Raskin krijgt dubbele bekroning na topseizoen

86
Raskin krijgt dubbele bekroning na topseizoen

In Schotland viel afgelopen weekend al het doek over de titelstrijd. Voor de vierde keer op rij veroverde Celtic het kampioenschap. Arne Engels mocht dus vieren, terwijl het Rangers van Nicolas Raskin met lege handen achterblijft.

Nochtans kan Raskin op persoonlijk vlak wel al terugblikken op een topseizoen. Hij mocht in maart zijn debuut maken bij de Rode Duivels en maakte bij zijn eerste basisplaats in de terugmatch tegen Oekraïne meteen indruk.

LEES OOK: 'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

Fans én ploegmaats bekronen Raskin

Die selectie had hij te danken aan zijn uitstekende prestaties bij Rangers, zowel in de Schotse competitie als de Europa League. In 43 wedstrijden liet de 24-jarige middenvelder twee doelpunten en zeven assists noteren.

Die uitstekende cijfers leveren Raskin nu een dubbele bekroning op. Hij werd immers zowel door de supporters als door zijn ploegmaats verkozen tot Speler van het Jaar bij Rangers. Het is een mooie erkenning voor de stappen die hij de voorbije maanden gezet heeft.

Dessers valt ook in de prijzen

Een nieuwe stap volgt misschien wel in de zomer. Raskin werd de voorbije maanden her en der al gelinkt aan een transfer. Interesse zal er ongetwijfeld zijn, maar Rangers zal zijn beste speler ook niet zomaar willen laten vertrekken.

Naast Raskin viel overigens ook Cyriel Dessers in de prijzen bij Rangers. De ex-spits van onder meer Genk mocht de prijs in ontvangst nemen voor topschutter dit seizoen bij de club. In alle competities samen stond Dessers tot dusver 23 keer aan het kanon.

Is Raskin klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

4
4
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

17
17
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

105
105
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

46
46
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

34
34
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

246
246
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

20
20
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

381
381
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

40
40
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

629
629
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

61
61
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

24
24
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

528
528
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

210
210
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1028
1028
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

160
160
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

27
27
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

210
210
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

98
98
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

323
323
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

252
252
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

301
301
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130

Meer sportnieuws