Coosemans twijfelt: "Of dit Anderlecht beter kan?"

door
Coosemans twijfelt:

Ook dit seizoen zal Anderlecht weer geen prijs pakken. Voor de titel is het nooit in de running geweest, waardoor alle hoop op de bekerfinale gezet werd. Daarin bleek zondag Club Brugge echter te sterk met 2-1.

Dat kwam als een mokerslag aan bij heel Paars-Wit. Dat kwam ook omdat het verschil op het veld uiteindelijk toch niet zo groot bleek als vooraf gedacht werd. Colin Coosemans zag bijvoorbeeld dat Anderlecht het lang niet slecht deed.

LEES OOK: Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Coosemans vond Anderlecht goed

"In de eerste helft waren we bij periodes echt goed", vond de doelman bij VTM. "Bij het tegendoelpunt zijn we wel iets te laks. De 2-0 was een serieuze domper en ik denk dat het te lang geduurd heeft voor we terug zijn beginnen geloven dat het nog kon."

Daardoor viel de 2-1 uiteindelijk pas in blessuretijd en dat bleek te laat om nog langszij te komen. "Maar tijdens een seizoen als dit zal je zien dat het kwartje dan altijd de verkeerde kant op valt", baalde Coosemans.

Niveau van Club Brugge te hoog gegrepen

De realiteit voor Anderlecht is echter dat het alweer een mislukt jaar gekend heeft. Vooral in de competitie waren de prestaties gewoon ondermaats. In vergelijking met vorig seizoen zette het zelfs stappen achteruit. Toen streed het nog tot het einde mee voor de titel.

"Of we beter kunnen? Dat is een moeilijke vraag", twijfelt Coosemans. "Wel denk ik dat het duidelijk is dat dit Club Brugge een grote voorsprong heeft op ons. Ze zijn een team dat moeiteloos meedraait in de Champions League, in de buurt van dat niveau zijn wij dit seizoen niet gekomen."

Zal Anderlecht nog snel weer op het niveau van Club komen?

Meest recent

Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

32
32
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

77
77
Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

461
461
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

259
259
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

244
244
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

233
233
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

432
432
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

131
131
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

50
50
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

76
76
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

347
347
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

46
46
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

16
16
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

471
471
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

418
418
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

82
82
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

292
292
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

260
260
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

212
212
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

40
40
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

305
305
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

160
160
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

365
365
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

292
292

Meer sportnieuws