Kassa kassa Club Brugge? 'PSG wil tweede smaakmaker'

door
Kassa kassa Club Brugge? 'PSG wil tweede smaakmaker'

Club Brugge pakte zondag al de Croky Cup en zal er in de komende weken ook alles aan doen om de titel te pakken, al heeft het dat niet meer in eigen handen. Het moet hopen dat Union nog punten laat liggen om een aantal smaakmakers een afscheid in schoonheid te bezorgen.

Het lijkt immers een zekerheid dat Blauw-Zwart in de zomer enkele belangrijke spelers zal verliezen. Verschillende jongens speelden zich dit seizoen in de kijker in de Champions League en worden gevolgd door grote buitenlandse clubs.

LEES OOK: 'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

PSG denkt ook aan Ordoñez

Eén van de teams waar ze Club nadrukkelijk in de gaten houden, is Paris Saint-Germain. De Franse kampioen toonde al nadrukkelijke interesse in Ardon Jashari, maar de Zwitserse middenvelder blijkt niet de enige Bruggeling op hun lijstje.

Bij de Zwitserse tak van Sky Sports stelt Sacha Tavolieri dat ook Joel Ordoñez in beeld is bij PSG. De 21-jarige verdediger vormde dit seizoen met Brandon Mechele een stevig duo centraal achterin en werd de voorbije maanden ook al gelinkt aan heel wat Engelse clubs.

Mogelijke vervanger voor Marquinhos

Bij PSG zouden ze in de Ecuadoraan een mogelijke opvolger zien van Marquinhos, die in de zomer zou kunnen vertrekken. De 30-jarige Braziliaan wordt het hof gemaakt in Saudi-Arabië en bij PSG zijn ze voor een mooie som wel bereid om mee te werken aan een transfer.

Zijn vertrek zal natuurlijk opgevangen moeten worden en zo komt Ordoñez in het vizier. Hij zou bij PSG achterin een duo kunnen gaan vormen met zijn landgenoot Willian Pacho, die nog voor Antwerp speelde. Al is Ordoñez niet de enige naam op het Parijse lijstje, want ze denken ook nog aan Ilya Zabarnyi (Bournemouth).

Is Ordoñez klaar voor een ploeg als PSG?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

55
55
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

155
155
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

78
78
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

55
55
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

25
25
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

994
994
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

173
173
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

203
203
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

292
292
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

30
30
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

151
151
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

697
697
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

35
35
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

39
39
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

180
180
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

99
99
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

125
125
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

117
117
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

120
120
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

125
125
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

315
315
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

37
37
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

324
324
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

184
184

Meer sportnieuws