'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

door
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het veld van aartsrivaal Club Brugge straks uiteraard wel een vuist te maken. Voor een van de absolute sterkhouders van de bezoekers wordt het wellicht zijn laatste Slag om Vlaanderen.

Tenslotte blijkt er alsmaar meer te bewegen rond Tsuyoshi Watanabe, die volgens diverse bronnen op concrete belangstelling van Feyenoord kan rekenen. Naar verluidt kwamen de Rotterdammers zelfs reeds met een concrete aanbieding op de proppen, al zou die van tafel zijn geveegd door Arnar Vidarsson en co.

LEES OOK: Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

Feyenoord wil Watanabe

Toch staat het zo goed als vast dat de 28-jarige Japanner, die tot dusver goed was voor zes goals en vier assists in 99 optredens en in Jan Breydel dus zijn jubileum viert, na twee seizoenen weldra andere oorden opzoekt. Al wil dat volgens Het Nieuwsblad nog niet per se zeggen dat De Kuip zijn bestemming wordt.

Volgens de krant trekken er namelijk nog meer ploegen aan de mouw van Watanabe, die niet meer houdbaar zou zijn. "Hij kan én wil hoger", luidt het. In tegenstelling tot eerdere berichtgevingen zouden de Gentenaren wel beseffen dat hij nu geen 10 miljoen meer zal opleveren. Al verlangen ze toch boter bij de vis.

Gouden zaken AA Gent

Zelf betaalden de Buffalo's destijds zo'n 3,5 miljoen aan KV Kortrijk voor de drievoudig international, die nog tot medio 2027 vastligt en wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. Een investering die Watanabe niet alleen op sportief maar ook op financieel gebied ondertussen ruimschoots waard is gebleken.

Hoewel hij dus niet langer de jackpot zal opleveren zal de rots in de branding achterin de kassa immers toch serieus doen rinkelen. "AA Gent zal straks toch cashen als Watanabe vertrekt", verwacht HNB dat hij minstens nog het dubbele van zijn aankoopprijs in het laatje zal brengen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Feyenoord is de ideale bestemming voor Watanabe

Meest recent

Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

9
9
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

30
30
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

22
22
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

13
13
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

33
33
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

30
30
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

147
147
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

173
173
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

185
185
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

254
254
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

153
153
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

50
50
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

105
105
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

355
355
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

141
141
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

83
83
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

579
579
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

325
325
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

761
761
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

97
97
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

168
168
Nainggolan privé gefileerd: vriendin onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

501
501
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

424
424
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

202
202

Meer sportnieuws