Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

door
Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

Club Brugge moet donderdagnamiddag winnen van AA Gent als het nog kans wil blijven maken op de titel. Het heeft zijn eigen lot immers niet meer in eigen handen in de titelstrijd na de één op zes tegen Union vorige week.

Club begon nog aan dat tweeluik als leider, maar ging in eigen stadion met 0-1 onderuit tegen de rechtstreekse concurrent. Vorig weekend raakten ze in het Dudenpark ook niet verder dan een 0-0, waardoor ze op één punt van Union bleven hangen.

LEES OOK: 'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Spitsen van Club Brugge scoren niet

De opvallendste vaststelling was echter dat Club in geen van beide wedstrijden kon scoren. Vorig weekend kreeg het wel voldoende kansen, maar vooral Talbi liet enkele missers noteren. Ook spitsen Jutgla en Vermant vonden de weg naar de netten niet.

Geen van beiden haalt dit seizoen dubbele cijfers in de competitie, iets wat ook geldt voor Nilsson. De voorbije dagen werd geopperd dat Club in de zomer de transfermarkt op moet trekken om een scorende spits te halen.

Hayen ziet geen probleem

"We hebben wel voldoende kansen gekregen en men schijnt ook te vergeten dat wij in deze competitie al 76 keer scoorden, het meest van allemaal nog altijd", merkt Nicky Hayen echter fijntjes op bij Het Nieuwsblad. "En ook belangrijk, bij ons scoort iedereen, onze spitsen vormen de afleiding voor andere jongens."

Voor hem lijkt die nieuwe spits dan ook helemaal niet zo dringend te zijn. "Ik zou dus zeker niet durven te zeggen dat we een afwerkingsprobleem hebben. We zitten hier niet met een doelpuntencomplex. En de buitenwereld mag nu roepen dat er een nieuwe spits moet komen, dat is hun mening. Wij werken met de jongens die er zijn."

Heeft Club Brugge in de zomer een scorende spits nodig?

Meest recent

Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

1
1
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

8
8
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

25
25
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

30
30
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

162
162
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

154
154
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

41
41
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

113
113
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

226
226
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

302
302
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

115
115
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

125
125
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

177
177
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

321
321
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

75
75
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

413
413
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

299
299
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

404
404
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

502
502
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

404
404
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

123
123
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

524
524
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

272
272
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

795
795
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

457
457

Meer sportnieuws