'Exit Jutgla bij Club Brugge: dit team gaat all-in'

458 stemmen
'Exit Jutgla bij Club Brugge: dit team gaat all-in'

Het belooft een drukke transferzomer te gaan worden voor Club Brugge. Na de uitstekende campagne in de Champions League zijn heel wat spelers gegeerd in het buitenland. Ongetwijfeld zal Club hen niet allemaal aan boord kunnen houden.

Eén van de spelers die stilaan zeker lijkt te gaan vertrekken, is Ferran Jutgla. De spits kon zich in het kampioenenbal niet echt tonen, maar was de laatste maanden wel goed op dreef in de competitie. Bovendien gaat hij in de zomer zijn laatste contractjaar in, waardoor het de laatste kans wordt voor Club om te cashen.

LEES OOK: Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Jutgla absolute prioriteit voor Sevilla

Over een gebrek aan interesse hoeft Jutgla bovendien niet te klagen. Hij zou belangstelling genieten uit Saudi-Arabië, maar vooral een terugkeer naar La Liga lijkt aan de orde. Daar speelde de 26-jarige voor zijn transfer naar Club bij FC Barcelona en nu trekken verschillende clubs aan zijn mouw.

Maar voor één van die clubs lijkt het écht menens te zijn om Jutgla binnen te halen. De Spaanse journalist Fernando Serrano stelt immers dat ze bij Sevilla van Jutgla transferprioriteit nummer één voor de zomer gemaakt hebben.

Gesprekken zijn al geopend

Sportief directeur Victor Orta zou volop werk maken van de transfer. Hij zou al verschillende gesprekken gehad hebben met Jutgla, die bovendien in een positieve sfeer verlopen zouden zijn. Dat Sevilla hem al lang volgt, zal wellicht een troef zijn.

Maar de Andalusiërs zullen uiteraard ook een akkoord moeten vinden met Club Brugge. Een vraagprijs van 10 à 15 miljoen euro werd al geopperd. Het wordt uitkijken of Sevilla bereid zal zijn om een dergelijk bedrag op tafel te leggen.

Zou Sevilla een stap vooruit zijn voor Jutgla?

Meest recent

Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

27
27
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

92
92
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

186
186
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

119
119
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

10
10
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

98
98
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

51
51
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

81
81
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

201
201
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

75
75
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

162
162
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

416
416
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

140
140
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

86
86
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

99
99
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

212
212
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

227
227
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

99
99
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

50
50
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

218
218
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

246
246
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

103
103
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

81
81
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

449
449

Meer sportnieuws