'Explosieve JPL-deal: nachtmerrie voor Club Brugge'

427 stemmen
'Explosieve JPL-deal: nachtmerrie voor Club Brugge'

Club Brugge dreigt Lynnt Audoor, een van hun grote talenten, kwijt te spelen aan concurrent Union SG. Hoewel Club Brugge zijn contract verlengde tot 2026 en gelooft in zijn toekomst in de A-kern, wil Lynnt Audoor vooral snel speelminuten maken. Union SG bood al aan, maar Club Brugge wees het bod af en vraagt een veelvoud. Toch lijkt een vertrek onafwendbaar, wat Club Brugge zorgen baart: ze vrezen dat Audoor, net als eerdere jongeren, zou kunnen uitblinken bij een rechtstreekse rivaal.

LEES OOK: 'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Audoor wilde dit seizoen naar de A-kern

Lynnt Audoor koos er vorig seizoen voor om ervaring op te doen bij KV Kortrijk in 1A, in plaats van nog een jaar bij Club NXT in 1B te blijven. De nummer acht met goede voeten en een uitstekende mentaliteit tekende een huurovereenkomst van één seizoen om speelminuten te verzamelen op het hoogste niveau.

Het doel van de uitleenbeurt was om het seizoen daarop een plaats in de A-kern van Club Brugge af te dwingen. “Het is natuurlijk de bedoeling om na dit seizoen volledig opgenomen te worden in de A-kern van Club Brugge,” zei Audoor vorig seizoen aan Krant van West-Vlaanderen.

Daarom werd er ook een huurovereenkomst zonder aankoopoptie afgesloten. Audoor toonde in de moeilijke eerste weken bij momenten zijn talent in het Guldensporenstadion, maar zijn uitleenbeurt werd geen groot succes.

De middenvelder kwam er zelden aan de bak. “Vreemd gezien zijn vaardige technische capaciteiten,” schreef Het Nieuwsblad. KV Kortrijk had vorig seizoen liefst vier coaches, er was veel concurrentie op het middenveld en er moest voortdurend geknokt worden tegen de degradatie.

Audoor blijft bij Club NXT

Lynnt Audoor keerde afgelopen zomer terug naar Club Brugge, waar zijn contract werd opengebroken tot 2026. Anderzijds was een promotie naar de A-kern niet aan de orde en liet Krant van West-Vlaanderen weten dat er een oplossing werd gezocht voor hem.

Die oplossing werd gevonden bij Club NXT, wat niet meteen volgens de plannen van Audoor was. “Als je van KV Kortrijk terugkeert, is het niet meteen het plan om weer aan te sluiten bij Club NXT,” gaf Audoor toe in Het Nieuwsblad.

Vanaf april wil hij een beslissing nemen over zijn toekomst en hij staat niet weigerachtig tegenover een vertrek bij Club Brugge.

“Mijn contract bij Club Brugge loopt nog door, maar we moeten samen bekijken wat we nog voor elkaar kunnen betekenen. Ik sluit niets uit en houd alles open. Mijn toekomst kan hier liggen, maar ook elders.”

Union wil Audoor, Club ligt dwars

Lynnt Audoor maakte een geslaagde comeback bij Club NXT en is vandaag één van de sterkhouders van de ploeg. Hij heeft de interesse gewekt van Union SG. Volgens Het Nieuwsblad hebben de Brusselaars reeds een bod uitgebracht op de middenvelder.

Dat bod werd resoluut afgewezen omdat het niet goed genoeg was. Club Brugge zou immers een veelvoud van dat geboden bedrag willen. Volgens Het Nieuwsblad gelooft Club Brugge dat Audoor in het tussenseizoen de definitieve stap naar de A-kern kan zetten.

Anderzijds is Audoor 21 jaar en wil hij snel speelkansen op het hoogste niveau, waarvoor hij bij Union SG meer mogelijkheden zou hebben. Bovendien wil Club Brugge vermijden dat Audoor doorbreekt bij Union SG, een handelswijze waar de Brusselaars een patent op lijken te hebben.

“Het is een nachtmerrie dat zo'n eigen talent dan hoge ogen gooit bij een rivaal,” aldus de krant. Union SG zal alvast niet op koopjes moeten rekenen, hoewel Audoor momenteel neigt naar een verhuis naar Union SG.

Audoor moet spelen in de eerste ploeg van Club

Meest recent

Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

67
67
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

34
34
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

15
15
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

17
17
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

18
18
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

61
61
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

131
131
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

417
417
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

47
47
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

281
281
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

59
59
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

211
211
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

648
648
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

326
326
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

411
411
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

597
597
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

275
275
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

378
378
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

161
161
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

66
66
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

82
82
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

166
166
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

64
64

Meer sportnieuws