'Tottenham betaalt 35 miljoen voor gewezen AA Gent-flop'

1067 stemmen
'Tottenham betaalt 35 miljoen voor gewezen AA Gent-flop'

Bij AA Gent waren ze dit seizoen niet al te gelukkig met hun spitsen. Andri Gudjohnsen flopte volledig, terwijl Max Dean in de winter zwaar geblesseerd raakte. In januari haalden ze daarom Dante Vanzeir en Hyllarion Goore, maar ook zij overtuigen nog niet helemaal.

Ze zullen in Gent dan ook met de nodige jaloezie kijken naar de evolutie die één van hun voormalige spitsen doormaakte. In het seizoen 2020/21 flopte Tim Kleindienst nog bij de Buffalo's, die hem na amper een halfjaar alweer terugstuurden naar zijn oude club Heidenheim.

LEES OOK: 'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Kleindienst flopte bij AA Gent

Sindsdien ging het echter hard voor de targetspits. Vorige zomer versierde Kleindienst een transfer naar Borussia Mönchengladbach, dat 7 miljoen euro neertelde. Daar scoorde hij dit seizoen intussen al zestien keer in de Bundesliga, wat hem in oktober ook een eerste selectie voor Duitsland opleveren.

Bij de nationale ploeg scoort Kleindienst ook aan de lopende band, met vier goals in zijn eerste zes interlands. Het zorgt ervoor dat er hem in de zomer een absolute toptransfer te wachten staat, want vele clubs staan in de rij voor de 29-jarige.

Transfer van 35 miljoen in de maak

Volgens CaughtOffside zijn in de Premier League clubs bereid om maar liefst 30 à 35 miljoen euro neer te tellen om Kleindienst binnen te halen. Tottenham zou één van de voornaamste gegadigden zijn, maar ook West Ham, Everton en Wolves zien hem graag komen.

Daarnaast zou Kleindienst ook buiten Engeland heel wat interesse genieten. Ook Bayern München, AC Milan en AS Roma zouden immers aan zijn komst denken. Vijf jaar na zijn mislukte passage in Gent oogt de wereld dus helemaal anders voor de Duitser.

Hadden ze bij AA Gent meer geduld met hem moeten hebben?

Meest recent

'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

22
22
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

273
273
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

94
94
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

58
58
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

127
127
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

425
425
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

274
274
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

219
219
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

19
19
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

70
70
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

142
142
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

45
45
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

63
63
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

53
53
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

72
72
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

78
78
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

128
128
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

410
410
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

97
97
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

158
158
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

95
95
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

533
533
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

463
463
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

144
144
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

456
456

Meer sportnieuws