'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

door
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het veld van aartsrivaal Club Brugge straks uiteraard wel een vuist te maken. Voor een van de absolute sterkhouders van de bezoekers wordt het wellicht zijn laatste Slag om Vlaanderen.

Tenslotte blijkt er alsmaar meer te bewegen rond Tsuyoshi Watanabe, die volgens diverse bronnen op concrete belangstelling van Feyenoord kan rekenen. Naar verluidt kwamen de Rotterdammers zelfs reeds met een concrete aanbieding op de proppen, al zou die van tafel zijn geveegd door Arnar Vidarsson en co.

LEES OOK: Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Feyenoord wil Watanabe

Toch staat het zo goed als vast dat de 28-jarige Japanner, die tot dusver goed was voor zes goals en vier assists in 99 optredens en in Jan Breydel dus zijn jubileum viert, na twee seizoenen weldra andere oorden opzoekt. Al wil dat volgens Het Nieuwsblad nog niet per se zeggen dat De Kuip zijn bestemming wordt.

Volgens de krant trekken er namelijk nog meer ploegen aan de mouw van Watanabe, die niet meer houdbaar zou zijn. "Hij kan én wil hoger", luidt het. In tegenstelling tot eerdere berichtgevingen zouden de Gentenaren wel beseffen dat hij nu geen 10 miljoen meer zal opleveren. Al verlangen ze toch boter bij de vis.

Gouden zaken AA Gent

Zelf betaalden de Buffalo's destijds zo'n 3,5 miljoen aan KV Kortrijk voor de drievoudig international, die nog tot medio 2027 vastligt en wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. Een investering die Watanabe niet alleen op sportief maar ook op financieel gebied ondertussen ruimschoots waard is gebleken.

Hoewel hij dus niet langer de jackpot zal opleveren zal de rots in de branding achterin de kassa immers toch serieus doen rinkelen. "AA Gent zal straks toch cashen als Watanabe vertrekt", verwacht HNB dat hij minstens nog het dubbele van zijn aankoopprijs in het laatje zal brengen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Feyenoord is de ideale bestemming voor Watanabe

Meest recent

KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

6
6
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

11
11
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

21
21
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

41
41
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

54
54
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

226
226
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

46
46
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

14
14
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

80
80
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

100
100
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

58
58
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

655
655
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

194
194
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

104
104
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

375
375
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

175
175
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

359
359
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

206
206
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

319
319
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

96
96
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

250
250
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

473
473
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

459
459
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

212
212
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

237
237

Meer sportnieuws