Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

door
Tzolis lacht met Club-revelatie:

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale repetitie tot een goed einde door AA Gent opnieuw een ruime nederlaag aan te smeren. Na de 0-5 van enkele weken geleden werd het deze keer 4-1.

Net als in Gent kwam die overwinning er opnieuw onder impuls van boezemvrienden Christos Tzolis en Romeo Vermant, die elk twee keer scoorden. Die laatste ontpopt zich de laatste weken alsmaar meer tot een revelatie.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Vermant zorgt voor luxeprobleem

De 21-jarige spits zit in de play-offs al aan vijf doelpunten in amper 253 speelminuten, goed voor gemiddeld een doelpunt om de 53 minuten. Met die straffe cijfers solliciteert hij nadrukkelijk naar een basisplaats in de bekerfinale, nadat hij al in drie van de laatste vier matchen mocht starten.

Het valt nog af te wachten of Hayen straks zal vasthouden aan Vermant of toch weer zal teruggrijpen naar Nilsson of Ferran Jutgla als diepste man. Tzolis zal alvast wel hopen dat zijn maatje zal mogen starten.

Tzolis eist dankwoord van zijn maatje

Hij hield het donderdag echter op een kwinkslag. "Of ik de coach zal vragen om Romeo zondag opnieuw in de basis te zetten? Dat is een vraag voor de trainer, maar Romeo mag mij weleens bedanken", lachte hij bij Het Nieuwsblad. "De helft van zijn goals komen er dankzij mij. Hij telt er acht en ik gaf hem al vier assists."

In de beslissende fase van het seizoen zitten ze bij Club op die manier met een luxeprobleem. Na de finale zijn er immers ook nog de drie laatste competitiewedstrijden, waarin Club moet trachten om alsnog een tweede titel op rij binnen te halen.

Moet Vermant in de bekerfinale starten?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

33
33
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

34
34
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

57
57
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

27
27
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

124
124
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

239
239
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

135
135
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

457
457
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

111
111
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

76
76
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

198
198
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

388
388
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

181
181
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

257
257
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

254
254
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

213
213
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

77
77
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

171
171
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

512
512
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

83
83
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

154
154
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

107
107

Meer sportnieuws