'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

door
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de komende dagen beslag te leggen op de vierde plaats én in de bekerfinale een eerste trofee sinds 2017 in de wacht te slepen. In de tussentijd blijft Olivier Renard achter de schermen evenwel niet bij de pakken zitten.

Tenslotte blijkt de sportief directeur al volop in de weer met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Nadat hij met Cedric Hatenboer en Mihajlo Cvetkovic reeds twee aanwinsten wist te strikken hoopt Renard spoedig een derde nieuwkomer toe te voegen aan dat rijtje. Zo doen er in de wandelgangen van het Lotto Park diverse namen de ronde.

Valente zoals Hatenboer?

Een daarvan is Luciano Valente, een 21-jarige Nederlander die tot medio 2028 vastligt bij FC Groningen. Al zijn de Brusselaars naar verluidt niet de enige gegadigden, want ook Ajax en Feyenoord hebben een oogje op de creatieve middenvelder laten vallen. Dat wordt nu tevens bevestigd door lokale clubwatcher Mikos Gouka in de AD Voetbalpodcast.

Nochtans staan de Rotterdammers al op het punt om Sem Steijn over te nemen van FC Twente. "Toch hebben ze hem nog steeds in het vizier, zoals ook Anderlecht en Ajax hem op het oog hebben. Het is de vraag waar hij voor gaat kiezen, maar het is in ieder geval niet uitgesloten dat Feyenoord daar nog serieus gaat hengelen", kinkt het onder andere.

Anderlecht mist Tounkara

Afwachten dus of Anderlecht, dat er dus alvast in slaagde om Hatenboer te overtuigen, ook Valente uit de handen van Ajax en Feyenoord te houden. In een ander dossier viste Renard alleszins achter het net, want volgens AfricaFoot heeft de pas 16-jarige Malinese middenvelder Issa Tounkara ondertussen reeds een overeenkomst bereikt met Villareal.

Net zoals onder andere Olympique Lyon, Fenerbahçe, FC Midtjylland, Manchester City, Benfica én Betis Sevilla kwam de recordkampioen dus van een kale reis thuis in de jacht op de gegeerde ruwe diamant. Tounkara is slechts een van de vele Afrikaanse talenten die de afgelopen weken werd geopperd als potentiële versterking voor de RSCA Futures.

POLL: Denkt u dat RSCA het pleit voor Valente zal winnen?

Meest recent

Selectie Rode Duivels: Garcia tovert wit konijn uit de hoed

Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de WK-kwalificatiematchen tegen ...

21
21
'Flick vertrouwt hem niet: Barça eist nú deze transfer'

FC Barcelona pakte dit seizoen de dubbel in Spanje. In doel kampt coach Hansi Flick echter met grote ...

17
17
JPL-clubs opgelet: ‘Teddy Teuma krijgt klappen in Frankrijk'

Teddy Teuma maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG. In de zomer van 2023 maakte hij voor ...

48
48
‘Straffe wending: Toby Alderweireld alsnog bij Antwerp’

Toby Alderweireld stopt aan het einde seizoen bij Royal Antwerp FC. De verwachting is dat de ...

87
87
Bliksemvertrek Pocognoli bij Union SG? "Op tafel geklopt"

Sebastien Pocognoli begon aarzelend bij Union SG, maar naargelang het seizoen vorderde werd de ...

155
155
‘PSV ziet toptransfer Bakayoko door de neus geboord’

Johan Bakayoko stond vorige transferzomer nog dicht bij een monstertransfer naar Saudi-Arabië, ...

62
62
"Contact met De Bruyne" - Mertens kan zich niet bedwingen

Kevin De Bruyne wordt nadrukkelijk genoemd bij het Italiaanse Napoli. De club van Romelu Lukaku wil ...

110
110
Weer JPL-debutanten? Garcia neemt twee nieuwelingen op

De selectie van de Rode Duivels wordt vandaag bekendgemaakt. Bondscoach Rudi Garcia verraste vorige ...

88
88
‘Club Brugge treft al voorbereidingen kampioensfeest’

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. In de Champions Play-Offs staat de Brusselse club ...

293
293
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en KAA Gent slaan toe, Club verkoopt'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

228
228
‘Anderlecht krijgt grote concurrentie voor supertalent’

RSC Anderlecht wordt nadrukkelijk in verband gebracht met Oskar Pietuszewski. De vandaag 17 jaar ...

129
129
‘Knaltransfer Talbi in stroomversnelling: monstersom bekend’

Chemsdine Talbi brak dit seizoen volledig door bij Club Brugge. De Marokkaanse buitenspeler kampt ...

298
298
Steelt België topper van Portugal? FIFA hakt knoop door

Er is een ferme stunt in de maak voor de volgende selectie van de Rode Duivels. Rudi Garcia had de ...

152
152
‘Club Brugge vindt 'dure' vervanger Onyedika’

Club Brugge neemt komende zomer mogelijk afscheid van Raphael Onyedika. Ook Ardon Jashari, Casper ...

334
334
Rudi Garcia genadeloos? Deze vijf Rode Duivels vrezen

Rudi Garcia maakt vandaag om 15u de selectie van de Rode Duivels bekend. Tijd om nog snel mogelijke ...

277
277
Anderlecht grijpt in na Club Brugge: ferm kostenplaatje

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag zijn laatste thuismatch van het seizoen. In het Lotto Park ...

390
390
Barça wil Yamal tot posterboy maken: dit is het plan

FC Barcelona greep nipt naast een finaleplek in de Champions League, maar kon voorts terugblikken op ...

108
108
Spitsenzorgen Garcia: Romeo Vermant bij Rode Duivels?

Rudi Garcia maakt dinsdag zijn selectie bekend voor de start van de WK-kwalificatiecampagne tegen ...

331
331
'Kompany-discipel moet Anderlecht komen redden'

RSC Anderlecht heeft een tegenvallend seizoen achter de rug op sportief vlak. Al moet gezegd dat de ...

416
416
Club alsnog kampioen? Goots voorspelt titelontknoping

Komend weekend valt het doek over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Leider Union SG staat ...

569
569

Meer sportnieuws