'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

door
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de komende dagen beslag te leggen op de vierde plaats én in de bekerfinale een eerste trofee sinds 2017 in de wacht te slepen. In de tussentijd blijft Olivier Renard achter de schermen evenwel niet bij de pakken zitten.

Tenslotte blijkt de sportief directeur al volop in de weer met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Nadat hij met Cedric Hatenboer en Mihajlo Cvetkovic reeds twee aanwinsten wist te strikken hoopt Renard spoedig een derde nieuwkomer toe te voegen aan dat rijtje. Zo doen er in de wandelgangen van het Lotto Park diverse namen de ronde.

LEES OOK: Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

Valente zoals Hatenboer?

Een daarvan is Luciano Valente, een 21-jarige Nederlander die tot medio 2028 vastligt bij FC Groningen. Al zijn de Brusselaars naar verluidt niet de enige gegadigden, want ook Ajax en Feyenoord hebben een oogje op de creatieve middenvelder laten vallen. Dat wordt nu tevens bevestigd door lokale clubwatcher Mikos Gouka in de AD Voetbalpodcast.

Nochtans staan de Rotterdammers al op het punt om Sem Steijn over te nemen van FC Twente. "Toch hebben ze hem nog steeds in het vizier, zoals ook Anderlecht en Ajax hem op het oog hebben. Het is de vraag waar hij voor gaat kiezen, maar het is in ieder geval niet uitgesloten dat Feyenoord daar nog serieus gaat hengelen", kinkt het onder andere.

Anderlecht mist Tounkara

Afwachten dus of Anderlecht, dat er dus alvast in slaagde om Hatenboer te overtuigen, ook Valente uit de handen van Ajax en Feyenoord te houden. In een ander dossier viste Renard alleszins achter het net, want volgens AfricaFoot heeft de pas 16-jarige Malinese middenvelder Issa Tounkara ondertussen reeds een overeenkomst bereikt met Villareal.

Net zoals onder andere Olympique Lyon, Fenerbahçe, FC Midtjylland, Manchester City, Benfica én Betis Sevilla kwam de recordkampioen dus van een kale reis thuis in de jacht op de gegeerde ruwe diamant. Tounkara is slechts een van de vele Afrikaanse talenten die de afgelopen weken werd geopperd als potentiële versterking voor de RSCA Futures.

Denkt u dat RSCA het pleit voor Valente zal winnen?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

0
0
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

106
106
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

26
26
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

72
72
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

73
73
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

101
101
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

56
56
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

190
190
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

25
25
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

430
430
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

55
55
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

89
89
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

176
176
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

296
296
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

91
91
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

95
95
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

280
280
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

506
506
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

158
158
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

115
115
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

555
555
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

163
163
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

262
262

Meer sportnieuws