Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

350 stemmen
Tzolis lacht met Club-revelatie:

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale repetitie tot een goed einde door AA Gent opnieuw een ruime nederlaag aan te smeren. Na de 0-5 van enkele weken geleden werd het deze keer 4-1.

Net als in Gent kwam die overwinning er opnieuw onder impuls van boezemvrienden Christos Tzolis en Romeo Vermant, die elk twee keer scoorden. Die laatste ontpopt zich de laatste weken alsmaar meer tot een revelatie.

LEES OOK: Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Vermant zorgt voor luxeprobleem

De 21-jarige spits zit in de play-offs al aan vijf doelpunten in amper 253 speelminuten, goed voor gemiddeld een doelpunt om de 53 minuten. Met die straffe cijfers solliciteert hij nadrukkelijk naar een basisplaats in de bekerfinale, nadat hij al in drie van de laatste vier matchen mocht starten.

Het valt nog af te wachten of Hayen straks zal vasthouden aan Vermant of toch weer zal teruggrijpen naar Nilsson of Ferran Jutgla als diepste man. Tzolis zal alvast wel hopen dat zijn maatje zal mogen starten.

Tzolis eist dankwoord van zijn maatje

Hij hield het donderdag echter op een kwinkslag. "Of ik de coach zal vragen om Romeo zondag opnieuw in de basis te zetten? Dat is een vraag voor de trainer, maar Romeo mag mij weleens bedanken", lachte hij bij Het Nieuwsblad. "De helft van zijn goals komen er dankzij mij. Hij telt er acht en ik gaf hem al vier assists."

In de beslissende fase van het seizoen zitten ze bij Club op die manier met een luxeprobleem. Na de finale zijn er immers ook nog de drie laatste competitiewedstrijden, waarin Club moet trachten om alsnog een tweede titel op rij binnen te halen.

Moet Vermant in de bekerfinale starten?

Meest recent

Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

39
39
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

46
46
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

217
217
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

329
329
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

189
189
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

333
333
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

416
416
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

494
494
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

217
217
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

77
77
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

228
228
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

285
285
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

136
136
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

382
382
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

151
151
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

231
231
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

629
629
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

118
118
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

318
318
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

206
206
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

172
172
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

127
127
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

205
205
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

506
506

Meer sportnieuws