Odoi spreekt duidelijke taal over afscheid bij Antwerp

door
Odoi spreekt duidelijke taal over afscheid bij Antwerp

Bij Antwerp heerst er nog heel wat onzekerheid voor volgend seizoen. Heel wat spelers dreigen te vertrekken, onder wie ook de nodige ervaren rotten. Toby Alderweireld zet sowieso al een punt achter zijn carrière, maar de Great Old heeft nog rijpe dertigers in zijn kern.

Spelers als Vincent Janssen (30) en Tjaronn Chery (36) werden de voorbije maanden al aan een vertrek gelinkt. Ook Denis Odoi is een ancien. De Ghanese Belg viert eind mei immers ook al zijn 37ste verjaardag.

LEES OOK: Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Odoi volgend seizoen zeker nog bij Antwerp

Zijn contract loopt wel nog een jaar door en in Gazet van Antwerpen geeft Odoi aan dat hij volgend seizoen nog zeker doorgaat op de Bosuil. "Sowieso. Zolang ik op een voetbalveld sta, is het met een lap erop", geeft hij aan.

Odoi overweegt zelfs nog om van Knokke naar Antwerpen te verhuizen, om zo volgend seizoen makkelijker fit te kunnen blijven. Dit seizoen kampte hij met twee zware hamstringblessures en die wijt hij onder meer aan de lange ritten om op de club te raken.

Afscheid binnen een jaar?

Of Odoi binnen een jaar een punt achter zijn carrière zal zetten, wanneer zijn contract bij Antwerp afloopt, weet hij nog niet. "Dat kan ik echt niet zeggen nu. Euhm… Dat zal in grote mate afhangen van hoe ik mij fysiek voel", klinkt het.

Antwerp plukte Odoi in de zomer transfervrij weg bij Club Brugge. De verdediger kende een wisselvallig seizoen, net als de rest van de ploeg. Hij liet zich ook in negatieve zin opmerken met twee rode kaarten, waarbij vooral zijn uitsluiting in de halve finale van de beker Antwerp duur kwam te staan. 

Zal Odoi volgend seizoen nog van grote waarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

39
39
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

27
27
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

115
115
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

49
49
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

131
131
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

151
151
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

82
82
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

307
307
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

475
475
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

93
93
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

28
28
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

490
490
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

121
121
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

177
177
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

281
281
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

75
75
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2553
2553
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

202
202
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

589
589
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

281
281
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

13
13
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

222
222
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

723
723

Meer sportnieuws