'Verrassende wending: Westerlo wil Belgische top afroeven'

door
'Verrassende wending: Westerlo wil Belgische top afroeven'

Bij Westerlo dromen ze nog stilletjes van een Europees ticket, al moeten ze daarvoor in de play-offs wel nog een kloof van vier punten met Charleroi zien te dichten. Het zou de Kemphanen in ieder geval een boost geven naar volgend seizoen toe. Verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten.

Onze redactie meldde vandaag nog dat Allahyar Sayyadmanesh het hof gemaakt wordt in de Verenigde Staten, terwijl ook Matija Frigan de voorbije maanden al openlijk flirtte met een transfer. Ook rond Bryan Reynolds en Griffin Yow gonst het al een hele tijd van de geruchten.

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Westerlo probeert Yow alsnog te houden

Rond die laatste zou er nu echter een verrassende wending komen. De Amerikaanse transferwatcher Tom Bogert komt immers met het nieuws dat Westerlo alsnog een poging waagt om het contract van Yow te verlengen. Dat loopt binnen iets meer dan een jaar af.

De verkennende gesprekken omtrent een nieuwe overeenkomst zouden alvast opgestart zijn. Als het tot een akkoord komt, lijkt de 22-jarige flankaanvaller ook volgend seizoen in het Kuipje aan de slag te blijven.

Championship, Nederland en Belgische (top)clubs op de loer

In het andere geval lonkt een transfer in de zomer. Yow werd vorige zomer al gelinkt aan onder meer Club Brugge en Anderlecht en Bogert weet dat er nog steeds andere Belgische clubs op de loer liggen. Ook vanuit Nederland en de Engelse Championship zou er de nodige interesse zijn.

Als Westerlo genoodzaakt zou zijn om Yow te verkopen, kan het zich wel nog troosten met het feit dat het op financieel vlak een goede zaak doet. In de zomer van 2022 betaalde het amper 90.000 euro om Yow weg te halen bij DC United. Vandaag wordt zijn marktwaarde door Transfermarkt geschat op 3,5 miljoen euro.

Is Yow al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

8
8
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

6
6
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

47
47
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

41
41
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

190
190
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

200
200
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

175
175
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

99
99
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

257
257
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

242
242
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

189
189
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

82
82
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

48
48
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

517
517
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

371
371
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

621
621
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

391
391
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

117
117
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

129
129
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

478
478
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

174
174
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

279
279
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

121
121
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

282
282
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22

Meer sportnieuws