Kassa kassa Club Brugge? 'PSG wil tweede smaakmaker'

784
Kassa kassa Club Brugge? 'PSG wil tweede smaakmaker'

Club Brugge pakte zondag al de Croky Cup en zal er in de komende weken ook alles aan doen om de titel te pakken, al heeft het dat niet meer in eigen handen. Het moet hopen dat Union nog punten laat liggen om een aantal smaakmakers een afscheid in schoonheid te bezorgen.

Het lijkt immers een zekerheid dat Blauw-Zwart in de zomer enkele belangrijke spelers zal verliezen. Verschillende jongens speelden zich dit seizoen in de kijker in de Champions League en worden gevolgd door grote buitenlandse clubs.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

PSG denkt ook aan Ordoñez

Eén van de teams waar ze Club nadrukkelijk in de gaten houden, is Paris Saint-Germain. De Franse kampioen toonde al nadrukkelijke interesse in Ardon Jashari, maar de Zwitserse middenvelder blijkt niet de enige Bruggeling op hun lijstje.

Bij de Zwitserse tak van Sky Sports stelt Sacha Tavolieri dat ook Joel Ordoñez in beeld is bij PSG. De 21-jarige verdediger vormde dit seizoen met Brandon Mechele een stevig duo centraal achterin en werd de voorbije maanden ook al gelinkt aan heel wat Engelse clubs.

Mogelijke vervanger voor Marquinhos

Bij PSG zouden ze in de Ecuadoraan een mogelijke opvolger zien van Marquinhos, die in de zomer zou kunnen vertrekken. De 30-jarige Braziliaan wordt het hof gemaakt in Saudi-Arabië en bij PSG zijn ze voor een mooie som wel bereid om mee te werken aan een transfer.

Zijn vertrek zal natuurlijk opgevangen moeten worden en zo komt Ordoñez in het vizier. Hij zou bij PSG achterin een duo kunnen gaan vormen met zijn landgenoot Willian Pacho, die nog voor Antwerp speelde. Al is Ordoñez niet de enige naam op het Parijse lijstje, want ze denken ook nog aan Ilya Zabarnyi (Bournemouth).

Is Ordoñez klaar voor een ploeg als PSG?

Meest recent

Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

18
18
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

25
25
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

20
20
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

40
40
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

100
100
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

82
82
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

167
167
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

148
148
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

126
126
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

135
135
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

104
104
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

195
195
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

244
244
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

87
87
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

121
121
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

93
93
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

85
85
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

232
232
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

113
113
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1078
1078
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75

Meer sportnieuws