Sprookje in Challenger Pro League: "Dat is ongezien"

door
Sprookje in Challenger Pro League:

Lokeren-Temse ontsloeg Hans Cornelis en stelde Stijn Vreven aan. Die laat werkelijk fenomenale resultaten noteren. De Waaslanders kunnen zelfs nog promoveren naar de Jupiler Pro League. Het zou een stevige stunt zijn van de Limburger.

LEES OOK: Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Vreven maakt furore

Vreven werkte tot op heden 11 matchen af met Lokeren-Temse en daarin werden bijzonder straffe resultaten neergezet. Lokeren won 9 keer en verloor amper 2 duels. De volgende strijd die ze moeten aangaan om eventueel te promoveren naar de Jupiler Pro League is weer een pittige: die met Patro Eisden.

Bij BN/De Stem was Vreven uiteraard zeer tevreden over de resultaten bij Lokeren-Temse. “Ik ben hier nu tien wedstrijden geleden begonnen, wij stonden derde van onderen, één punt boven degradatie. Vervolgens wonnen we acht van de negen wedstrijden, zijn we alsnog in de play-offs gekomen."

Klik met Lokeren-Temse

"Dat is ongezien. Het is iets ongelooflijks wat wij aan het doen zijn, dat is wel echt genieten. Deze wedstrijd (de terugwedstrijd, 3-2 nederlaag) verliezen we, dat is een minpuntje. Maar dat zeg ik met een lach op mijn gezicht. We staan nu op vier wedstrijden van promotie, wie had dat gedacht?"

De klik is er tussen coach en club. “Ik had in mijn eerste periode al een warm gevoel bij de club en wilde ook gratis blijven trainen. We werden niet meer betaald. Ik denk dat heel veel mensen op de tribune dat altijd wel geapprecieerd hebben”, aldus Vreven.

"Vandaar dat ik me hier altijd gewaardeerd en gerespecteerd voel. Het is gewoon een goede vibe tussen mij, de fans en onze spelers. Dat maakt het een goede match.”

Gaat Lokeren promoveren?

Meest recent

'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

120
120
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

169
169
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

240
240
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

222
222
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

162
162
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

299
299
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

345
345
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

332
332
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

137
137
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

203
203
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

112
112
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

340
340
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

165
165
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

207
207
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

182
182
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

154
154
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

504
504
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

84
84
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

173
173
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

91
91
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

416
416
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

350
350

Meer sportnieuws