PSG zet dankzij vroege goal reuzenstap richting CL-finale

40
PSG zet dankzij vroege goal reuzenstap richting CL-finale

Paris Saint-Germain mag stilaan echt dromen van een tweede Champions League-finale in de clubgeschiedenis. De Franse kampioen zette dinsdagavond een grote stap richting kwalificatie. Dankzij een vroege goal ging het in de heenmatch van de halve finale met 0-1 winnen bij Arsenal.

Bij Arsenal begon Leandro Trossard in de basis als valse negen. Het was echter de valse negen van de bezoekers die al zeer vroeg in de wedstrijd het Emirates wist stil te krijgen.

LEES OOK: Liverpool bezorgt Spurs nieuwe mokerslag, Arsenal foutloos

Dembélé zorgt voor vroege voorsprong PSG

Al in de vierde minuut zette Ousmane Dembélé zelf een aanval op. Nadat hij de bal terugkreeg van Kvartskhelia rondde hij ook netjes af via de binnenkant van de paal. Voor PSG betekende het een droomstart.

Ondanks die mokerslag nam Arsenal na verloop van tijd wel het commando over, op zoek naar een gelijkmaker. Die leek na rust ook te vallen toen Merino een voorzet binnenkopte, maar de VAR keurde de goal nog af wegens buitenspel.

Trossard mist beste kans voor Arsenal

Geen 1-1 dus, en die kwam er ook niet toen even later Leandro Trossard een dot van een kans kreeg. De Rode Duivel raakte niet voorbij Donnarumma, die uitpakte met een geweldige redding. Het was ook de laatste grote kans die Arsenal zou krijgen.

In de slotfase was het immers PSG dat nog dicht bij een tweede doelpunt kwam. Barcola mikte een reuzenkans nog naast, terwijl Ramos op de lat knalde. Het bleef dus bij 0-1. Daarmee zet PSG wel een grote stap richting de finale, maar blijft de return van volgende week in het Parc des Princes nog spannend.

Zal PSG deze uitgangspositie nog weggeven?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

6
6
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

39
39
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

106
106
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

100
100
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

96
96
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

611
611
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

305
305
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

192
192
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

480
480
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

781
781
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

157
157
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

107
107
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

97
97
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

523
523
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

437
437
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

74
74
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

114
114
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

137
137
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

246
246
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

547
547
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

524
524
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

488
488
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

169
169
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

423
423

Meer sportnieuws