Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

155 stemmen
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas Müller. Het aflopende contract van het 35-jarige clubicoon wordt niet meer verlengd, nadat hij dit seizoen vooral vrede moest nemen met een rol als invaller.

De voorbije weken probeerden bepaalde Duitse media en analisten daardoor wat spanning te creëren tussen Müller en Vincent Kompany. Vooral toen de aanvaller in de Champions League-wedstrijd tegen Inter pas in de slotfase mocht invallen, vielen er harde woorden.

LEES OOK: 'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Müller komt met grote lof voor Kompany

Müller toonde zich echter altijd een gentleman en liet nooit een onvertogen woord vallen over zijn trainer. Integendeel zelfs: in zijn afscheidsinterview op de officiële kanalen van Bayern komt hij met grote lof.

"Sinds Pep Guardiola is er niet meer zo’n klik geweest tussen spelers en coach zoals we nu hebben met Vincent Kompany", vertelde Müller er immers. Dat zijn toch straffe woorden, want sinds het vertrek van Guardiola in 2016 zijn er wel wat trainers gepasseerd.

Niet meer zo'n connectie sinds Guardiola

"In de periode onder Hansi Flick waren we heel succesvol, maar daar was er wrevel tussen de coach en het bestuur", herinnert Müller zich. "Dit seizoen heeft de club weer stappen gezet in de richting van het perfecte plaatje. Alles is veel meer in balans binnen de club. Ik zie weer vaker de eenheid tussen de ploeg, de coach en de club als geheel."

Daarnaast heeft Müller ook lof voor de manier waarop Kompany de ploeg laat voetballen. "Bovendien leunt onze speelstijl weer meer aan bij wat onze fans willen zien: aanvallend en actief voetbal", weet hij. "We staan weer op het veld om doelpunten te maken. Als je aan Bayern denkt, wil je ontspanning en emotie."

🚀

Zal Kompany op termijn de Champions League pakken met Bayern?

Meest recent

Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

0
0
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

452
452
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

40
40
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

22
22
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

30
30
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

19
19
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

144
144
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

72
72
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

49
49
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

157
157
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

266
266
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

80
80
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

149
149
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

38
38
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

230
230
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

69
69
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

39
39
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

586
586
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

576
576
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

70
70
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

284
284
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

153
153
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

304
304
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

163
163

Meer sportnieuws