'Tottenham betaalt 35 miljoen voor gewezen AA Gent-flop'

1067 stemmen
'Tottenham betaalt 35 miljoen voor gewezen AA Gent-flop'

Bij AA Gent waren ze dit seizoen niet al te gelukkig met hun spitsen. Andri Gudjohnsen flopte volledig, terwijl Max Dean in de winter zwaar geblesseerd raakte. In januari haalden ze daarom Dante Vanzeir en Hyllarion Goore, maar ook zij overtuigen nog niet helemaal.

Ze zullen in Gent dan ook met de nodige jaloezie kijken naar de evolutie die één van hun voormalige spitsen doormaakte. In het seizoen 2020/21 flopte Tim Kleindienst nog bij de Buffalo's, die hem na amper een halfjaar alweer terugstuurden naar zijn oude club Heidenheim.

LEES OOK: 'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Kleindienst flopte bij AA Gent

Sindsdien ging het echter hard voor de targetspits. Vorige zomer versierde Kleindienst een transfer naar Borussia Mönchengladbach, dat 7 miljoen euro neertelde. Daar scoorde hij dit seizoen intussen al zestien keer in de Bundesliga, wat hem in oktober ook een eerste selectie voor Duitsland opleveren.

Bij de nationale ploeg scoort Kleindienst ook aan de lopende band, met vier goals in zijn eerste zes interlands. Het zorgt ervoor dat er hem in de zomer een absolute toptransfer te wachten staat, want vele clubs staan in de rij voor de 29-jarige.

Transfer van 35 miljoen in de maak

Volgens CaughtOffside zijn in de Premier League clubs bereid om maar liefst 30 à 35 miljoen euro neer te tellen om Kleindienst binnen te halen. Tottenham zou één van de voornaamste gegadigden zijn, maar ook West Ham, Everton en Wolves zien hem graag komen.

Daarnaast zou Kleindienst ook buiten Engeland heel wat interesse genieten. Ook Bayern München, AC Milan en AS Roma zouden immers aan zijn komst denken. Vijf jaar na zijn mislukte passage in Gent oogt de wereld dus helemaal anders voor de Duitser.

Hadden ze bij AA Gent meer geduld met hem moeten hebben?

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

76
76
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

70
70
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

130
130
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

182
182
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

209
209
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

326
326
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

73
73
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

605
605
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

670
670
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

355
355
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

456
456
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

72
72
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

217
217
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

78
78
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

122
122
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

563
563
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

730
730
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

233
233
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

177
177
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

447
447
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

118
118
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

200
200
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

640
640

Meer sportnieuws