Sprookje in Challenger Pro League: "Dat is ongezien"

door
Sprookje in Challenger Pro League:

Lokeren-Temse ontsloeg Hans Cornelis en stelde Stijn Vreven aan. Die laat werkelijk fenomenale resultaten noteren. De Waaslanders kunnen zelfs nog promoveren naar de Jupiler Pro League. Het zou een stevige stunt zijn van de Limburger.

LEES OOK: KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Vreven maakt furore

Vreven werkte tot op heden 11 matchen af met Lokeren-Temse en daarin werden bijzonder straffe resultaten neergezet. Lokeren won 9 keer en verloor amper 2 duels. De volgende strijd die ze moeten aangaan om eventueel te promoveren naar de Jupiler Pro League is weer een pittige: die met Patro Eisden.

Bij BN/De Stem was Vreven uiteraard zeer tevreden over de resultaten bij Lokeren-Temse. “Ik ben hier nu tien wedstrijden geleden begonnen, wij stonden derde van onderen, één punt boven degradatie. Vervolgens wonnen we acht van de negen wedstrijden, zijn we alsnog in de play-offs gekomen."

Klik met Lokeren-Temse

"Dat is ongezien. Het is iets ongelooflijks wat wij aan het doen zijn, dat is wel echt genieten. Deze wedstrijd (de terugwedstrijd, 3-2 nederlaag) verliezen we, dat is een minpuntje. Maar dat zeg ik met een lach op mijn gezicht. We staan nu op vier wedstrijden van promotie, wie had dat gedacht?"

De klik is er tussen coach en club. “Ik had in mijn eerste periode al een warm gevoel bij de club en wilde ook gratis blijven trainen. We werden niet meer betaald. Ik denk dat heel veel mensen op de tribune dat altijd wel geapprecieerd hebben”, aldus Vreven.

"Vandaar dat ik me hier altijd gewaardeerd en gerespecteerd voel. Het is gewoon een goede vibe tussen mij, de fans en onze spelers. Dat maakt het een goede match.”

Gaat Lokeren promoveren?

Meest recent

Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

36
36
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

73
73
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

395
395
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

619
619
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

12
12
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

760
760
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

129
129
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

105
105
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

63
63
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

125
125
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

161
161
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

54
54
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

307
307
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

43
43
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

151
151
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

269
269
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

135
135
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

151
151
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

261
261
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

99
99
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

462
462
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

337
337
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

681
681
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

129
129

Meer sportnieuws