Hayen zorgt voor grote verrassing in ruime bekerselectie

768 stemmen
Hayen zorgt voor grote verrassing in ruime bekerselectie

Een eerste dubbel sinds 1996: dat is de droom die ze bij Club Brugge toch wel koesteren. Zondag kunnen ze al een eerste stap in die richting zetten door de beker in de wacht te slepen. In de finale zullen ze wel voorbij Anderlecht moeten.

Op papier is Blauw-Zwart de favoriet voor de klassieker tegen de aartsrivaal, maar toch zullen ze op hun hoede zijn. Nicky Hayen zal dan ook zijn allersterkste elftal opstellen, toch in de mate van het mogelijke.

LEES OOK: Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Mignolet toch in bekerselectie

Er waren immers de voorbije dagen nog enkele vraagtekens bij Club. De grootste was zonder twijfel Simon Mignolet. De doelman kon zaterdag niet meetrainen en daardoor leek zijn naam voor de finale geschrapt te mogen worden.

Maar Hayen zorgt nu voor een verrassing, want Mignolet zit toch gewoon in de selectie van Club voor de finale. Er wordt wel geopteerd voor een zeer ruime kern van maar liefst 25 namen, net zoals bij Anderlecht.

Enkel Seys ontbreekt in ruime kern

Dat geeft Hayen de gelegenheid om ook enkele namen mee te nemen die de voorbije weken en maanden vaak uit de boot vielen. Zo haalt winteraankoop Vince Osuji bijvoorbeeld voor de eerste keer de selectie.

Ook de jongeren Lynnt Audoor en Shandre Campbell mogen de bekerfinale vanop de eerste rij meemaken. Enkel de nog altijd geblesseerde Seys ontbreekt, verder kan Club rekenen op een complete kern.

Denk je dat Mignolet toch nog zal spelen?

Meest recent

Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

1
1
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

8
8
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

29
29
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

173
173
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

276
276
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

58
58
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

185
185
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

382
382
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

184
184
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

121
121
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

328
328
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

354
354
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

150
150
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

394
394
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

89
89
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

312
312
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

356
356
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

509
509
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

164
164
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

260
260
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

187
187
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

922
922
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

219
219
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

364
364
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

235
235

Meer sportnieuws