'Tottenham betaalt 35 miljoen voor gewezen AA Gent-flop'

door
'Tottenham betaalt 35 miljoen voor gewezen AA Gent-flop'

Bij AA Gent waren ze dit seizoen niet al te gelukkig met hun spitsen. Andri Gudjohnsen flopte volledig, terwijl Max Dean in de winter zwaar geblesseerd raakte. In januari haalden ze daarom Dante Vanzeir en Hyllarion Goore, maar ook zij overtuigen nog niet helemaal.

Ze zullen in Gent dan ook met de nodige jaloezie kijken naar de evolutie die één van hun voormalige spitsen doormaakte. In het seizoen 2020/21 flopte Tim Kleindienst nog bij de Buffalo's, die hem na amper een halfjaar alweer terugstuurden naar zijn oude club Heidenheim.

LEES OOK: 'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Kleindienst flopte bij AA Gent

Sindsdien ging het echter hard voor de targetspits. Vorige zomer versierde Kleindienst een transfer naar Borussia Mönchengladbach, dat 7 miljoen euro neertelde. Daar scoorde hij dit seizoen intussen al zestien keer in de Bundesliga, wat hem in oktober ook een eerste selectie voor Duitsland opleveren.

Bij de nationale ploeg scoort Kleindienst ook aan de lopende band, met vier goals in zijn eerste zes interlands. Het zorgt ervoor dat er hem in de zomer een absolute toptransfer te wachten staat, want vele clubs staan in de rij voor de 29-jarige.

Transfer van 35 miljoen in de maak

Volgens CaughtOffside zijn in de Premier League clubs bereid om maar liefst 30 à 35 miljoen euro neer te tellen om Kleindienst binnen te halen. Tottenham zou één van de voornaamste gegadigden zijn, maar ook West Ham, Everton en Wolves zien hem graag komen.

Daarnaast zou Kleindienst ook buiten Engeland heel wat interesse genieten. Ook Bayern München, AC Milan en AS Roma zouden immers aan zijn komst denken. Vijf jaar na zijn mislukte passage in Gent oogt de wereld dus helemaal anders voor de Duitser.

Hadden ze bij AA Gent meer geduld met hem moeten hebben?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

57
57
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

22
22
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

68
68
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

91
91
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

79
79
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

148
148
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

158
158
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

37
37
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

229
229
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

201
201
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

144
144
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

212
212
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

112
112
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

424
424
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

140
140
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

96
96
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

176
176
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

282
282
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

191
191
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

255
255
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

431
431
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

251
251
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

282
282
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

633
633
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

140
140
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

44
44

Meer sportnieuws