'Verrassende wending: Westerlo wil Belgische top afroeven'

door
'Verrassende wending: Westerlo wil Belgische top afroeven'

Bij Westerlo dromen ze nog stilletjes van een Europees ticket, al moeten ze daarvoor in de play-offs wel nog een kloof van vier punten met Charleroi zien te dichten. Het zou de Kemphanen in ieder geval een boost geven naar volgend seizoen toe. Verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten.

Onze redactie meldde vandaag nog dat Allahyar Sayyadmanesh het hof gemaakt wordt in de Verenigde Staten, terwijl ook Matija Frigan de voorbije maanden al openlijk flirtte met een transfer. Ook rond Bryan Reynolds en Griffin Yow gonst het al een hele tijd van de geruchten.

LEES OOK: Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo probeert Yow alsnog te houden

Rond die laatste zou er nu echter een verrassende wending komen. De Amerikaanse transferwatcher Tom Bogert komt immers met het nieuws dat Westerlo alsnog een poging waagt om het contract van Yow te verlengen. Dat loopt binnen iets meer dan een jaar af.

De verkennende gesprekken omtrent een nieuwe overeenkomst zouden alvast opgestart zijn. Als het tot een akkoord komt, lijkt de 22-jarige flankaanvaller ook volgend seizoen in het Kuipje aan de slag te blijven.

Championship, Nederland en Belgische (top)clubs op de loer

In het andere geval lonkt een transfer in de zomer. Yow werd vorige zomer al gelinkt aan onder meer Club Brugge en Anderlecht en Bogert weet dat er nog steeds andere Belgische clubs op de loer liggen. Ook vanuit Nederland en de Engelse Championship zou er de nodige interesse zijn.

Als Westerlo genoodzaakt zou zijn om Yow te verkopen, kan het zich wel nog troosten met het feit dat het op financieel vlak een goede zaak doet. In de zomer van 2022 betaalde het amper 90.000 euro om Yow weg te halen bij DC United. Vandaag wordt zijn marktwaarde door Transfermarkt geschat op 3,5 miljoen euro.

Is Yow al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

46
46
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

30
30
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

388
388
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

73
73
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

258
258
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

73
73
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

362
362
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

348
348
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

120
120
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

430
430
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

243
243
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

453
453
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

505
505
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

424
424
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

183
183
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

260
260
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

342
342
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

225
225
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

93
93
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

222
222
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

209
209
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

63
63
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

689
689
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

127
127
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

662
662

Meer sportnieuws