'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

319 stemmen
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het veld van aartsrivaal Club Brugge straks uiteraard wel een vuist te maken. Voor een van de absolute sterkhouders van de bezoekers wordt het wellicht zijn laatste Slag om Vlaanderen.

Tenslotte blijkt er alsmaar meer te bewegen rond Tsuyoshi Watanabe, die volgens diverse bronnen op concrete belangstelling van Feyenoord kan rekenen. Naar verluidt kwamen de Rotterdammers zelfs reeds met een concrete aanbieding op de proppen, al zou die van tafel zijn geveegd door Arnar Vidarsson en co.

LEES OOK: 'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Feyenoord wil Watanabe

Toch staat het zo goed als vast dat de 28-jarige Japanner, die tot dusver goed was voor zes goals en vier assists in 99 optredens en in Jan Breydel dus zijn jubileum viert, na twee seizoenen weldra andere oorden opzoekt. Al wil dat volgens Het Nieuwsblad nog niet per se zeggen dat De Kuip zijn bestemming wordt.

Volgens de krant trekken er namelijk nog meer ploegen aan de mouw van Watanabe, die niet meer houdbaar zou zijn. "Hij kan én wil hoger", luidt het. In tegenstelling tot eerdere berichtgevingen zouden de Gentenaren wel beseffen dat hij nu geen 10 miljoen meer zal opleveren. Al verlangen ze toch boter bij de vis.

Gouden zaken AA Gent

Zelf betaalden de Buffalo's destijds zo'n 3,5 miljoen aan KV Kortrijk voor de drievoudig international, die nog tot medio 2027 vastligt en wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. Een investering die Watanabe niet alleen op sportief maar ook op financieel gebied ondertussen ruimschoots waard is gebleken.

Hoewel hij dus niet langer de jackpot zal opleveren zal de rots in de branding achterin de kassa immers toch serieus doen rinkelen. "AA Gent zal straks toch cashen als Watanabe vertrekt", verwacht HNB dat hij minstens nog het dubbele van zijn aankoopprijs in het laatje zal brengen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Feyenoord is de ideale bestemming voor Watanabe

Meest recent

Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

8
8
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

25
25
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

6
6
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

46
46
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

43
43
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

86
86
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

69
69
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

217
217
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

26
26
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

128
128
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

83
83
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

200
200
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1088
1088
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

95
95
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

268
268
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

371
371
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

28
28
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

58
58
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

330
330
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

158
158
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

421
421
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

315
315
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

488
488
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

512
512
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

258
258

Meer sportnieuws