'Tottenham betaalt 35 miljoen voor gewezen AA Gent-flop'

1067
'Tottenham betaalt 35 miljoen voor gewezen AA Gent-flop'

Bij AA Gent waren ze dit seizoen niet al te gelukkig met hun spitsen. Andri Gudjohnsen flopte volledig, terwijl Max Dean in de winter zwaar geblesseerd raakte. In januari haalden ze daarom Dante Vanzeir en Hyllarion Goore, maar ook zij overtuigen nog niet helemaal.

Ze zullen in Gent dan ook met de nodige jaloezie kijken naar de evolutie die één van hun voormalige spitsen doormaakte. In het seizoen 2020/21 flopte Tim Kleindienst nog bij de Buffalo's, die hem na amper een halfjaar alweer terugstuurden naar zijn oude club Heidenheim.

LEES OOK: Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Kleindienst flopte bij AA Gent

Sindsdien ging het echter hard voor de targetspits. Vorige zomer versierde Kleindienst een transfer naar Borussia Mönchengladbach, dat 7 miljoen euro neertelde. Daar scoorde hij dit seizoen intussen al zestien keer in de Bundesliga, wat hem in oktober ook een eerste selectie voor Duitsland opleveren.

Bij de nationale ploeg scoort Kleindienst ook aan de lopende band, met vier goals in zijn eerste zes interlands. Het zorgt ervoor dat er hem in de zomer een absolute toptransfer te wachten staat, want vele clubs staan in de rij voor de 29-jarige.

Transfer van 35 miljoen in de maak

Volgens CaughtOffside zijn in de Premier League clubs bereid om maar liefst 30 à 35 miljoen euro neer te tellen om Kleindienst binnen te halen. Tottenham zou één van de voornaamste gegadigden zijn, maar ook West Ham, Everton en Wolves zien hem graag komen.

Daarnaast zou Kleindienst ook buiten Engeland heel wat interesse genieten. Ook Bayern München, AC Milan en AS Roma zouden immers aan zijn komst denken. Vijf jaar na zijn mislukte passage in Gent oogt de wereld dus helemaal anders voor de Duitser.

Hadden ze bij AA Gent meer geduld met hem moeten hebben?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

48
48
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

50
50
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

67
67
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

143
143
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

132
132
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

288
288
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

268
268
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

121
121
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

125
125
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

181
181
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

313
313
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

214
214
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

991
991

Meer sportnieuws