Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

door
Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

Club Brugge moet donderdagnamiddag winnen van AA Gent als het nog kans wil blijven maken op de titel. Het heeft zijn eigen lot immers niet meer in eigen handen in de titelstrijd na de één op zes tegen Union vorige week.

Club begon nog aan dat tweeluik als leider, maar ging in eigen stadion met 0-1 onderuit tegen de rechtstreekse concurrent. Vorig weekend raakten ze in het Dudenpark ook niet verder dan een 0-0, waardoor ze op één punt van Union bleven hangen.

LEES OOK: Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

Spitsen van Club Brugge scoren niet

De opvallendste vaststelling was echter dat Club in geen van beide wedstrijden kon scoren. Vorig weekend kreeg het wel voldoende kansen, maar vooral Talbi liet enkele missers noteren. Ook spitsen Jutgla en Vermant vonden de weg naar de netten niet.

Geen van beiden haalt dit seizoen dubbele cijfers in de competitie, iets wat ook geldt voor Nilsson. De voorbije dagen werd geopperd dat Club in de zomer de transfermarkt op moet trekken om een scorende spits te halen.

Hayen ziet geen probleem

"We hebben wel voldoende kansen gekregen en men schijnt ook te vergeten dat wij in deze competitie al 76 keer scoorden, het meest van allemaal nog altijd", merkt Nicky Hayen echter fijntjes op bij Het Nieuwsblad. "En ook belangrijk, bij ons scoort iedereen, onze spitsen vormen de afleiding voor andere jongens."

Voor hem lijkt die nieuwe spits dan ook helemaal niet zo dringend te zijn. "Ik zou dus zeker niet durven te zeggen dat we een afwerkingsprobleem hebben. We zitten hier niet met een doelpuntencomplex. En de buitenwereld mag nu roepen dat er een nieuwe spits moet komen, dat is hun mening. Wij werken met de jongens die er zijn."

Heeft Club Brugge in de zomer een scorende spits nodig?

Meest recent

Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

31
31
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

117
117
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

350
350
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

103
103
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

38
38
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

355
355
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

213
213
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

144
144
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

68
68
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

133
133
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

383
383
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

43
43
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

76
76
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

387
387
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

174
174
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

52
52
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

202
202
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

231
231
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

333
333
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

292
292
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

48
48
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

118
118
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

133
133
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

101
101
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

331
331

Meer sportnieuws