'Charleroi wil fraai lijstje Europese clubs aftroeven'

51 stemmen
'Charleroi wil fraai lijstje Europese clubs aftroeven'

Charleroi mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Het ging zondag met 0-1 winnen bij Standard en zette daarmee een grote stap richting de eindzege in de Europe Play-Off. Op drie wedstrijden van het einde hebben ze vier punten voorsprong op eerste achtervolger Westerlo.

Dat zou dus eigenlijk niet meer fout mogen lopen en dus heeft Charleroi uitzicht op een barrage tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off, wat Antwerp of AA Gent zal worden. Het zou een mooie beloning zijn voor een ploeg die dit seizoen bij momenten uitstekend voetbal bracht.

LEES OOK: Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Charleroi maakt werk van Zweedse linksback

Charleroi wil volgend seizoen ook op zijn elan doorgaan. Het dreigt wel enkele smaakmakers te verliezen. Genk trekt al een tijdje aan de mouw van Daan Heymans en ook spelers als Zorgane, Stulic en Titraoui zullen wellicht op de nodige interesse kunnen rekenen.

Maar op Mambourg maken ze ook al werk van versterking. Daarvoor speuren ze ook in Scandinavië. Volgens Expressen heeft Charleroi al de onderhandelingen opgestart om Harun Ibrahim naar het Zwarte Land te halen.

Concurrentie van Rode Ster en andere clubs

De 22-jarige Ibrahim is een Zweedse linksachter met Ethiopische roots, die in zijn thuisland aan de slag is bij GAIS. Dat nam hem in januari definitief over van Molde, nadat hij al een jaar op huurbasis bij de club doorgebracht had.

In het voorbije anderhalf jaar kwam Ibrahim 38 keer in actie bij GAIS, waarbij hij één goal en één assist liet optekenen. Charleroi krijgt wel stevige concurrentie voor zijn handtekening. Heel wat buitenlandse clubs hebben zich ook al gemeld. Rode Ster Belgrado zou ook concreet zijn, terwijl ook Orlando City, FC Kopenhagen, Hannover 96 en sc Heerenveen interesse zouden hebben.

Zou dat een goede transfer zijn van Charleroi?

Meest recent

De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

78
78
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

19
19
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

190
190
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

150
150
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

489
489
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

258
258
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

422
422
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

291
291
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

115
115
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

553
553
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

235
235
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

152
152
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

29
29
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

134
134
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

534
534
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

74
74
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

238
238
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

244
244
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

109
109
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

165
165
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

30
30
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

339
339
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

134
134
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

250
250

Meer sportnieuws