Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

398
Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

Club Brugge moet donderdagnamiddag winnen van AA Gent als het nog kans wil blijven maken op de titel. Het heeft zijn eigen lot immers niet meer in eigen handen in de titelstrijd na de één op zes tegen Union vorige week.

Club begon nog aan dat tweeluik als leider, maar ging in eigen stadion met 0-1 onderuit tegen de rechtstreekse concurrent. Vorig weekend raakten ze in het Dudenpark ook niet verder dan een 0-0, waardoor ze op één punt van Union bleven hangen.

LEES OOK: Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Spitsen van Club Brugge scoren niet

De opvallendste vaststelling was echter dat Club in geen van beide wedstrijden kon scoren. Vorig weekend kreeg het wel voldoende kansen, maar vooral Talbi liet enkele missers noteren. Ook spitsen Jutgla en Vermant vonden de weg naar de netten niet.

Geen van beiden haalt dit seizoen dubbele cijfers in de competitie, iets wat ook geldt voor Nilsson. De voorbije dagen werd geopperd dat Club in de zomer de transfermarkt op moet trekken om een scorende spits te halen.

Hayen ziet geen probleem

"We hebben wel voldoende kansen gekregen en men schijnt ook te vergeten dat wij in deze competitie al 76 keer scoorden, het meest van allemaal nog altijd", merkt Nicky Hayen echter fijntjes op bij Het Nieuwsblad. "En ook belangrijk, bij ons scoort iedereen, onze spitsen vormen de afleiding voor andere jongens."

Voor hem lijkt die nieuwe spits dan ook helemaal niet zo dringend te zijn. "Ik zou dus zeker niet durven te zeggen dat we een afwerkingsprobleem hebben. We zitten hier niet met een doelpuntencomplex. En de buitenwereld mag nu roepen dat er een nieuwe spits moet komen, dat is hun mening. Wij werken met de jongens die er zijn."

Heeft Club Brugge in de zomer een scorende spits nodig?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

13
13
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

27
27
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

29
29
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

95
95
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

73
73
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

40
40
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

49
49
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

212
212
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

325
325
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

302
302
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

237
237
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws