PSG zet dankzij vroege goal reuzenstap richting CL-finale

door
PSG zet dankzij vroege goal reuzenstap richting CL-finale

Paris Saint-Germain mag stilaan echt dromen van een tweede Champions League-finale in de clubgeschiedenis. De Franse kampioen zette dinsdagavond een grote stap richting kwalificatie. Dankzij een vroege goal ging het in de heenmatch van de halve finale met 0-1 winnen bij Arsenal.

Bij Arsenal begon Leandro Trossard in de basis als valse negen. Het was echter de valse negen van de bezoekers die al zeer vroeg in de wedstrijd het Emirates wist stil te krijgen.

LEES OOK: Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Dembélé zorgt voor vroege voorsprong PSG

Al in de vierde minuut zette Ousmane Dembélé zelf een aanval op. Nadat hij de bal terugkreeg van Kvartskhelia rondde hij ook netjes af via de binnenkant van de paal. Voor PSG betekende het een droomstart.

Ondanks die mokerslag nam Arsenal na verloop van tijd wel het commando over, op zoek naar een gelijkmaker. Die leek na rust ook te vallen toen Merino een voorzet binnenkopte, maar de VAR keurde de goal nog af wegens buitenspel.

Trossard mist beste kans voor Arsenal

Geen 1-1 dus, en die kwam er ook niet toen even later Leandro Trossard een dot van een kans kreeg. De Rode Duivel raakte niet voorbij Donnarumma, die uitpakte met een geweldige redding. Het was ook de laatste grote kans die Arsenal zou krijgen.

In de slotfase was het immers PSG dat nog dicht bij een tweede doelpunt kwam. Barcola mikte een reuzenkans nog naast, terwijl Ramos op de lat knalde. Het bleef dus bij 0-1. Daarmee zet PSG wel een grote stap richting de finale, maar blijft de return van volgende week in het Parc des Princes nog spannend.

Zal PSG deze uitgangspositie nog weggeven?

Meest recent

Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

15
15
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

69
69
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

49
49
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

26
26
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

192
192
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

335
335
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

538
538
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

265
265
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

89
89
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

101
101
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

382
382
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

243
243
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

103
103
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

261
261
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

456
456
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

191
191
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

67
67
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

562
562
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

110
110
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

115
115
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

311
311
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

165
165

Meer sportnieuws