Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

door
Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

Club Brugge pakte een één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union SG. De Brusselaars hebben de leidersplaats overgenomen van Blauw-Zwart en zijn plotseling de grootste titelkandidaat. Peter Vandenbempt analyseerde de topper tussen Club Brugge en Union SG.

Club Brugge kwam in de dubbele confrontatie met Union een stugge tegenstander tegen. De formatie van Sebastien Pocognoli toont zich leep tijdens de Champions Play-Offs en doen er alles aan om deze keer wél de titel over de streep te trekken.

LEES OOK: Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

Union grote winnaar

Union SG komt als grote overwinnaar uit het belangrijke tweeluik met Club Brugge. “Met een 4 op 6 tegen Club Brugge mag Union zich zeker de grote winnaar noemen. Tel er ook de overwinning in Genk bij en je komt aan 7 op 9 tegen een rechtstreekse concurrent”, klonk het bij Vandenbempt. 

Al zag de analist wel dat Club Brugge het vuur aan de schenen kon leggen. Toch bleef het bij een doelpuntenloos gelijkspel. “Gisteren zag het wel wat harder af. In een weinig spectaculaire en gesloten wedstrijd was Union hardnekkig aan het verdedigen.”

Groot Club-thema

De landskampioen miste een paar grote kansen, vooral Chemsdine Talbi was na afloop de gebeten hond na een open misser. “Club Brugge vond ik de betere ploeg. Met Talbi had het kansen om de match te winnen, maar het is geen toeval dat het na 32 matchen op een rij plots niet scoort tegen Union.”

En omdat Club Brugge moeilijker de weg naar doel kan vinden komt er plots een groot thema boven water. “Omdat het niet kan teren op een topspits? Na een seizoen met talrijke doelpunten van de hele ploeg op elk niveau is dat plots een thema”, besloot Vandenbempt.

Vind jij dat Club Brugge een goaltjesdief mist?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

32
32
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

42
42
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

135
135
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

150
150
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

250
250
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

345
345
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

508
508
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

290
290
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

267
267
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

171
171
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

421
421
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

68
68
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

134
134
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

255
255
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

211
211
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

98
98
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

127
127

Meer sportnieuws