Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

door
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas Müller. Het aflopende contract van het 35-jarige clubicoon wordt niet meer verlengd, nadat hij dit seizoen vooral vrede moest nemen met een rol als invaller.

De voorbije weken probeerden bepaalde Duitse media en analisten daardoor wat spanning te creëren tussen Müller en Vincent Kompany. Vooral toen de aanvaller in de Champions League-wedstrijd tegen Inter pas in de slotfase mocht invallen, vielen er harde woorden.

LEES OOK: Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Müller komt met grote lof voor Kompany

Müller toonde zich echter altijd een gentleman en liet nooit een onvertogen woord vallen over zijn trainer. Integendeel zelfs: in zijn afscheidsinterview op de officiële kanalen van Bayern komt hij met grote lof.

"Sinds Pep Guardiola is er niet meer zo’n klik geweest tussen spelers en coach zoals we nu hebben met Vincent Kompany", vertelde Müller er immers. Dat zijn toch straffe woorden, want sinds het vertrek van Guardiola in 2016 zijn er wel wat trainers gepasseerd.

Niet meer zo'n connectie sinds Guardiola

"In de periode onder Hansi Flick waren we heel succesvol, maar daar was er wrevel tussen de coach en het bestuur", herinnert Müller zich. "Dit seizoen heeft de club weer stappen gezet in de richting van het perfecte plaatje. Alles is veel meer in balans binnen de club. Ik zie weer vaker de eenheid tussen de ploeg, de coach en de club als geheel."

Daarnaast heeft Müller ook lof voor de manier waarop Kompany de ploeg laat voetballen. "Bovendien leunt onze speelstijl weer meer aan bij wat onze fans willen zien: aanvallend en actief voetbal", weet hij. "We staan weer op het veld om doelpunten te maken. Als je aan Bayern denkt, wil je ontspanning en emotie."

Zal Kompany op termijn de Champions League pakken met Bayern?

Meest recent

Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

11
11
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

124
124
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

58
58
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

239
239
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

52
52
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

23
23
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

94
94
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

436
436
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

55
55
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

157
157
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

179
179
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

111
111
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

296
296
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

112
112
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

200
200
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1108
1108
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

456
456
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

64
64
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

276
276
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

128
128
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

428
428
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

81
81
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

69
69
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

704
704

Meer sportnieuws