Kassa kassa Club Brugge? 'PSG wil tweede smaakmaker'

784 stemmen
Kassa kassa Club Brugge? 'PSG wil tweede smaakmaker'

Club Brugge pakte zondag al de Croky Cup en zal er in de komende weken ook alles aan doen om de titel te pakken, al heeft het dat niet meer in eigen handen. Het moet hopen dat Union nog punten laat liggen om een aantal smaakmakers een afscheid in schoonheid te bezorgen.

Het lijkt immers een zekerheid dat Blauw-Zwart in de zomer enkele belangrijke spelers zal verliezen. Verschillende jongens speelden zich dit seizoen in de kijker in de Champions League en worden gevolgd door grote buitenlandse clubs.

LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

PSG denkt ook aan Ordoñez

Eén van de teams waar ze Club nadrukkelijk in de gaten houden, is Paris Saint-Germain. De Franse kampioen toonde al nadrukkelijke interesse in Ardon Jashari, maar de Zwitserse middenvelder blijkt niet de enige Bruggeling op hun lijstje.

Bij de Zwitserse tak van Sky Sports stelt Sacha Tavolieri dat ook Joel Ordoñez in beeld is bij PSG. De 21-jarige verdediger vormde dit seizoen met Brandon Mechele een stevig duo centraal achterin en werd de voorbije maanden ook al gelinkt aan heel wat Engelse clubs.

Mogelijke vervanger voor Marquinhos

Bij PSG zouden ze in de Ecuadoraan een mogelijke opvolger zien van Marquinhos, die in de zomer zou kunnen vertrekken. De 30-jarige Braziliaan wordt het hof gemaakt in Saudi-Arabië en bij PSG zijn ze voor een mooie som wel bereid om mee te werken aan een transfer.

Zijn vertrek zal natuurlijk opgevangen moeten worden en zo komt Ordoñez in het vizier. Hij zou bij PSG achterin een duo kunnen gaan vormen met zijn landgenoot Willian Pacho, die nog voor Antwerp speelde. Al is Ordoñez niet de enige naam op het Parijse lijstje, want ze denken ook nog aan Ilya Zabarnyi (Bournemouth).

Is Ordoñez klaar voor een ploeg als PSG?

Meest recent

'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

11
11
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

64
64
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

49
49
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

34
34
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

52
52
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

252
252
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

150
150
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

231
231
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

243
243
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

74
74
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

843
843
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

283
283
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

318
318
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

425
425
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

136
136
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

99
99
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

166
166
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

262
262
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

360
360
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

227
227
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

43
43
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

45
45
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

174
174
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

292
292

Meer sportnieuws