'Anderlecht krijgt onverwachte mokerslag uit ziekenboeg'

door
'Anderlecht krijgt onverwachte mokerslag uit ziekenboeg'

Bij Anderlecht zijn alle blikken gericht op komende zondag, want dan hopen ze in de bekerfinale tegen Club Brugge hun eerste trofee sinds 2017 binnen te halen. Eerst wacht wel nog de competitiematch tegen Antwerp op donderdag.

Voor dat belangrijke tweeluik was het voor Besnik Hasi nog een beetje afwachten wie er beschikbaar zou zijn, want er waren nog enkele vraagtekens in de ziekenboeg. De voorbije dagen leek er echter goed nieuws op komst te zijn.

LEES OOK: Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

Sardella is hervallen in blessure

Er werd immers geopperd dat Killian Sardella tegen Antwerp opnieuw in de selectie zou kunnen zitten. De rechtsachter was bijna twee maanden buiten strijd met een scheur in de quadriceps. Maar woensdag kwam er onverwacht slecht nieuws.

Op zijn persconferentie meldde Besnik Hasi immers dat Sardella opnieuw in zijn blessure hervallen is. Daardoor zal hij zelfs onder het mes moeten. Anderlecht zal nog communiceren over de precieze duur van zijn afwezigheid, maar volgens La Dernière Heure zal het wellicht om maanden gaan.

Kruis over rest van seizoen én transfer

Dat betekent dat Sardella dit seizoen dus niet meer in actie komt en dat er ook een vraagteken staat achter de start van het nieuwe seizoen. Op deze manier lijkt het ook weinig waarschijnlijk dat Sardella in de zomer een transfer zal maken, iets wat tot voor kort niet uitgesloten leek.

Door het nieuwe uitvallen van Sardella zal Anderlecht dus de bekerfinale wellicht moeten afwerken met nog steeds de jonge Maamar op de rechtsachter. "Hij heeft er alles aan gedaan om terug te keren, maar hij is niet voldoende hersteld", baalde Hasi.

Is dat een grote aderlating voor Anderlecht?

Meest recent

Leko voert viert wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

40
40
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

33
33
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

39
39
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

95
95
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

197
197
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

194
194
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

38
38
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

88
88
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

170
170
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

103
103
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

163
163
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

169
169
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

388
388
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

345
345
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

159
159
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

134
134
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

224
224
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

80
80
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

387
387
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

420
420
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

182
182
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

287
287

Meer sportnieuws