OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

door
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement kon ontsnappen. In de Europe Play-Off doen ze wel nog mee voor de eindzege, want na zes speeldagen hebben ze slechts drie punten achterstand op leider Charleroi.

Eindwinst in de play-offs kan het seizoen van OHL toch nog wat kleur geven en bovendien ook vertrouwen geven naar volgend seizoen toe. Met Ezechiel Banzuzi zijn ze dan wel al zeker een sterkhouder kwijt, want de Nederlandse middenvelder rondde al een recordtransfer naar RB Leipzig af.

LEES OOK: Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

OH Leuven haalt een Hongaar

Banzuzi levert minstens 16 miljoen euro en dus heeft technisch directeur György Csepregi een mooi budget om mee de transfermarkt op te trekken. Daarmee lonkt de Hongaar ook naar zijn thuisland, zo bevestigt hij in een gesprek met het lokale medium M4 Sport.

"De kans is groot dat er deze zomer een Hongaarse speler zal neerstrijken in Leuven", vertelt hij er. Omdat de onderhandelingen nog lopende zijn, wou hij wel nog niet bevestigen om welke speler het precies zou gaan.

Csepregi hint naar vertrek bij OHL

Een naam die Csepregi wel op tafel gooit, is die van Peter Szappanos. Hij onthult dat hij probeerde om de 34-jarige derde doelman van de Hongaarse nationale ploeg vorige zomer naar OHL te halen, wellicht als doublure voor Tobe Leysen. Szappanos koos toen echter voor het Saudische Al-Fateh, maar daar bleef hij slechts een half seizoen.

Csepregi doet ook een opvallende onthulling over zijn eigen toekomst. Hij zou weleens in de niet zo verre toekomst OH Leuven kunnen gaan verlaten. "Ik blijf nog zeker één jaar in Leuven. Daarna zien we wel", klinkt het immers.

Zou zijn vertrek een aderlating zijn voor OHL?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

5
5
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

22
22
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

32
32
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

31
31
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

197
197
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

146
146
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

212
212
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

59
59
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

208
208
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

501
501
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

40
40
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

340
340
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

450
450
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

377
377
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

63
63
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

62
62
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

92
92
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

56
56
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

226
226
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

526
526
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

128
128
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

167
167
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15

Meer sportnieuws