'Explosieve JPL-deal: nachtmerrie voor Club Brugge'

427
'Explosieve JPL-deal: nachtmerrie voor Club Brugge'

Club Brugge dreigt Lynnt Audoor, een van hun grote talenten, kwijt te spelen aan concurrent Union SG. Hoewel Club Brugge zijn contract verlengde tot 2026 en gelooft in zijn toekomst in de A-kern, wil Lynnt Audoor vooral snel speelminuten maken. Union SG bood al aan, maar Club Brugge wees het bod af en vraagt een veelvoud. Toch lijkt een vertrek onafwendbaar, wat Club Brugge zorgen baart: ze vrezen dat Audoor, net als eerdere jongeren, zou kunnen uitblinken bij een rechtstreekse rivaal.

LEES OOK: "Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Audoor wilde dit seizoen naar de A-kern

Lynnt Audoor koos er vorig seizoen voor om ervaring op te doen bij KV Kortrijk in 1A, in plaats van nog een jaar bij Club NXT in 1B te blijven. De nummer acht met goede voeten en een uitstekende mentaliteit tekende een huurovereenkomst van één seizoen om speelminuten te verzamelen op het hoogste niveau.

Het doel van de uitleenbeurt was om het seizoen daarop een plaats in de A-kern van Club Brugge af te dwingen. “Het is natuurlijk de bedoeling om na dit seizoen volledig opgenomen te worden in de A-kern van Club Brugge,” zei Audoor vorig seizoen aan Krant van West-Vlaanderen.

Daarom werd er ook een huurovereenkomst zonder aankoopoptie afgesloten. Audoor toonde in de moeilijke eerste weken bij momenten zijn talent in het Guldensporenstadion, maar zijn uitleenbeurt werd geen groot succes.

De middenvelder kwam er zelden aan de bak. “Vreemd gezien zijn vaardige technische capaciteiten,” schreef Het Nieuwsblad. KV Kortrijk had vorig seizoen liefst vier coaches, er was veel concurrentie op het middenveld en er moest voortdurend geknokt worden tegen de degradatie.

Audoor blijft bij Club NXT

Lynnt Audoor keerde afgelopen zomer terug naar Club Brugge, waar zijn contract werd opengebroken tot 2026. Anderzijds was een promotie naar de A-kern niet aan de orde en liet Krant van West-Vlaanderen weten dat er een oplossing werd gezocht voor hem.

Die oplossing werd gevonden bij Club NXT, wat niet meteen volgens de plannen van Audoor was. “Als je van KV Kortrijk terugkeert, is het niet meteen het plan om weer aan te sluiten bij Club NXT,” gaf Audoor toe in Het Nieuwsblad.

Vanaf april wil hij een beslissing nemen over zijn toekomst en hij staat niet weigerachtig tegenover een vertrek bij Club Brugge.

“Mijn contract bij Club Brugge loopt nog door, maar we moeten samen bekijken wat we nog voor elkaar kunnen betekenen. Ik sluit niets uit en houd alles open. Mijn toekomst kan hier liggen, maar ook elders.”

Union wil Audoor, Club ligt dwars

Lynnt Audoor maakte een geslaagde comeback bij Club NXT en is vandaag één van de sterkhouders van de ploeg. Hij heeft de interesse gewekt van Union SG. Volgens Het Nieuwsblad hebben de Brusselaars reeds een bod uitgebracht op de middenvelder.

Dat bod werd resoluut afgewezen omdat het niet goed genoeg was. Club Brugge zou immers een veelvoud van dat geboden bedrag willen. Volgens Het Nieuwsblad gelooft Club Brugge dat Audoor in het tussenseizoen de definitieve stap naar de A-kern kan zetten.

Anderzijds is Audoor 21 jaar en wil hij snel speelkansen op het hoogste niveau, waarvoor hij bij Union SG meer mogelijkheden zou hebben. Bovendien wil Club Brugge vermijden dat Audoor doorbreekt bij Union SG, een handelswijze waar de Brusselaars een patent op lijken te hebben.

