveen interesse zouden hebben.

Zou dat een goede transfer zijn van Charleroi?

Meest recent

'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

7
7
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

75
75
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

44
44
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

59
59
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

48
48
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

27
27
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

129
129
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

48
48
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

224
224
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

95
95
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

205
205
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

31
31
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

290
290
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

175
175
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

898
898
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1161
1161
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

395
395
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

189
189
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

207
207
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

62
62
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

168
168
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

95
95
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

193
193

Meer sportnieuws