'Exit Jutgla bij Club Brugge: dit team gaat all-in'

door
'Exit Jutgla bij Club Brugge: dit team gaat all-in'

Het belooft een drukke transferzomer te gaan worden voor Club Brugge. Na de uitstekende campagne in de Champions League zijn heel wat spelers gegeerd in het buitenland. Ongetwijfeld zal Club hen niet allemaal aan boord kunnen houden.

Eén van de spelers die stilaan zeker lijkt te gaan vertrekken, is Ferran Jutgla. De spits kon zich in het kampioenenbal niet echt tonen, maar was de laatste maanden wel goed op dreef in de competitie. Bovendien gaat hij in de zomer zijn laatste contractjaar in, waardoor het de laatste kans wordt voor Club om te cashen.

LEES OOK: Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Jutgla absolute prioriteit voor Sevilla

Over een gebrek aan interesse hoeft Jutgla bovendien niet te klagen. Hij zou belangstelling genieten uit Saudi-Arabië, maar vooral een terugkeer naar La Liga lijkt aan de orde. Daar speelde de 26-jarige voor zijn transfer naar Club bij FC Barcelona en nu trekken verschillende clubs aan zijn mouw.

Maar voor één van die clubs lijkt het écht menens te zijn om Jutgla binnen te halen. De Spaanse journalist Fernando Serrano stelt immers dat ze bij Sevilla van Jutgla transferprioriteit nummer één voor de zomer gemaakt hebben.

Gesprekken zijn al geopend

Sportief directeur Victor Orta zou volop werk maken van de transfer. Hij zou al verschillende gesprekken gehad hebben met Jutgla, die bovendien in een positieve sfeer verlopen zouden zijn. Dat Sevilla hem al lang volgt, zal wellicht een troef zijn.

Maar de Andalusiërs zullen uiteraard ook een akkoord moeten vinden met Club Brugge. Een vraagprijs van 10 à 15 miljoen euro werd al geopperd. Het wordt uitkijken of Sevilla bereid zal zijn om een dergelijk bedrag op tafel te leggen.

Zou Sevilla een stap vooruit zijn voor Jutgla?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

16
16
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

33
33
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

189
189
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

45
45
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

73
73
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

101
101
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

233
233
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

246
246
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

50
50
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

291
291
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

263
263
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

173
173
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

301
301
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

271
271
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

33
33
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

229
229
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

46
46
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

109
109
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

238
238
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

199
199
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

158
158
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

206
206
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

402
402
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

22
22
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

546
546

Meer sportnieuws