'Exit Jutgla bij Club Brugge: dit team gaat all-in'

458 stemmen
'Exit Jutgla bij Club Brugge: dit team gaat all-in'

Het belooft een drukke transferzomer te gaan worden voor Club Brugge. Na de uitstekende campagne in de Champions League zijn heel wat spelers gegeerd in het buitenland. Ongetwijfeld zal Club hen niet allemaal aan boord kunnen houden.

Eén van de spelers die stilaan zeker lijkt te gaan vertrekken, is Ferran Jutgla. De spits kon zich in het kampioenenbal niet echt tonen, maar was de laatste maanden wel goed op dreef in de competitie. Bovendien gaat hij in de zomer zijn laatste contractjaar in, waardoor het de laatste kans wordt voor Club om te cashen.

LEES OOK: Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

Jutgla absolute prioriteit voor Sevilla

Over een gebrek aan interesse hoeft Jutgla bovendien niet te klagen. Hij zou belangstelling genieten uit Saudi-Arabië, maar vooral een terugkeer naar La Liga lijkt aan de orde. Daar speelde de 26-jarige voor zijn transfer naar Club bij FC Barcelona en nu trekken verschillende clubs aan zijn mouw.

Maar voor één van die clubs lijkt het écht menens te zijn om Jutgla binnen te halen. De Spaanse journalist Fernando Serrano stelt immers dat ze bij Sevilla van Jutgla transferprioriteit nummer één voor de zomer gemaakt hebben.

Gesprekken zijn al geopend

Sportief directeur Victor Orta zou volop werk maken van de transfer. Hij zou al verschillende gesprekken gehad hebben met Jutgla, die bovendien in een positieve sfeer verlopen zouden zijn. Dat Sevilla hem al lang volgt, zal wellicht een troef zijn.

Maar de Andalusiërs zullen uiteraard ook een akkoord moeten vinden met Club Brugge. Een vraagprijs van 10 à 15 miljoen euro werd al geopperd. Het wordt uitkijken of Sevilla bereid zal zijn om een dergelijk bedrag op tafel te leggen.

Zou Sevilla een stap vooruit zijn voor Jutgla?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

115
115
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

29
29
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

144
144
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

249
249
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

303
303
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

188
188
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

247
247
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

144
144
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

140
140
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

288
288
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

271
271
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

113
113
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

42
42
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

91
91
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

593
593
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

205
205
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

543
543
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

186
186
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

101
101
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

158
158
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

94
94
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

342
342
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws