'Charleroi wil fraai lijstje Europese clubs aftroeven'

door
'Charleroi wil fraai lijstje Europese clubs aftroeven'

Charleroi mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Het ging zondag met 0-1 winnen bij Standard en zette daarmee een grote stap richting de eindzege in de Europe Play-Off. Op drie wedstrijden van het einde hebben ze vier punten voorsprong op eerste achtervolger Westerlo.

Dat zou dus eigenlijk niet meer fout mogen lopen en dus heeft Charleroi uitzicht op een barrage tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off, wat Antwerp of AA Gent zal worden. Het zou een mooie beloning zijn voor een ploeg die dit seizoen bij momenten uitstekend voetbal bracht.

LEES OOK: OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Charleroi maakt werk van Zweedse linksback

Charleroi wil volgend seizoen ook op zijn elan doorgaan. Het dreigt wel enkele smaakmakers te verliezen. Genk trekt al een tijdje aan de mouw van Daan Heymans en ook spelers als Zorgane, Stulic en Titraoui zullen wellicht op de nodige interesse kunnen rekenen.

Maar op Mambourg maken ze ook al werk van versterking. Daarvoor speuren ze ook in Scandinavië. Volgens Expressen heeft Charleroi al de onderhandelingen opgestart om Harun Ibrahim naar het Zwarte Land te halen.

Concurrentie van Rode Ster en andere clubs

De 22-jarige Ibrahim is een Zweedse linksachter met Ethiopische roots, die in zijn thuisland aan de slag is bij GAIS. Dat nam hem in januari definitief over van Molde, nadat hij al een jaar op huurbasis bij de club doorgebracht had.

In het voorbije anderhalf jaar kwam Ibrahim 38 keer in actie bij GAIS, waarbij hij één goal en één assist liet optekenen. Charleroi krijgt wel stevige concurrentie voor zijn handtekening. Heel wat buitenlandse clubs hebben zich ook al gemeld. Rode Ster Belgrado zou ook concreet zijn, terwijl ook Orlando City, FC Kopenhagen, Hannover 96 en sc Heerenveen interesse zouden hebben.

Zou dat een goede transfer zijn van Charleroi?

Meest recent

Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

4
4
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

9
9
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

121
121
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

86
86
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

117
117
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

125
125
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

308
308
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

179
179
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

132
132
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

66
66
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

137
137
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

189
189
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

423
423
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

298
298
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

112
112
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

186
186
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

635
635
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

338
338
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

449
449
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

299
299
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

125
125
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

805
805
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

621
621
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

385
385
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

269
269

Meer sportnieuws