“Het is een nachtmerrie dat zo'n eigen talent dan hoge ogen gooit bij een rivaal,” aldus de krant. Union SG zal alvast niet op koopjes moeten rekenen, hoewel Audoor momenteel neigt naar een verhuis naar Union SG.

Audoor moet spelen in de eerste ploeg van Club

Meest recent

Gigantische blunder Neuer zorgt voor puntenverlies Bayern

In de Bundesliga was het namiddag uitkijken naar de prestatie van Bayern München op het veld ...

10
10
Leko maakt één wissel bekend in basisploeg Club Brugge

Club Brugge neemt het om 18u15 op tegen La Louvière. Een partij die de landskampioen altijd ...

67
67
Dramatisch Anderlecht in Brugge, één speler krijgt volle laag

RSC Anderlecht is om 16u begonnen aan zijn match op het veld van Cercle Brugge. De eerste 45 minuten ...

85
85
STVV moet de kritiek pareren: wat mogen de ambities zijn?

STVV begon goed aan het seizoen, maar de laatste twee matchen waren een grote tegenvaller. De ...

11
11
Anderlecht ontdekt nieuwe smaakmaker: Bruno niet verrast

RSC Anderlecht kende een drukke mercato, maar dat was ook nodig nadat het vorige beleid er een ...

42
42
Arsenal zet scheve situatie alnog recht in eigen huis

Landskampioen Arsenal kon dit seizoen nog niet echt overtuigen. Zij moesten in de vroege namiddag ...

25
25
Portugal onderneemt stappen: straf dreigt voor Ronaldo

De saga rondom Cristiano Ronaldo en de Portugese nationale ploeg blijft duren. Na alle commotie van ...

38
38
Bruno verrast met debutant in de basis bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Cercle Brugge. De Brusselaars kunnen mits een zege uiteraard ...

110
110
Friis ziet één grote verandering bij Anderlecht

Cercle Brugge neemt het om 16u in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Héél Cercle ...

63
63
KV Kortrijk haalt nog extra versterking in huis

KV Kortrijk kent een slechte start van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kerels staan ...

43
43
Sibierski moet handelen: Neerpede-talent maakt indruk

Neerpede is al vele jaren een kwaliteitslabel in Europa. Er spelen ondertussen tientallen spelers in ...

123
123
'Europese elite kijkt toe: Haaland neemt transferbesluit'

Nu Manchester City gigantisch zware sancties moet vrezen wegens financiële wanpraktijken, ...

116
116
Nieuwe Tzolis-deal? 'Arsenal in actie voor sterkhouder Club'

Arsenal FC dokte afgelopen zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

149
149
Duivels krijgen enorme EK-troef: "Godsgeschenk Van Bommel"

Mark van Bommel kan momenteel op adem komen van zijn eerste interland-periode aan het roer van de ...

394
394
'Enrique klopt op tafel: PSG-transfer van 70 miljoen'

Paris Saint-Germain won de voorbije twee seizoenen de Champions League, maar de honger in de Franse ...

41
41
Anderlecht benadeeld bij seizoenshervatting: "Niet hetzelfde"

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Engelse jackpot Club, toptransfer Van Bommel'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

115
115
Brandon Mechele staat voor complete verrassing na interlandluik

Brandon Mechele blijft verbazen. De verdediger van Club Brugge liet zich tijdens het recente ...

283
283
Thorup grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk boekte voor de interlandbreak slechts een negen op 21, en dus moeten de Limburgers dringend ...

239
239
Bruno hakt knopen door: nooddefensie bij Anderlecht?

RSC Anderlecht hervat de competitie straks met een bezoek aan Cercle Brugge. Na de vlotte zege tegen ...

116
116
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

66
66
'Club Brugge schrapt toptransfer: exacte reden bekend'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer ruim 53 miljoen aan vers bloed, maar die teller had nog hoger ...

309
309
Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

191
191
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

950
950
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

66
66

Meer sportnieuws