'KV Mechelen mag toch nog hopen op toptalent'

door
'KV Mechelen mag toch nog hopen op toptalent'

KV Mechelen wist de voorbije jaren wel een aantal mooie uitgaande transfers te doen. Daarbij zat vorige zomer ook voor de eerste keer sinds een tijdje een jeugdproduct, want Ngal'ayel Mukau trok voor 5 miljoen euro naar Lille. Bij Malinwa zullen ze hopen dat snel weer over te kunnen doen.

Het is wel nog wachten op de volgende speler die doorbreekt uit de Mechelse jeugdopleiding. Er zitten wel een aantal talentvolle spelers aan te komen. Maar de voorbije dagen dreigde KVM één van zijn grootste talenten te verliezen.

LEES OOK: Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Zekri was al op bezoek bij Ajax

Moncef Zekri speelde zich immers in de kijker op de Africa Cup U17, die hij als basisspeler bij Marokko ook wist te winnen. De 16-jarige linksachter wordt daardoor het hof gemaakt door enkele grote Europese clubs. 

De voorbije dagen dook Ajax op als grootste kanshebber om Zekri binnen te halen. Het Laatste Nieuws bevestigt nu ook dat de Amsterdammers doorduwen voor zijn komst. Zekri was ook al op bezoek bij de club.

KV Mechelen mag toch nog hopen

Desondanks sluit de jongeling volgens de krant niet uit dat hij alsnog in Mechelen blijft. De club wil hem uiteraard ook dolgraag aan boord houden. De komende weken zal moeten blijken waar Zekri zijn eerste profcontract zal tekenen.

Achter de Kazerne krijgt Zekri ook de nodige kansen. Ondanks zijn piepjonge leeftijd maakte hij dit seizoen immers al deel uit van de kern van Jong KVM. Daar mocht hij de voorbije maanden al vijf keer opdraven in tweede nationale.

Moet hij nog bij KV Mechelen blijven?

Meest recent

'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

34
34
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

104
104
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

68
68
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

56
56
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

82
82
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

196
196
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

128
128
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

113
113
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

104
104
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

349
349
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

258
258
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

389
389
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

340
340
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

115
115
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

140
140
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

257
257
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

90
90
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

106
106
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

92
92
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

111
111
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

262
262
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

215
215
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

236
236
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

98
98
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

77
77

Meer sportnieuws