OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

196 stemmen
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement kon ontsnappen. In de Europe Play-Off doen ze wel nog mee voor de eindzege, want na zes speeldagen hebben ze slechts drie punten achterstand op leider Charleroi.

Eindwinst in de play-offs kan het seizoen van OHL toch nog wat kleur geven en bovendien ook vertrouwen geven naar volgend seizoen toe. Met Ezechiel Banzuzi zijn ze dan wel al zeker een sterkhouder kwijt, want de Nederlandse middenvelder rondde al een recordtransfer naar RB Leipzig af.

LEES OOK: 'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven haalt een Hongaar

Banzuzi levert minstens 16 miljoen euro en dus heeft technisch directeur György Csepregi een mooi budget om mee de transfermarkt op te trekken. Daarmee lonkt de Hongaar ook naar zijn thuisland, zo bevestigt hij in een gesprek met het lokale medium M4 Sport.

"De kans is groot dat er deze zomer een Hongaarse speler zal neerstrijken in Leuven", vertelt hij er. Omdat de onderhandelingen nog lopende zijn, wou hij wel nog niet bevestigen om welke speler het precies zou gaan.

Csepregi hint naar vertrek bij OHL

Een naam die Csepregi wel op tafel gooit, is die van Peter Szappanos. Hij onthult dat hij probeerde om de 34-jarige derde doelman van de Hongaarse nationale ploeg vorige zomer naar OHL te halen, wellicht als doublure voor Tobe Leysen. Szappanos koos toen echter voor het Saudische Al-Fateh, maar daar bleef hij slechts een half seizoen.

Csepregi doet ook een opvallende onthulling over zijn eigen toekomst. Hij zou weleens in de niet zo verre toekomst OH Leuven kunnen gaan verlaten. "Ik blijf nog zeker één jaar in Leuven. Daarna zien we wel", klinkt het immers.

Zou zijn vertrek een aderlating zijn voor OHL?

Meest recent

Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

4
4
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

21
21
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

16
16
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

36
36
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

34
34
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

44
44
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

61
61
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

97
97
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

267
267
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

70
70
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

167
167
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

135
135
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

76
76
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

443
443
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

386
386
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

118
118
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

376
376
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

292
292
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

274
274
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

516
516
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

202
202
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

95
95
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

240
240
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

80
80

Meer sportnieuws