Sprookje in Challenger Pro League: "Dat is ongezien"

704 stemmen
Sprookje in Challenger Pro League:

Lokeren-Temse ontsloeg Hans Cornelis en stelde Stijn Vreven aan. Die laat werkelijk fenomenale resultaten noteren. De Waaslanders kunnen zelfs nog promoveren naar de Jupiler Pro League. Het zou een stevige stunt zijn van de Limburger.

LEES OOK: Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

Vreven maakt furore

Vreven werkte tot op heden 11 matchen af met Lokeren-Temse en daarin werden bijzonder straffe resultaten neergezet. Lokeren won 9 keer en verloor amper 2 duels. De volgende strijd die ze moeten aangaan om eventueel te promoveren naar de Jupiler Pro League is weer een pittige: die met Patro Eisden.

Bij BN/De Stem was Vreven uiteraard zeer tevreden over de resultaten bij Lokeren-Temse. “Ik ben hier nu tien wedstrijden geleden begonnen, wij stonden derde van onderen, één punt boven degradatie. Vervolgens wonnen we acht van de negen wedstrijden, zijn we alsnog in de play-offs gekomen."

Klik met Lokeren-Temse

"Dat is ongezien. Het is iets ongelooflijks wat wij aan het doen zijn, dat is wel echt genieten. Deze wedstrijd (de terugwedstrijd, 3-2 nederlaag) verliezen we, dat is een minpuntje. Maar dat zeg ik met een lach op mijn gezicht. We staan nu op vier wedstrijden van promotie, wie had dat gedacht?"

De klik is er tussen coach en club. “Ik had in mijn eerste periode al een warm gevoel bij de club en wilde ook gratis blijven trainen. We werden niet meer betaald. Ik denk dat heel veel mensen op de tribune dat altijd wel geapprecieerd hebben”, aldus Vreven.

"Vandaar dat ik me hier altijd gewaardeerd en gerespecteerd voel. Het is gewoon een goede vibe tussen mij, de fans en onze spelers. Dat maakt het een goede match.”

Gaat Lokeren promoveren?

Meest recent

Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

4
4
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

94
94
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

170
170
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

85
85
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

62
62
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

60
60
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

11
11
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

91
91
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

413
413
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

250
250
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

172
172
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

172
172
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

46
46
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

93
93
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

948
948
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

504
504
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

215
215
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

72
72
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

307
307
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

99
99
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

117
117
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

119
119
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

203
203
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

48
48
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

167
167

Meer sportnieuws