Sprookje in Challenger Pro League: "Dat is ongezien"

door
Sprookje in Challenger Pro League:

Lokeren-Temse ontsloeg Hans Cornelis en stelde Stijn Vreven aan. Die laat werkelijk fenomenale resultaten noteren. De Waaslanders kunnen zelfs nog promoveren naar de Jupiler Pro League. Het zou een stevige stunt zijn van de Limburger.

LEES OOK: Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

Vreven maakt furore

Vreven werkte tot op heden 11 matchen af met Lokeren-Temse en daarin werden bijzonder straffe resultaten neergezet. Lokeren won 9 keer en verloor amper 2 duels. De volgende strijd die ze moeten aangaan om eventueel te promoveren naar de Jupiler Pro League is weer een pittige: die met Patro Eisden.

Bij BN/De Stem was Vreven uiteraard zeer tevreden over de resultaten bij Lokeren-Temse. “Ik ben hier nu tien wedstrijden geleden begonnen, wij stonden derde van onderen, één punt boven degradatie. Vervolgens wonnen we acht van de negen wedstrijden, zijn we alsnog in de play-offs gekomen."

Klik met Lokeren-Temse

"Dat is ongezien. Het is iets ongelooflijks wat wij aan het doen zijn, dat is wel echt genieten. Deze wedstrijd (de terugwedstrijd, 3-2 nederlaag) verliezen we, dat is een minpuntje. Maar dat zeg ik met een lach op mijn gezicht. We staan nu op vier wedstrijden van promotie, wie had dat gedacht?"

De klik is er tussen coach en club. “Ik had in mijn eerste periode al een warm gevoel bij de club en wilde ook gratis blijven trainen. We werden niet meer betaald. Ik denk dat heel veel mensen op de tribune dat altijd wel geapprecieerd hebben”, aldus Vreven.

"Vandaar dat ik me hier altijd gewaardeerd en gerespecteerd voel. Het is gewoon een goede vibe tussen mij, de fans en onze spelers. Dat maakt het een goede match.”

Gaat Lokeren promoveren?

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

93
93
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

43
43
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

30
30
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

83
83
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

83
83
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

100
100
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

18
18
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

112
112
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

125
125
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

140
140
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

260
260
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

167
167
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

196
196
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

287
287
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

43
43
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

160
160
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

104
104
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

163
163
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

607
607
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

342
342
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

179
179
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

381
381
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

386
386
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

134
134
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

396
396

Meer sportnieuws