Coosemans twijfelt: "Of dit Anderlecht beter kan?"

door
Coosemans twijfelt:

Ook dit seizoen zal Anderlecht weer geen prijs pakken. Voor de titel is het nooit in de running geweest, waardoor alle hoop op de bekerfinale gezet werd. Daarin bleek zondag Club Brugge echter te sterk met 2-1.

Dat kwam als een mokerslag aan bij heel Paars-Wit. Dat kwam ook omdat het verschil op het veld uiteindelijk toch niet zo groot bleek als vooraf gedacht werd. Colin Coosemans zag bijvoorbeeld dat Anderlecht het lang niet slecht deed.

LEES OOK: 'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

Coosemans vond Anderlecht goed

"In de eerste helft waren we bij periodes echt goed", vond de doelman bij VTM. "Bij het tegendoelpunt zijn we wel iets te laks. De 2-0 was een serieuze domper en ik denk dat het te lang geduurd heeft voor we terug zijn beginnen geloven dat het nog kon."

Daardoor viel de 2-1 uiteindelijk pas in blessuretijd en dat bleek te laat om nog langszij te komen. "Maar tijdens een seizoen als dit zal je zien dat het kwartje dan altijd de verkeerde kant op valt", baalde Coosemans.

Niveau van Club Brugge te hoog gegrepen

De realiteit voor Anderlecht is echter dat het alweer een mislukt jaar gekend heeft. Vooral in de competitie waren de prestaties gewoon ondermaats. In vergelijking met vorig seizoen zette het zelfs stappen achteruit. Toen streed het nog tot het einde mee voor de titel.

"Of we beter kunnen? Dat is een moeilijke vraag", twijfelt Coosemans. "Wel denk ik dat het duidelijk is dat dit Club Brugge een grote voorsprong heeft op ons. Ze zijn een team dat moeiteloos meedraait in de Champions League, in de buurt van dat niveau zijn wij dit seizoen niet gekomen."

Zal Anderlecht nog snel weer op het niveau van Club komen?

Meest recent

Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

5
5
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

95
95
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

52
52
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

173
173
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

150
150
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

537
537
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

88
88
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

151
151
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

337
337
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

51
51
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

255
255
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

293
293
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

111
111
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

578
578
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

47
47
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

96
96
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

191
191
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

755
755
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

275
275
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

105
105
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

379
379
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

299
299
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1529
1529
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

575
575
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

161
161

Meer sportnieuws