Nainggolan woest: “Show stelen, maar hij bakt er niets van”

188
Nainggolan woest: “Show stelen, maar hij bakt er niets van”

Radja Nainggolan houdt zelden een blad voor de mond. Ook na de gewonnen Promotie Play-Off-match tegen RWDM ging de voormalige Rode Duivel los. Il Ninja was absoluut niet te spreken over de arbitrage en enkele beslissingen tijden de terugmatch.

Lokeren-Temse won in eigen huis met 2-0 van RWDM, maar in Brussel werd het nog enorm spannend. RWDM stond 3-0 voor wanneer Nainggolan zijn trekker overhaalde. In het slot van de match werd het nog 3-2 waardoor Lokeren-Temse zegevierde.

LEES OOK: Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Nainggolan woest 

Tegenover Het Nieuwsblad haalde Nainggolan ferm uit. “Ik wil even een oproep doen. Er is ook in dit soort wedstrijden een VAR nodig. In 1B zou er even vaak een VAR moeten zijn als in 1A. Wij worden hier bestolen op een bepaalde manier… De scheidsrechter raakt zelfs de bal, er is een hand bij en we krijgen de 3-0 binnen.”

Ref van dienst, Klass Clerckx, kreeg de volle laag. “De scheids doet alsof hij van niks weet, ken je het? Heel de tijd de show stelen, maar hij bakt er niks van. Dat mag gezegd worden. Zoals de penalty (voor 1-0, red.): hij was zo zeker dat het hands was. Oké, als het zo is, fluit dan maar als het niet zo is…”

Zwaar bestolen

Nainggolan vond dat Lokeren-Temse zwaar werd bestolen. “Ik denk dat we twee van de drie tegengoals worden bestolen. We hebben gereageerd op het veld en we gaan verdiend door. We verliezen wel, maar ik denk dat dit een mooie nederlaag is. Maar het is een zottenkot hier. Als we 3-0 verliezen, liggen we eruit. Door een goal die de schuld van de scheids is en dat zou ik niet kunnen accepteren.”

Vervolgens ging Nainggolan ook nog eens op Instagram los. Op zijn verhaal riep hij een duidelijke boodschap richting de refs, VAR en Pro League. Volgens de voormalige speler van onder meer AS Roma, Inter en Royal Antwerp FC moet er dringend een videoref worden geïntroduceerd in wedstrijden voor de Challenger Pro League.

Heeft Radja Nainggolan hier gelijk?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

48
48
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

74
74
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

43
43
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

95
95
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

55
55
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

390
390
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

62
62
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

158
158
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

292
292
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

335
335
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws