Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

door
Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

Club Brugge pakte een één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union SG. De Brusselaars hebben de leidersplaats overgenomen van Blauw-Zwart en zijn plotseling de grootste titelkandidaat. Peter Vandenbempt analyseerde de topper tussen Club Brugge en Union SG.

Club Brugge kwam in de dubbele confrontatie met Union een stugge tegenstander tegen. De formatie van Sebastien Pocognoli toont zich leep tijdens de Champions Play-Offs en doen er alles aan om deze keer wél de titel over de streep te trekken.

LEES OOK: Pocognoli jubelt na enorme stunt: Pogba boven water

Union grote winnaar

Union SG komt als grote overwinnaar uit het belangrijke tweeluik met Club Brugge. “Met een 4 op 6 tegen Club Brugge mag Union zich zeker de grote winnaar noemen. Tel er ook de overwinning in Genk bij en je komt aan 7 op 9 tegen een rechtstreekse concurrent”, klonk het bij Vandenbempt. 

Al zag de analist wel dat Club Brugge het vuur aan de schenen kon leggen. Toch bleef het bij een doelpuntenloos gelijkspel. “Gisteren zag het wel wat harder af. In een weinig spectaculaire en gesloten wedstrijd was Union hardnekkig aan het verdedigen.”

Groot Club-thema

De landskampioen miste een paar grote kansen, vooral Chemsdine Talbi was na afloop de gebeten hond na een open misser. “Club Brugge vond ik de betere ploeg. Met Talbi had het kansen om de match te winnen, maar het is geen toeval dat het na 32 matchen op een rij plots niet scoort tegen Union.”

En omdat Club Brugge moeilijker de weg naar doel kan vinden komt er plots een groot thema boven water. “Omdat het niet kan teren op een topspits? Na een seizoen met talrijke doelpunten van de hele ploeg op elk niveau is dat plots een thema”, besloot Vandenbempt.

Vind jij dat Club Brugge een goaltjesdief mist?

Meest recent

Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

55
55
Neuer gooit alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

56
56
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

261
261
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

295
295
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

60
60
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

68
68
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

263
263
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

217
217
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

135
135
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

362
362
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

271
271
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

473
473
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

42
42
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

393
393
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

178
178
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

226
226
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

408
408
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

501
501
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

285
285
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

157
157
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

80
80
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

66
66
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

143
143
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

423
423
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

343
343

Meer sportnieuws