Hayen zorgt voor grote verrassing in ruime bekerselectie

door
Hayen zorgt voor grote verrassing in ruime bekerselectie

Een eerste dubbel sinds 1996: dat is de droom die ze bij Club Brugge toch wel koesteren. Zondag kunnen ze al een eerste stap in die richting zetten door de beker in de wacht te slepen. In de finale zullen ze wel voorbij Anderlecht moeten.

Op papier is Blauw-Zwart de favoriet voor de klassieker tegen de aartsrivaal, maar toch zullen ze op hun hoede zijn. Nicky Hayen zal dan ook zijn allersterkste elftal opstellen, toch in de mate van het mogelijke.

LEES OOK: 'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Mignolet toch in bekerselectie

Er waren immers de voorbije dagen nog enkele vraagtekens bij Club. De grootste was zonder twijfel Simon Mignolet. De doelman kon zaterdag niet meetrainen en daardoor leek zijn naam voor de finale geschrapt te mogen worden.

Maar Hayen zorgt nu voor een verrassing, want Mignolet zit toch gewoon in de selectie van Club voor de finale. Er wordt wel geopteerd voor een zeer ruime kern van maar liefst 25 namen, net zoals bij Anderlecht.

Enkel Seys ontbreekt in ruime kern

Dat geeft Hayen de gelegenheid om ook enkele namen mee te nemen die de voorbije weken en maanden vaak uit de boot vielen. Zo haalt winteraankoop Vince Osuji bijvoorbeeld voor de eerste keer de selectie.

Ook de jongeren Lynnt Audoor en Shandre Campbell mogen de bekerfinale vanop de eerste rij meemaken. Enkel de nog altijd geblesseerde Seys ontbreekt, verder kan Club rekenen op een complete kern.

Denk je dat Mignolet toch nog zal spelen?

Meest recent

'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

57
57
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

26
26
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

98
98
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

163
163
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

135
135
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

128
128
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

353
353
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

491
491
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

205
205
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

80
80
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

76
76
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

109
109
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

351
351
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

55
55
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

481
481
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

276
276
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

397
397
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

37
37
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

85
85
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

150
150
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

79
79
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

492
492

Meer sportnieuws