Odoi spreekt duidelijke taal over afscheid bij Antwerp

door
Odoi spreekt duidelijke taal over afscheid bij Antwerp

Bij Antwerp heerst er nog heel wat onzekerheid voor volgend seizoen. Heel wat spelers dreigen te vertrekken, onder wie ook de nodige ervaren rotten. Toby Alderweireld zet sowieso al een punt achter zijn carrière, maar de Great Old heeft nog rijpe dertigers in zijn kern.

Spelers als Vincent Janssen (30) en Tjaronn Chery (36) werden de voorbije maanden al aan een vertrek gelinkt. Ook Denis Odoi is een ancien. De Ghanese Belg viert eind mei immers ook al zijn 37ste verjaardag.

LEES OOK: Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Odoi volgend seizoen zeker nog bij Antwerp

Zijn contract loopt wel nog een jaar door en in Gazet van Antwerpen geeft Odoi aan dat hij volgend seizoen nog zeker doorgaat op de Bosuil. "Sowieso. Zolang ik op een voetbalveld sta, is het met een lap erop", geeft hij aan.

Odoi overweegt zelfs nog om van Knokke naar Antwerpen te verhuizen, om zo volgend seizoen makkelijker fit te kunnen blijven. Dit seizoen kampte hij met twee zware hamstringblessures en die wijt hij onder meer aan de lange ritten om op de club te raken.

Afscheid binnen een jaar?

Of Odoi binnen een jaar een punt achter zijn carrière zal zetten, wanneer zijn contract bij Antwerp afloopt, weet hij nog niet. "Dat kan ik echt niet zeggen nu. Euhm… Dat zal in grote mate afhangen van hoe ik mij fysiek voel", klinkt het.

Antwerp plukte Odoi in de zomer transfervrij weg bij Club Brugge. De verdediger kende een wisselvallig seizoen, net als de rest van de ploeg. Hij liet zich ook in negatieve zin opmerken met twee rode kaarten, waarbij vooral zijn uitsluiting in de halve finale van de beker Antwerp duur kwam te staan. 

🚀

Zal Odoi volgend seizoen nog van grote waarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

19
19
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

84
84
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

68
68
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

130
130
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

83
83
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

142
142
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

186
186
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

151
151
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

144
144
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

32
32
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

209
209
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

408
408
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

307
307
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

163
163
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

61
61
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

157
157
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

125
125
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

463
463
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

153
153
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

296
296
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

60
60
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

74
74
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

410
410
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

104
104

Meer sportnieuws