Raskin krijgt dubbele bekroning na topseizoen

door
Raskin krijgt dubbele bekroning na topseizoen

In Schotland viel afgelopen weekend al het doek over de titelstrijd. Voor de vierde keer op rij veroverde Celtic het kampioenschap. Arne Engels mocht dus vieren, terwijl het Rangers van Nicolas Raskin met lege handen achterblijft.

Nochtans kan Raskin op persoonlijk vlak wel al terugblikken op een topseizoen. Hij mocht in maart zijn debuut maken bij de Rode Duivels en maakte bij zijn eerste basisplaats in de terugmatch tegen Oekraïne meteen indruk.

LEES OOK: 'Club Brugge doet wintermercato daveren met 6M-toptransfer'

Fans én ploegmaats bekronen Raskin

Die selectie had hij te danken aan zijn uitstekende prestaties bij Rangers, zowel in de Schotse competitie als de Europa League. In 43 wedstrijden liet de 24-jarige middenvelder twee doelpunten en zeven assists noteren.

Die uitstekende cijfers leveren Raskin nu een dubbele bekroning op. Hij werd immers zowel door de supporters als door zijn ploegmaats verkozen tot Speler van het Jaar bij Rangers. Het is een mooie erkenning voor de stappen die hij de voorbije maanden gezet heeft.

Dessers valt ook in de prijzen

Een nieuwe stap volgt misschien wel in de zomer. Raskin werd de voorbije maanden her en der al gelinkt aan een transfer. Interesse zal er ongetwijfeld zijn, maar Rangers zal zijn beste speler ook niet zomaar willen laten vertrekken.

Naast Raskin viel overigens ook Cyriel Dessers in de prijzen bij Rangers. De ex-spits van onder meer Genk mocht de prijs in ontvangst nemen voor topschutter dit seizoen bij de club. In alle competities samen stond Dessers tot dusver 23 keer aan het kanon.

Is Raskin klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

11
11
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

56
56
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

111
111
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

25
25
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

153
153
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

88
88
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

93
93
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

73
73
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

171
171
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

70
70
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

132
132
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1152
1152
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

64
64
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

75
75
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

503
503
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

231
231
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

121
121
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

152
152
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

137
137
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1049
1049
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

129
129
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

61
61
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

386
386
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

882
882

Meer sportnieuws