Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

155 stemmen
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas Müller. Het aflopende contract van het 35-jarige clubicoon wordt niet meer verlengd, nadat hij dit seizoen vooral vrede moest nemen met een rol als invaller.

De voorbije weken probeerden bepaalde Duitse media en analisten daardoor wat spanning te creëren tussen Müller en Vincent Kompany. Vooral toen de aanvaller in de Champions League-wedstrijd tegen Inter pas in de slotfase mocht invallen, vielen er harde woorden.

LEES OOK: 'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Müller komt met grote lof voor Kompany

Müller toonde zich echter altijd een gentleman en liet nooit een onvertogen woord vallen over zijn trainer. Integendeel zelfs: in zijn afscheidsinterview op de officiële kanalen van Bayern komt hij met grote lof.

"Sinds Pep Guardiola is er niet meer zo’n klik geweest tussen spelers en coach zoals we nu hebben met Vincent Kompany", vertelde Müller er immers. Dat zijn toch straffe woorden, want sinds het vertrek van Guardiola in 2016 zijn er wel wat trainers gepasseerd.

Niet meer zo'n connectie sinds Guardiola

"In de periode onder Hansi Flick waren we heel succesvol, maar daar was er wrevel tussen de coach en het bestuur", herinnert Müller zich. "Dit seizoen heeft de club weer stappen gezet in de richting van het perfecte plaatje. Alles is veel meer in balans binnen de club. Ik zie weer vaker de eenheid tussen de ploeg, de coach en de club als geheel."

Daarnaast heeft Müller ook lof voor de manier waarop Kompany de ploeg laat voetballen. "Bovendien leunt onze speelstijl weer meer aan bij wat onze fans willen zien: aanvallend en actief voetbal", weet hij. "We staan weer op het veld om doelpunten te maken. Als je aan Bayern denkt, wil je ontspanning en emotie."

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Real Madrid komt met officieel statement over Olise
Real Madrid komt met officieel statement over Olise
211

Zal Kompany op termijn de Champions League pakken met Bayern?

Meest recent

Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

7
7
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

102
102
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

23
23
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

120
120
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

339
339
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

382
382
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

111
111
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

72
72
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

355
355
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

365
365
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

131
131
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

151
151
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

656
656
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

145
145
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

277
277
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

313
313
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

64
64
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

313
313
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

303
303

Meer sportnieuws