'Anderlecht krijgt onverwachte mokerslag uit ziekenboeg'

335 stemmen
'Anderlecht krijgt onverwachte mokerslag uit ziekenboeg'

Bij Anderlecht zijn alle blikken gericht op komende zondag, want dan hopen ze in de bekerfinale tegen Club Brugge hun eerste trofee sinds 2017 binnen te halen. Eerst wacht wel nog de competitiematch tegen Antwerp op donderdag.

Voor dat belangrijke tweeluik was het voor Besnik Hasi nog een beetje afwachten wie er beschikbaar zou zijn, want er waren nog enkele vraagtekens in de ziekenboeg. De voorbije dagen leek er echter goed nieuws op komst te zijn.

LEES OOK: ‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

Sardella is hervallen in blessure

Er werd immers geopperd dat Killian Sardella tegen Antwerp opnieuw in de selectie zou kunnen zitten. De rechtsachter was bijna twee maanden buiten strijd met een scheur in de quadriceps. Maar woensdag kwam er onverwacht slecht nieuws.

Op zijn persconferentie meldde Besnik Hasi immers dat Sardella opnieuw in zijn blessure hervallen is. Daardoor zal hij zelfs onder het mes moeten. Anderlecht zal nog communiceren over de precieze duur van zijn afwezigheid, maar volgens La Dernière Heure zal het wellicht om maanden gaan.

Kruis over rest van seizoen én transfer

Dat betekent dat Sardella dit seizoen dus niet meer in actie komt en dat er ook een vraagteken staat achter de start van het nieuwe seizoen. Op deze manier lijkt het ook weinig waarschijnlijk dat Sardella in de zomer een transfer zal maken, iets wat tot voor kort niet uitgesloten leek.

Door het nieuwe uitvallen van Sardella zal Anderlecht dus de bekerfinale wellicht moeten afwerken met nog steeds de jonge Maamar op de rechtsachter. "Hij heeft er alles aan gedaan om terug te keren, maar hij is niet voldoende hersteld", baalde Hasi.

Is dat een grote aderlating voor Anderlecht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

50
50
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

35
35
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

231
231
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

354
354
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

95
95
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

60
60
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

58
58
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

118
118
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

60
60
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

97
97
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

352
352
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

33
33
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

172
172
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

99
99
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

310
310
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

154
154
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

71
71
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

810
810
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

263
263
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

124
124
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

148
148
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

228
228
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

592
592
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

148
148
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

182
182

Meer sportnieuws