'Grote kuis bij AA Gent: trio bij grof huisvuil gezet'

525 stemmen
'Grote kuis bij AA Gent: trio bij grof huisvuil gezet'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Op het veld van aartsrivaal Club Brugge hopen de Buffalo's daar straks verandering in te brengen, maar intussen wordt de blik toch al voorzichtig op de aanstaande zomermercato gericht. Tenslotte ligt er dan heel wat werk op de plank voor Arnar Vidarsson en co.

Momenteel beschikt Danijel Milicevic over een vrij brede kern, die zeker zonder een Europees ticket moet worden afgeslankt. Zo zullen de aflopende contracten van Sven Kums, Jordan Torunarigha en Andrew Hjulsager allicht niet worden verlengd. Die laatste maakt donderdag voor de derde wedstrijd op rij geen deel uit van de selectie.

LEES OOK: AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

Hjulsager & Gerkens out

Omwille van tactische en fysieke redenen, aldus Milicevic, die ook voor Pieter Gerkens reeds een tijdje geen plekje meer veil heeft. Naar eigen zeggen voornamelijk omwille van het overschot aan middenvelders in zijn kleedkamer, al komt daar ondanks de schorsing van Leonardo Lopes in Jan Breydel vermoedelijk geen verandering in.

Het Laatste Nieuws schrijft immers dat het duo naar de uitgang wordt begeleid. "Hjulsager is na dit seizoen einde contract en vertrekt al zeker. Gerkens en Franck Surdez, die wel nog onder contract liggen en de voorbije matchen evenmin in actie kwamen, mogen eveneens beschikken", aldus de krant. Beiden liggen vast tot medio 2027.

Laatste kans voor Surdez?

Nochtans kreeg Surdez zopas nog een bloemmetje toegeworpen van Milicevic. "Franck deed het goed in de eerste helft van het seizoen onder Wouter Vrancken, maar dat was toch in een ander systeem. Maar hij traint heel goed en zal er morgen terug bij zijn", wist de coach te vertellen tijdens zijn persbabbel voor het bezoek aan Brugge.

Afwachten dus of Surdez alsnog zijn kans weet te grijpen. Hoe dan ook staat er een grote kuis op til in de Planet Group Arena, waar nog tal van andere spelers die door de mand vielen wellicht andere oorden mogen opzoeken. Om de rekening te spijzen lijken bovendien ook Archie Brown en vooral Tsuyoshi Watanabe in de etalage te staan.

Gelooft u nog in Surdez?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

103
103
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

82
82
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

79
79
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

38
38
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

38
38
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

37
37
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

119
119
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

115
115
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

450
450
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

161
161
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

325
325
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

962
962
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

949
949
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

460
460
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

837
837
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

572
572
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

599
599

Meer sportnieuws