Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

door stemmen
Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel tijd om daarbij stil te staan is er evenwel niet voor de landskampioen, die dan ook niet van plan is om bij de pakken te blijven zitten. Achter de schermen wordt er intussen ook al aan de langere termijn gedacht.

Met een fraaie zesde plaats in het klassement kroonde Club NXT zich opnieuw met voorsprong tot het beste U23-team in de Challenger Pro League. Blauw-Zwart volgt dan ook een uitgekiende strategie bij het beloftenelftal, waar talentvolle producten van eigen kweek omringd worden door jongeren met al iets meer ervaring.

LEES OOK: 'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Club stelt Marloye voor

Club haalt dan ook jaarlijks bewust nieuwkomers in huis met de specifieke bedoeling om hen in Roeselare te stallen, waar Club NXT onder leiding van CEO Guilian Preud'homme wordt gerund als een aparte ploeg. In dat opzicht werd via de clubkanalen met Sacha Marloye zopas een eerste zomeraanwinst officieel voorgesteld.

"De jonge verdediger uit Hoei komt over van RFC Seraing. Marloye tekent een contract van twee seizoenen met optie bij Blauw-Zwart", klinkt het op de clubwebsite. Naar verluidt legt Club iets minder dan 200 duizend euro op tafel voor de pas 17-jarige rechtsachter, die al 23 keer in actie kwam voor de hoofdmacht van Seraing.

Voorbeeld van Seys

"Marloye is ook belofteninternational bij de U18 en zal hij dus enkele ploeggenoten tegen het lijf lopen. Club NXT werkt nog enkele oefenwedstrijden af en traint door tot eind mei. Marloye sluit vandaag aan om de uitloop van het seizoen nog mee te maken en zich zo al te integreren met het oog op volgend seizoen", luidt het nog.

De komst van Marloye is geen verrassing, want in januari geraakte reeds bekend dat hij naar Westkapelle zou verhuizen. Club doet daarmee mogelijk een gouden zaak, want ook Ajax zou een oogje op de polyvalente verdediger hebben laten vallen. Benieuwd dus of hij op termijn in de voetsporen van Joaquin Seys en co treedt.

Denkt u dat Marloye een topper wordt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

0
0
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

45
45
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

124
124
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

383
383
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

298
298
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

127
127
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

102
102
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

67
67
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

178
178
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

331
331
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

181
181
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

92
92
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

32
32
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

235
235
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

260
260
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

411
411
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

390
390
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

268
268
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

44
44
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

155
155
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

135
135
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

188
188
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

91
91
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

378
378

Meer sportnieuws