'Grote kuis bij AA Gent: trio bij grof huisvuil gezet'

door
'Grote kuis bij AA Gent: trio bij grof huisvuil gezet'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Op het veld van aartsrivaal Club Brugge hopen de Buffalo's daar straks verandering in te brengen, maar intussen wordt de blik toch al voorzichtig op de aanstaande zomermercato gericht. Tenslotte ligt er dan heel wat werk op de plank voor Arnar Vidarsson en co.

Momenteel beschikt Danijel Milicevic over een vrij brede kern, die zeker zonder een Europees ticket moet worden afgeslankt. Zo zullen de aflopende contracten van Sven Kums, Jordan Torunarigha en Andrew Hjulsager allicht niet worden verlengd. Die laatste maakt donderdag voor de derde wedstrijd op rij geen deel uit van de selectie.

LEES OOK: Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Hjulsager & Gerkens out

Omwille van tactische en fysieke redenen, aldus Milicevic, die ook voor Pieter Gerkens reeds een tijdje geen plekje meer veil heeft. Naar eigen zeggen voornamelijk omwille van het overschot aan middenvelders in zijn kleedkamer, al komt daar ondanks de schorsing van Leonardo Lopes in Jan Breydel vermoedelijk geen verandering in.

Het Laatste Nieuws schrijft immers dat het duo naar de uitgang wordt begeleid. "Hjulsager is na dit seizoen einde contract en vertrekt al zeker. Gerkens en Franck Surdez, die wel nog onder contract liggen en de voorbije matchen evenmin in actie kwamen, mogen eveneens beschikken", aldus de krant. Beiden liggen vast tot medio 2027.

Laatste kans voor Surdez?

Nochtans kreeg Surdez zopas nog een bloemmetje toegeworpen van Milicevic. "Franck deed het goed in de eerste helft van het seizoen onder Wouter Vrancken, maar dat was toch in een ander systeem. Maar hij traint heel goed en zal er morgen terug bij zijn", wist de coach te vertellen tijdens zijn persbabbel voor het bezoek aan Brugge.

Afwachten dus of Surdez alsnog zijn kans weet te grijpen. Hoe dan ook staat er een grote kuis op til in de Planet Group Arena, waar nog tal van andere spelers die door de mand vielen wellicht andere oorden mogen opzoeken. Om de rekening te spijzen lijken bovendien ook Archie Brown en vooral Tsuyoshi Watanabe in de etalage te staan.

Gelooft u nog in Surdez?

Meest recent

Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

42
42
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

53
53
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

147
147
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

316
316
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

286
286
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

231
231
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

271
271
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

174
174
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

304
304
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

231
231
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

458
458
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

504
504
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

351
351
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

469
469
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

309
309
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

344
344
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

80
80
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

358
358
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

296
296
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

217
217
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

383
383
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

146
146
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

116
116
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

193
193
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

310
310

Meer sportnieuws