'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

door
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het veld van aartsrivaal Club Brugge straks uiteraard wel een vuist te maken. Voor een van de absolute sterkhouders van de bezoekers wordt het wellicht zijn laatste Slag om Vlaanderen.

Tenslotte blijkt er alsmaar meer te bewegen rond Tsuyoshi Watanabe, die volgens diverse bronnen op concrete belangstelling van Feyenoord kan rekenen. Naar verluidt kwamen de Rotterdammers zelfs reeds met een concrete aanbieding op de proppen, al zou die van tafel zijn geveegd door Arnar Vidarsson en co.

LEES OOK: 'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Feyenoord wil Watanabe

Toch staat het zo goed als vast dat de 28-jarige Japanner, die tot dusver goed was voor zes goals en vier assists in 99 optredens en in Jan Breydel dus zijn jubileum viert, na twee seizoenen weldra andere oorden opzoekt. Al wil dat volgens Het Nieuwsblad nog niet per se zeggen dat De Kuip zijn bestemming wordt.

Volgens de krant trekken er namelijk nog meer ploegen aan de mouw van Watanabe, die niet meer houdbaar zou zijn. "Hij kan én wil hoger", luidt het. In tegenstelling tot eerdere berichtgevingen zouden de Gentenaren wel beseffen dat hij nu geen 10 miljoen meer zal opleveren. Al verlangen ze toch boter bij de vis.

Gouden zaken AA Gent

Zelf betaalden de Buffalo's destijds zo'n 3,5 miljoen aan KV Kortrijk voor de drievoudig international, die nog tot medio 2027 vastligt en wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. Een investering die Watanabe niet alleen op sportief maar ook op financieel gebied ondertussen ruimschoots waard is gebleken.

Hoewel hij dus niet langer de jackpot zal opleveren zal de rots in de branding achterin de kassa immers toch serieus doen rinkelen. "AA Gent zal straks toch cashen als Watanabe vertrekt", verwacht HNB dat hij minstens nog het dubbele van zijn aankoopprijs in het laatje zal brengen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Feyenoord is de ideale bestemming voor Watanabe

Meest recent

'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

6
6
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

22
22
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

64
64
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

44
44
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

72
72
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

54
54
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

79
79
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

56
56
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

95
95
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

74
74
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

264
264
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

78
78
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

34
34
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

242
242
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

375
375
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

697
697
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

85
85
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

133
133
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

134
134
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

877
877
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

442
442
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

404
404
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

190
190
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

475
475

Meer sportnieuws