'Exit Jutgla bij Club Brugge: dit team gaat all-in'

door
'Exit Jutgla bij Club Brugge: dit team gaat all-in'

Het belooft een drukke transferzomer te gaan worden voor Club Brugge. Na de uitstekende campagne in de Champions League zijn heel wat spelers gegeerd in het buitenland. Ongetwijfeld zal Club hen niet allemaal aan boord kunnen houden.

Eén van de spelers die stilaan zeker lijkt te gaan vertrekken, is Ferran Jutgla. De spits kon zich in het kampioenenbal niet echt tonen, maar was de laatste maanden wel goed op dreef in de competitie. Bovendien gaat hij in de zomer zijn laatste contractjaar in, waardoor het de laatste kans wordt voor Club om te cashen.

LEES OOK: Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Jutgla absolute prioriteit voor Sevilla

Over een gebrek aan interesse hoeft Jutgla bovendien niet te klagen. Hij zou belangstelling genieten uit Saudi-Arabië, maar vooral een terugkeer naar La Liga lijkt aan de orde. Daar speelde de 26-jarige voor zijn transfer naar Club bij FC Barcelona en nu trekken verschillende clubs aan zijn mouw.

Maar voor één van die clubs lijkt het écht menens te zijn om Jutgla binnen te halen. De Spaanse journalist Fernando Serrano stelt immers dat ze bij Sevilla van Jutgla transferprioriteit nummer één voor de zomer gemaakt hebben.

Gesprekken zijn al geopend

Sportief directeur Victor Orta zou volop werk maken van de transfer. Hij zou al verschillende gesprekken gehad hebben met Jutgla, die bovendien in een positieve sfeer verlopen zouden zijn. Dat Sevilla hem al lang volgt, zal wellicht een troef zijn.

Maar de Andalusiërs zullen uiteraard ook een akkoord moeten vinden met Club Brugge. Een vraagprijs van 10 à 15 miljoen euro werd al geopperd. Het wordt uitkijken of Sevilla bereid zal zijn om een dergelijk bedrag op tafel te leggen.

Zou Sevilla een stap vooruit zijn voor Jutgla?

Meest recent

Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

177
177
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

35
35
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

43
43
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

219
219
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

115
115
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

125
125
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

174
174
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

62
62
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

326
326
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

72
72
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

228
228
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

291
291
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

133
133
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

333
333
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

192
192
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

652
652
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

126
126
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

117
117
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

432
432
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

160
160
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

292
292
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

207
207
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

51
51

Meer sportnieuws