'Verrassende wending: Westerlo wil Belgische top afroeven'

89 stemmen
'Verrassende wending: Westerlo wil Belgische top afroeven'

Bij Westerlo dromen ze nog stilletjes van een Europees ticket, al moeten ze daarvoor in de play-offs wel nog een kloof van vier punten met Charleroi zien te dichten. Het zou de Kemphanen in ieder geval een boost geven naar volgend seizoen toe. Verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten.

Onze redactie meldde vandaag nog dat Allahyar Sayyadmanesh het hof gemaakt wordt in de Verenigde Staten, terwijl ook Matija Frigan de voorbije maanden al openlijk flirtte met een transfer. Ook rond Bryan Reynolds en Griffin Yow gonst het al een hele tijd van de geruchten.

LEES OOK: 'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Westerlo probeert Yow alsnog te houden

Rond die laatste zou er nu echter een verrassende wending komen. De Amerikaanse transferwatcher Tom Bogert komt immers met het nieuws dat Westerlo alsnog een poging waagt om het contract van Yow te verlengen. Dat loopt binnen iets meer dan een jaar af.

De verkennende gesprekken omtrent een nieuwe overeenkomst zouden alvast opgestart zijn. Als het tot een akkoord komt, lijkt de 22-jarige flankaanvaller ook volgend seizoen in het Kuipje aan de slag te blijven.

Championship, Nederland en Belgische (top)clubs op de loer

In het andere geval lonkt een transfer in de zomer. Yow werd vorige zomer al gelinkt aan onder meer Club Brugge en Anderlecht en Bogert weet dat er nog steeds andere Belgische clubs op de loer liggen. Ook vanuit Nederland en de Engelse Championship zou er de nodige interesse zijn.

Als Westerlo genoodzaakt zou zijn om Yow te verkopen, kan het zich wel nog troosten met het feit dat het op financieel vlak een goede zaak doet. In de zomer van 2022 betaalde het amper 90.000 euro om Yow weg te halen bij DC United. Vandaag wordt zijn marktwaarde door Transfermarkt geschat op 3,5 miljoen euro.

Is Yow al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

1
1
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

51
51
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

78
78
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

92
92
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

29
29
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

370
370
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

322
322
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

307
307
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

249
249
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

474
474
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

283
283
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

406
406
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

117
117
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1778
1778
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

160
160
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

242
242
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

214
214
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

336
336
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

157
157
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58

Meer sportnieuws