'Verrassende wending: Westerlo wil Belgische top afroeven'

door
'Verrassende wending: Westerlo wil Belgische top afroeven'

Bij Westerlo dromen ze nog stilletjes van een Europees ticket, al moeten ze daarvoor in de play-offs wel nog een kloof van vier punten met Charleroi zien te dichten. Het zou de Kemphanen in ieder geval een boost geven naar volgend seizoen toe. Verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten.

Onze redactie meldde vandaag nog dat Allahyar Sayyadmanesh het hof gemaakt wordt in de Verenigde Staten, terwijl ook Matija Frigan de voorbije maanden al openlijk flirtte met een transfer. Ook rond Bryan Reynolds en Griffin Yow gonst het al een hele tijd van de geruchten.

LEES OOK: TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo probeert Yow alsnog te houden

Rond die laatste zou er nu echter een verrassende wending komen. De Amerikaanse transferwatcher Tom Bogert komt immers met het nieuws dat Westerlo alsnog een poging waagt om het contract van Yow te verlengen. Dat loopt binnen iets meer dan een jaar af.

De verkennende gesprekken omtrent een nieuwe overeenkomst zouden alvast opgestart zijn. Als het tot een akkoord komt, lijkt de 22-jarige flankaanvaller ook volgend seizoen in het Kuipje aan de slag te blijven.

Championship, Nederland en Belgische (top)clubs op de loer

In het andere geval lonkt een transfer in de zomer. Yow werd vorige zomer al gelinkt aan onder meer Club Brugge en Anderlecht en Bogert weet dat er nog steeds andere Belgische clubs op de loer liggen. Ook vanuit Nederland en de Engelse Championship zou er de nodige interesse zijn.

Als Westerlo genoodzaakt zou zijn om Yow te verkopen, kan het zich wel nog troosten met het feit dat het op financieel vlak een goede zaak doet. In de zomer van 2022 betaalde het amper 90.000 euro om Yow weg te halen bij DC United. Vandaag wordt zijn marktwaarde door Transfermarkt geschat op 3,5 miljoen euro.

Is Yow al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

10
10
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

28
28
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

61
61
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

16
16
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

58
58
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

259
259
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

42
42
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

41
41
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

93
93
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

62
62
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

182
182
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

117
117
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

130
130
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

88
88
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

584
584
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

47
47
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

298
298
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

32
32
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

106
106
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

41
41
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

98
98
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

89
89
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

63
63
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

532
532
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

125
125

Meer sportnieuws