'Anderlecht krijgt onverwachte mokerslag uit ziekenboeg'

335
'Anderlecht krijgt onverwachte mokerslag uit ziekenboeg'

Bij Anderlecht zijn alle blikken gericht op komende zondag, want dan hopen ze in de bekerfinale tegen Club Brugge hun eerste trofee sinds 2017 binnen te halen. Eerst wacht wel nog de competitiematch tegen Antwerp op donderdag.

Voor dat belangrijke tweeluik was het voor Besnik Hasi nog een beetje afwachten wie er beschikbaar zou zijn, want er waren nog enkele vraagtekens in de ziekenboeg. De voorbije dagen leek er echter goed nieuws op komst te zijn.

LEES OOK: Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

Sardella is hervallen in blessure

Er werd immers geopperd dat Killian Sardella tegen Antwerp opnieuw in de selectie zou kunnen zitten. De rechtsachter was bijna twee maanden buiten strijd met een scheur in de quadriceps. Maar woensdag kwam er onverwacht slecht nieuws.

Op zijn persconferentie meldde Besnik Hasi immers dat Sardella opnieuw in zijn blessure hervallen is. Daardoor zal hij zelfs onder het mes moeten. Anderlecht zal nog communiceren over de precieze duur van zijn afwezigheid, maar volgens La Dernière Heure zal het wellicht om maanden gaan.

Kruis over rest van seizoen én transfer

Dat betekent dat Sardella dit seizoen dus niet meer in actie komt en dat er ook een vraagteken staat achter de start van het nieuwe seizoen. Op deze manier lijkt het ook weinig waarschijnlijk dat Sardella in de zomer een transfer zal maken, iets wat tot voor kort niet uitgesloten leek.

Door het nieuwe uitvallen van Sardella zal Anderlecht dus de bekerfinale wellicht moeten afwerken met nog steeds de jonge Maamar op de rechtsachter. "Hij heeft er alles aan gedaan om terug te keren, maar hij is niet voldoende hersteld", baalde Hasi.

Is dat een grote aderlating voor Anderlecht?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

47
47
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

74
74
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

43
43
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

95
95
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

54
54
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

388
388
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

61
61
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

157
157
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

292
292
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

333
333
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws