Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

door
Tzolis lacht met Club-revelatie:

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale repetitie tot een goed einde door AA Gent opnieuw een ruime nederlaag aan te smeren. Na de 0-5 van enkele weken geleden werd het deze keer 4-1.

Net als in Gent kwam die overwinning er opnieuw onder impuls van boezemvrienden Christos Tzolis en Romeo Vermant, die elk twee keer scoorden. Die laatste ontpopt zich de laatste weken alsmaar meer tot een revelatie.

LEES OOK: 'Spanning stijgt bij Club Brugge: leegloop in januari?'

Vermant zorgt voor luxeprobleem

De 21-jarige spits zit in de play-offs al aan vijf doelpunten in amper 253 speelminuten, goed voor gemiddeld een doelpunt om de 53 minuten. Met die straffe cijfers solliciteert hij nadrukkelijk naar een basisplaats in de bekerfinale, nadat hij al in drie van de laatste vier matchen mocht starten.

Het valt nog af te wachten of Hayen straks zal vasthouden aan Vermant of toch weer zal teruggrijpen naar Nilsson of Ferran Jutgla als diepste man. Tzolis zal alvast wel hopen dat zijn maatje zal mogen starten.

Tzolis eist dankwoord van zijn maatje

Hij hield het donderdag echter op een kwinkslag. "Of ik de coach zal vragen om Romeo zondag opnieuw in de basis te zetten? Dat is een vraag voor de trainer, maar Romeo mag mij weleens bedanken", lachte hij bij Het Nieuwsblad. "De helft van zijn goals komen er dankzij mij. Hij telt er acht en ik gaf hem al vier assists."

In de beslissende fase van het seizoen zitten ze bij Club op die manier met een luxeprobleem. Na de finale zijn er immers ook nog de drie laatste competitiewedstrijden, waarin Club moet trachten om alsnog een tweede titel op rij binnen te halen.

Moet Vermant in de bekerfinale starten?

Meest recent

'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

0
0
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

11
11
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

38
38
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

88
88
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

143
143
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

104
104
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

97
97
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

250
250
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

183
183
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

196
196
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

158
158
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

142
142
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

290
290
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

168
168
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

153
153
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

369
369
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

638
638
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

422
422
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

247
247
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

370
370
'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

526
526
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

80
80
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

332
332
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

133
133

Meer sportnieuws