'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

319 stemmen
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het veld van aartsrivaal Club Brugge straks uiteraard wel een vuist te maken. Voor een van de absolute sterkhouders van de bezoekers wordt het wellicht zijn laatste Slag om Vlaanderen.

Tenslotte blijkt er alsmaar meer te bewegen rond Tsuyoshi Watanabe, die volgens diverse bronnen op concrete belangstelling van Feyenoord kan rekenen. Naar verluidt kwamen de Rotterdammers zelfs reeds met een concrete aanbieding op de proppen, al zou die van tafel zijn geveegd door Arnar Vidarsson en co.

LEES OOK: Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Feyenoord wil Watanabe

Toch staat het zo goed als vast dat de 28-jarige Japanner, die tot dusver goed was voor zes goals en vier assists in 99 optredens en in Jan Breydel dus zijn jubileum viert, na twee seizoenen weldra andere oorden opzoekt. Al wil dat volgens Het Nieuwsblad nog niet per se zeggen dat De Kuip zijn bestemming wordt.

Volgens de krant trekken er namelijk nog meer ploegen aan de mouw van Watanabe, die niet meer houdbaar zou zijn. "Hij kan én wil hoger", luidt het. In tegenstelling tot eerdere berichtgevingen zouden de Gentenaren wel beseffen dat hij nu geen 10 miljoen meer zal opleveren. Al verlangen ze toch boter bij de vis.

Gouden zaken AA Gent

Zelf betaalden de Buffalo's destijds zo'n 3,5 miljoen aan KV Kortrijk voor de drievoudig international, die nog tot medio 2027 vastligt en wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. Een investering die Watanabe niet alleen op sportief maar ook op financieel gebied ondertussen ruimschoots waard is gebleken.

Hoewel hij dus niet langer de jackpot zal opleveren zal de rots in de branding achterin de kassa immers toch serieus doen rinkelen. "AA Gent zal straks toch cashen als Watanabe vertrekt", verwacht HNB dat hij minstens nog het dubbele van zijn aankoopprijs in het laatje zal brengen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

🚀

Feyenoord is de ideale bestemming voor Watanabe

Meest recent

Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

26
26
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

51
51
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

61
61
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

273
273
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

271
271
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

85
85
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

270
270
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

60
60
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

229
229
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

301
301
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

470
470
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

153
153
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

233
233
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

177
177
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

849
849
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

206
206
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

344
344
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

212
212
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

499
499
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

360
360
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

575
575
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

493
493
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

120
120
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

228
228
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

151
151

Meer sportnieuws