PSG zet dankzij vroege goal reuzenstap richting CL-finale

door
PSG zet dankzij vroege goal reuzenstap richting CL-finale

Paris Saint-Germain mag stilaan echt dromen van een tweede Champions League-finale in de clubgeschiedenis. De Franse kampioen zette dinsdagavond een grote stap richting kwalificatie. Dankzij een vroege goal ging het in de heenmatch van de halve finale met 0-1 winnen bij Arsenal.

Bij Arsenal begon Leandro Trossard in de basis als valse negen. Het was echter de valse negen van de bezoekers die al zeer vroeg in de wedstrijd het Emirates wist stil te krijgen.

LEES OOK: Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

Dembélé zorgt voor vroege voorsprong PSG

Al in de vierde minuut zette Ousmane Dembélé zelf een aanval op. Nadat hij de bal terugkreeg van Kvartskhelia rondde hij ook netjes af via de binnenkant van de paal. Voor PSG betekende het een droomstart.

Ondanks die mokerslag nam Arsenal na verloop van tijd wel het commando over, op zoek naar een gelijkmaker. Die leek na rust ook te vallen toen Merino een voorzet binnenkopte, maar de VAR keurde de goal nog af wegens buitenspel.

Trossard mist beste kans voor Arsenal

Geen 1-1 dus, en die kwam er ook niet toen even later Leandro Trossard een dot van een kans kreeg. De Rode Duivel raakte niet voorbij Donnarumma, die uitpakte met een geweldige redding. Het was ook de laatste grote kans die Arsenal zou krijgen.

In de slotfase was het immers PSG dat nog dicht bij een tweede doelpunt kwam. Barcola mikte een reuzenkans nog naast, terwijl Ramos op de lat knalde. Het bleef dus bij 0-1. Daarmee zet PSG wel een grote stap richting de finale, maar blijft de return van volgende week in het Parc des Princes nog spannend.

Zal PSG deze uitgangspositie nog weggeven?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

24
24
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

26
26
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

92
92
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

187
187
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

89
89
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

134
134
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

181
181
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

374
374
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

250
250
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

77
77
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

646
646
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

217
217
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

245
245
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

224
224
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

103
103
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

175
175
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

537
537
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

230
230
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

101
101
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

448
448
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

565
565
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

63
63
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

222
222
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

756
756

Meer sportnieuws