Nainggolan woest: “Show stelen, maar hij bakt er niets van”

door
Nainggolan woest: “Show stelen, maar hij bakt er niets van”

Radja Nainggolan houdt zelden een blad voor de mond. Ook na de gewonnen Promotie Play-Off-match tegen RWDM ging de voormalige Rode Duivel los. Il Ninja was absoluut niet te spreken over de arbitrage en enkele beslissingen tijden de terugmatch.

Lokeren-Temse won in eigen huis met 2-0 van RWDM, maar in Brussel werd het nog enorm spannend. RWDM stond 3-0 voor wanneer Nainggolan zijn trekker overhaalde. In het slot van de match werd het nog 3-2 waardoor Lokeren-Temse zegevierde.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Nainggolan woest 

Tegenover Het Nieuwsblad haalde Nainggolan ferm uit. “Ik wil even een oproep doen. Er is ook in dit soort wedstrijden een VAR nodig. In 1B zou er even vaak een VAR moeten zijn als in 1A. Wij worden hier bestolen op een bepaalde manier… De scheidsrechter raakt zelfs de bal, er is een hand bij en we krijgen de 3-0 binnen.”

Ref van dienst, Klass Clerckx, kreeg de volle laag. “De scheids doet alsof hij van niks weet, ken je het? Heel de tijd de show stelen, maar hij bakt er niks van. Dat mag gezegd worden. Zoals de penalty (voor 1-0, red.): hij was zo zeker dat het hands was. Oké, als het zo is, fluit dan maar als het niet zo is…”

Zwaar bestolen

Nainggolan vond dat Lokeren-Temse zwaar werd bestolen. “Ik denk dat we twee van de drie tegengoals worden bestolen. We hebben gereageerd op het veld en we gaan verdiend door. We verliezen wel, maar ik denk dat dit een mooie nederlaag is. Maar het is een zottenkot hier. Als we 3-0 verliezen, liggen we eruit. Door een goal die de schuld van de scheids is en dat zou ik niet kunnen accepteren.”

Vervolgens ging Nainggolan ook nog eens op Instagram los. Op zijn verhaal riep hij een duidelijke boodschap richting de refs, VAR en Pro League. Volgens de voormalige speler van onder meer AS Roma, Inter en Royal Antwerp FC moet er dringend een videoref worden geïntroduceerd in wedstrijden voor de Challenger Pro League.

Heeft Radja Nainggolan hier gelijk?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

45
45
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

163
163
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

25
25
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

17
17
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

42
42
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

73
73
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

52
52
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

42
42
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

41
41
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

85
85
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

39
39
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

171
171
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

120
120
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

690
690
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

112
112
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws