'Verrassende wending: Westerlo wil Belgische top afroeven'

89 stemmen
'Verrassende wending: Westerlo wil Belgische top afroeven'

Bij Westerlo dromen ze nog stilletjes van een Europees ticket, al moeten ze daarvoor in de play-offs wel nog een kloof van vier punten met Charleroi zien te dichten. Het zou de Kemphanen in ieder geval een boost geven naar volgend seizoen toe. Verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten.

Onze redactie meldde vandaag nog dat Allahyar Sayyadmanesh het hof gemaakt wordt in de Verenigde Staten, terwijl ook Matija Frigan de voorbije maanden al openlijk flirtte met een transfer. Ook rond Bryan Reynolds en Griffin Yow gonst het al een hele tijd van de geruchten.

LEES OOK: 'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Westerlo probeert Yow alsnog te houden

Rond die laatste zou er nu echter een verrassende wending komen. De Amerikaanse transferwatcher Tom Bogert komt immers met het nieuws dat Westerlo alsnog een poging waagt om het contract van Yow te verlengen. Dat loopt binnen iets meer dan een jaar af.

De verkennende gesprekken omtrent een nieuwe overeenkomst zouden alvast opgestart zijn. Als het tot een akkoord komt, lijkt de 22-jarige flankaanvaller ook volgend seizoen in het Kuipje aan de slag te blijven.

Championship, Nederland en Belgische (top)clubs op de loer

In het andere geval lonkt een transfer in de zomer. Yow werd vorige zomer al gelinkt aan onder meer Club Brugge en Anderlecht en Bogert weet dat er nog steeds andere Belgische clubs op de loer liggen. Ook vanuit Nederland en de Engelse Championship zou er de nodige interesse zijn.

Als Westerlo genoodzaakt zou zijn om Yow te verkopen, kan het zich wel nog troosten met het feit dat het op financieel vlak een goede zaak doet. In de zomer van 2022 betaalde het amper 90.000 euro om Yow weg te halen bij DC United. Vandaag wordt zijn marktwaarde door Transfermarkt geschat op 3,5 miljoen euro.

Is Yow al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

61
61
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

8
8
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

22
22
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

20
20
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

133
133
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

153
153
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

261
261
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

254
254
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

283
283
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

132
132
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

149
149
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

69
69
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

344
344
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

405
405
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

31
31
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

90
90
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

196
196
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

77
77
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

126
126
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

97
97
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

612
612
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

282
282
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

397
397
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

223
223
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

277
277
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

75
75

Meer sportnieuws