Odoi spreekt duidelijke taal over afscheid bij Antwerp

door
Odoi spreekt duidelijke taal over afscheid bij Antwerp

Bij Antwerp heerst er nog heel wat onzekerheid voor volgend seizoen. Heel wat spelers dreigen te vertrekken, onder wie ook de nodige ervaren rotten. Toby Alderweireld zet sowieso al een punt achter zijn carrière, maar de Great Old heeft nog rijpe dertigers in zijn kern.

Spelers als Vincent Janssen (30) en Tjaronn Chery (36) werden de voorbije maanden al aan een vertrek gelinkt. Ook Denis Odoi is een ancien. De Ghanese Belg viert eind mei immers ook al zijn 37ste verjaardag.

LEES OOK: Record én 'horrordebuut' voor Odoi bij NAC Breda

Odoi volgend seizoen zeker nog bij Antwerp

Zijn contract loopt wel nog een jaar door en in Gazet van Antwerpen geeft Odoi aan dat hij volgend seizoen nog zeker doorgaat op de Bosuil. "Sowieso. Zolang ik op een voetbalveld sta, is het met een lap erop", geeft hij aan.

Odoi overweegt zelfs nog om van Knokke naar Antwerpen te verhuizen, om zo volgend seizoen makkelijker fit te kunnen blijven. Dit seizoen kampte hij met twee zware hamstringblessures en die wijt hij onder meer aan de lange ritten om op de club te raken.

Afscheid binnen een jaar?

Of Odoi binnen een jaar een punt achter zijn carrière zal zetten, wanneer zijn contract bij Antwerp afloopt, weet hij nog niet. "Dat kan ik echt niet zeggen nu. Euhm… Dat zal in grote mate afhangen van hoe ik mij fysiek voel", klinkt het.

Antwerp plukte Odoi in de zomer transfervrij weg bij Club Brugge. De verdediger kende een wisselvallig seizoen, net als de rest van de ploeg. Hij liet zich ook in negatieve zin opmerken met twee rode kaarten, waarbij vooral zijn uitsluiting in de halve finale van de beker Antwerp duur kwam te staan. 

Zal Odoi volgend seizoen nog van grote waarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

24
24
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

242
242
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

156
156
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

134
134
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

56
56
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

154
154
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

52
52
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

143
143
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

106
106
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

111
111
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

259
259
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

265
265
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

450
450
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

192
192
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

267
267
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

214
214
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

147
147
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

130
130
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

399
399
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

455
455
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

397
397
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

90
90
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

442
442
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

286
286

Meer sportnieuws