Coosemans twijfelt: "Of dit Anderlecht beter kan?"

door
Coosemans twijfelt:

Ook dit seizoen zal Anderlecht weer geen prijs pakken. Voor de titel is het nooit in de running geweest, waardoor alle hoop op de bekerfinale gezet werd. Daarin bleek zondag Club Brugge echter te sterk met 2-1.

Dat kwam als een mokerslag aan bij heel Paars-Wit. Dat kwam ook omdat het verschil op het veld uiteindelijk toch niet zo groot bleek als vooraf gedacht werd. Colin Coosemans zag bijvoorbeeld dat Anderlecht het lang niet slecht deed.

Coosemans vond Anderlecht goed

"In de eerste helft waren we bij periodes echt goed", vond de doelman bij VTM. "Bij het tegendoelpunt zijn we wel iets te laks. De 2-0 was een serieuze domper en ik denk dat het te lang geduurd heeft voor we terug zijn beginnen geloven dat het nog kon."

Daardoor viel de 2-1 uiteindelijk pas in blessuretijd en dat bleek te laat om nog langszij te komen. "Maar tijdens een seizoen als dit zal je zien dat het kwartje dan altijd de verkeerde kant op valt", baalde Coosemans.

Niveau van Club Brugge te hoog gegrepen

De realiteit voor Anderlecht is echter dat het alweer een mislukt jaar gekend heeft. Vooral in de competitie waren de prestaties gewoon ondermaats. In vergelijking met vorig seizoen zette het zelfs stappen achteruit. Toen streed het nog tot het einde mee voor de titel.

"Of we beter kunnen? Dat is een moeilijke vraag", twijfelt Coosemans. "Wel denk ik dat het duidelijk is dat dit Club Brugge een grote voorsprong heeft op ons. Ze zijn een team dat moeiteloos meedraait in de Champions League, in de buurt van dat niveau zijn wij dit seizoen niet gekomen."

POLL: Zal Anderlecht nog snel weer op het niveau van Club komen?

Meest recent

Hasi spreekt zich na bekerdeceptie uit over toekomst

Anderlecht zette de voorbije weken alles op de bekerfinale, maar heeft uiteindelijk niet kunnen ...

125
125
'KV Mechelen mag toch nog hopen op toptalent'

KV Mechelen wist de voorbije jaren wel een aantal mooie uitgaande transfers te doen. Daarbij zat ...

37
37
Coosemans twijfelt: "Of dit Anderlecht beter kan?"

Ook dit seizoen zal Anderlecht weer geen prijs pakken. Voor de titel is het nooit in de running ...

99
99
Hayen doet markante uitspraak over titelstrijd na bekerwinst

Nog maar iets meer dan een jaar is hij aan de slag als hoofdtrainer van Club Brugge, maar Nicky ...

369
369
Na degradatie: KV Kortrijk doet plannen uit de doeken

Voor KV Kortrijk is zondag het doek gevallen in de Jupiler Pro League. De Kerels grepen zaterdag nog ...

316
316
Sfeer wordt grimmig: Vandenhaute omsingeld door boze fans

Anderlecht droomde ervan om zondag zijn eerste prijs sinds 2017 te pakken, maar is daar uiteindelijk ...

652
652
Penalty of niet? Vanaken en Anderlecht reageren

De Croky Cup 2024/25 is uiteindelijk een prooi geworden voor Club Brugge. Dat maakte in de finale ...

731
731
Na beker ook titel? Verhaeghe velt zijn oordeel

Club Brugge zette zijn prijzenkast de voorbije jaren al aardig vol en ook dit seizoen mogen ze weer ...

272
272
Geen laatste prijs: Vertonghen legt vinger op de wonde

Jan Vertonghen raakte uiteindelijk niet klaar voor een basisplaats bij Anderlecht, maar de ...

190
190
Finaleheld Vermant doet klasse-uitspraak over Anderlecht

Romeo Vermant is zich aan het ontpoppen tot dé sensatie van het seizoenseinde bij Club ...

632
632
"In Brugse achterzak" - Kranten scherp voor Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht is er dan toch niet in geslaagd om zijn eerste grote prijs sinds 2017 te pakken. In ...

531
531
Anderlecht strafschop ontnomen? Analisten vellen verdict

Club Brugge heeft zondagavond voor de 12de keer in zijn geschiedenis beslag gelegd op de Beker van ...

1928
1928
Club Brugge pakt Beker van België! Machtige Vermant nekt Anderlecht

Voor de twaalfde keer in zijn bestaan heeft Club Brugge vanavond de Beker van België gewonnen. ...

299
299
Kampioenkater: Chelsea pakt cruciale zege tegen Liverpool

Liverpool FC heeft zijn eerste wedstrijd als kampioen van Engeland verliezend afgesloten. Op het ...

42
42
Kompany kampioen! Slipper Leverkusen bezorgt Bayern de titel

Vincent Kompany heeft Bayern München in zijn eerste seizoen als hoofdcoach bij de club naar de ...

233
233
Historisch dieptepunt Gent in zicht: "Het is onthutsend"

AA Gent plaatste zich voor het eerst sinds 2019 voor de belangrijkste nacompetitie. Maar voorlopig ...

375
375
Grote zondebok bij Anderlecht: "Hij ligt gewoon te slapen"

Het Koning Boudewijn-stadion vormde zondagavond het decor voor de finale van de Croky Cup. En de ...

418
418
KRC Genk vervloekt arbitrage: "Dit is geen zaalvoetbal, hé"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit het sukkelstraatje in de Champions' Play-Offs. De Limburgers ...

256
256
'Transferbom in de maak: Real verlangt 100 miljoen'

Real Madrid kan zich alsnog tot kampioen kronen, maar als de inhaalrace op FC Barcelona fout afloopt ...

221
221
Bertaccini bezegelt lot KV Kortrijk en doet Kanaries dromen

Hij is stilaan een fenomeen aan het worden op de Belgische velden: Adriano Bertaccini. De aanvaller ...

199
199

Meer sportnieuws