Odoi spreekt duidelijke taal over afscheid bij Antwerp

549
Odoi spreekt duidelijke taal over afscheid bij Antwerp

Bij Antwerp heerst er nog heel wat onzekerheid voor volgend seizoen. Heel wat spelers dreigen te vertrekken, onder wie ook de nodige ervaren rotten. Toby Alderweireld zet sowieso al een punt achter zijn carrière, maar de Great Old heeft nog rijpe dertigers in zijn kern.

Spelers als Vincent Janssen (30) en Tjaronn Chery (36) werden de voorbije maanden al aan een vertrek gelinkt. Ook Denis Odoi is een ancien. De Ghanese Belg viert eind mei immers ook al zijn 37ste verjaardag.

LEES OOK: 'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Odoi volgend seizoen zeker nog bij Antwerp

Zijn contract loopt wel nog een jaar door en in Gazet van Antwerpen geeft Odoi aan dat hij volgend seizoen nog zeker doorgaat op de Bosuil. "Sowieso. Zolang ik op een voetbalveld sta, is het met een lap erop", geeft hij aan.

Odoi overweegt zelfs nog om van Knokke naar Antwerpen te verhuizen, om zo volgend seizoen makkelijker fit te kunnen blijven. Dit seizoen kampte hij met twee zware hamstringblessures en die wijt hij onder meer aan de lange ritten om op de club te raken.

Afscheid binnen een jaar?

Of Odoi binnen een jaar een punt achter zijn carrière zal zetten, wanneer zijn contract bij Antwerp afloopt, weet hij nog niet. "Dat kan ik echt niet zeggen nu. Euhm… Dat zal in grote mate afhangen van hoe ik mij fysiek voel", klinkt het.

Antwerp plukte Odoi in de zomer transfervrij weg bij Club Brugge. De verdediger kende een wisselvallig seizoen, net als de rest van de ploeg. Hij liet zich ook in negatieve zin opmerken met twee rode kaarten, waarbij vooral zijn uitsluiting in de halve finale van de beker Antwerp duur kwam te staan. 

Zal Odoi volgend seizoen nog van grote waarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

0
0
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

20
20
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

33
33
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

175
175
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

34
34
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

72
72
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

68
68
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

113
113
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

143
143
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

51
51
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

58
58
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

312
312
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

729
729
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

85
85
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

83
83
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

169
169
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

199
199
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

379
379
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

695
695
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

257
257
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

204
204
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

610
610

Meer sportnieuws