'Tottenham betaalt 35 miljoen voor gewezen AA Gent-flop'

door
'Tottenham betaalt 35 miljoen voor gewezen AA Gent-flop'

Bij AA Gent waren ze dit seizoen niet al te gelukkig met hun spitsen. Andri Gudjohnsen flopte volledig, terwijl Max Dean in de winter zwaar geblesseerd raakte. In januari haalden ze daarom Dante Vanzeir en Hyllarion Goore, maar ook zij overtuigen nog niet helemaal.

Ze zullen in Gent dan ook met de nodige jaloezie kijken naar de evolutie die één van hun voormalige spitsen doormaakte. In het seizoen 2020/21 flopte Tim Kleindienst nog bij de Buffalo's, die hem na amper een halfjaar alweer terugstuurden naar zijn oude club Heidenheim.

LEES OOK: Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

Kleindienst flopte bij AA Gent

Sindsdien ging het echter hard voor de targetspits. Vorige zomer versierde Kleindienst een transfer naar Borussia Mönchengladbach, dat 7 miljoen euro neertelde. Daar scoorde hij dit seizoen intussen al zestien keer in de Bundesliga, wat hem in oktober ook een eerste selectie voor Duitsland opleveren.

Bij de nationale ploeg scoort Kleindienst ook aan de lopende band, met vier goals in zijn eerste zes interlands. Het zorgt ervoor dat er hem in de zomer een absolute toptransfer te wachten staat, want vele clubs staan in de rij voor de 29-jarige.

Transfer van 35 miljoen in de maak

Volgens CaughtOffside zijn in de Premier League clubs bereid om maar liefst 30 à 35 miljoen euro neer te tellen om Kleindienst binnen te halen. Tottenham zou één van de voornaamste gegadigden zijn, maar ook West Ham, Everton en Wolves zien hem graag komen.

Daarnaast zou Kleindienst ook buiten Engeland heel wat interesse genieten. Ook Bayern München, AC Milan en AS Roma zouden immers aan zijn komst denken. Vijf jaar na zijn mislukte passage in Gent oogt de wereld dus helemaal anders voor de Duitser.

Hadden ze bij AA Gent meer geduld met hem moeten hebben?

Meest recent

Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

0
0
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

38
38
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

54
54
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

38
38
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

72
72
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

319
319
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

19
19
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

64
64
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

76
76
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

455
455
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

368
368
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

134
134
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

42
42
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

100
100
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

106
106
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

363
363
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

260
260
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

365
365
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

469
469
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

52
52
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

290
290
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

340
340
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

148
148

Meer sportnieuws