'KV Mechelen mag toch nog hopen op toptalent'

503 stemmen
'KV Mechelen mag toch nog hopen op toptalent'

KV Mechelen wist de voorbije jaren wel een aantal mooie uitgaande transfers te doen. Daarbij zat vorige zomer ook voor de eerste keer sinds een tijdje een jeugdproduct, want Ngal'ayel Mukau trok voor 5 miljoen euro naar Lille. Bij Malinwa zullen ze hopen dat snel weer over te kunnen doen.

Het is wel nog wachten op de volgende speler die doorbreekt uit de Mechelse jeugdopleiding. Er zitten wel een aantal talentvolle spelers aan te komen. Maar de voorbije dagen dreigde KVM één van zijn grootste talenten te verliezen.

LEES OOK: 'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Zekri was al op bezoek bij Ajax

Moncef Zekri speelde zich immers in de kijker op de Africa Cup U17, die hij als basisspeler bij Marokko ook wist te winnen. De 16-jarige linksachter wordt daardoor het hof gemaakt door enkele grote Europese clubs. 

De voorbije dagen dook Ajax op als grootste kanshebber om Zekri binnen te halen. Het Laatste Nieuws bevestigt nu ook dat de Amsterdammers doorduwen voor zijn komst. Zekri was ook al op bezoek bij de club.

KV Mechelen mag toch nog hopen

Desondanks sluit de jongeling volgens de krant niet uit dat hij alsnog in Mechelen blijft. De club wil hem uiteraard ook dolgraag aan boord houden. De komende weken zal moeten blijken waar Zekri zijn eerste profcontract zal tekenen.

Achter de Kazerne krijgt Zekri ook de nodige kansen. Ondanks zijn piepjonge leeftijd maakte hij dit seizoen immers al deel uit van de kern van Jong KVM. Daar mocht hij de voorbije maanden al vijf keer opdraven in tweede nationale.

Moet hij nog bij KV Mechelen blijven?

Meest recent

AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

16
16
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

9
9
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

80
80
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

25
25
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

20
20
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

375
375
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

298
298
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

54
54
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

237
237
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

124
124
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

248
248
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

134
134
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

171
171
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

106
106
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

67
67
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

72
72
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

523
523
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

246
246
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

320
320
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

315
315
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

82
82
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1075
1075
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

344
344
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

381
381

Meer sportnieuws