Coosemans twijfelt: "Of dit Anderlecht beter kan?"

365 stemmen
Coosemans twijfelt:

Ook dit seizoen zal Anderlecht weer geen prijs pakken. Voor de titel is het nooit in de running geweest, waardoor alle hoop op de bekerfinale gezet werd. Daarin bleek zondag Club Brugge echter te sterk met 2-1.

Dat kwam als een mokerslag aan bij heel Paars-Wit. Dat kwam ook omdat het verschil op het veld uiteindelijk toch niet zo groot bleek als vooraf gedacht werd. Colin Coosemans zag bijvoorbeeld dat Anderlecht het lang niet slecht deed.

LEES OOK: Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Coosemans vond Anderlecht goed

"In de eerste helft waren we bij periodes echt goed", vond de doelman bij VTM. "Bij het tegendoelpunt zijn we wel iets te laks. De 2-0 was een serieuze domper en ik denk dat het te lang geduurd heeft voor we terug zijn beginnen geloven dat het nog kon."

Daardoor viel de 2-1 uiteindelijk pas in blessuretijd en dat bleek te laat om nog langszij te komen. "Maar tijdens een seizoen als dit zal je zien dat het kwartje dan altijd de verkeerde kant op valt", baalde Coosemans.

Niveau van Club Brugge te hoog gegrepen

De realiteit voor Anderlecht is echter dat het alweer een mislukt jaar gekend heeft. Vooral in de competitie waren de prestaties gewoon ondermaats. In vergelijking met vorig seizoen zette het zelfs stappen achteruit. Toen streed het nog tot het einde mee voor de titel.

"Of we beter kunnen? Dat is een moeilijke vraag", twijfelt Coosemans. "Wel denk ik dat het duidelijk is dat dit Club Brugge een grote voorsprong heeft op ons. Ze zijn een team dat moeiteloos meedraait in de Champions League, in de buurt van dat niveau zijn wij dit seizoen niet gekomen."

Zal Anderlecht nog snel weer op het niveau van Club komen?

Meest recent

Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

46
46
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

71
71
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

153
153
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

174
174
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

254
254
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

259
259
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

105
105
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

112
112
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

45
45
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

119
119
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

309
309
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

514
514
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

83
83
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

311
311
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

441
441
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

406
406
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

374
374
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

299
299
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

266
266
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

526
526
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

327
327
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

317
317
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

326
326
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

94
94
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202

Meer sportnieuws