Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

634 stemmen
Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

Club Brugge pakte een één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union SG. De Brusselaars hebben de leidersplaats overgenomen van Blauw-Zwart en zijn plotseling de grootste titelkandidaat. Peter Vandenbempt analyseerde de topper tussen Club Brugge en Union SG.

Club Brugge kwam in de dubbele confrontatie met Union een stugge tegenstander tegen. De formatie van Sebastien Pocognoli toont zich leep tijdens de Champions Play-Offs en doen er alles aan om deze keer wél de titel over de streep te trekken.

LEES OOK: 'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Union grote winnaar

Union SG komt als grote overwinnaar uit het belangrijke tweeluik met Club Brugge. “Met een 4 op 6 tegen Club Brugge mag Union zich zeker de grote winnaar noemen. Tel er ook de overwinning in Genk bij en je komt aan 7 op 9 tegen een rechtstreekse concurrent”, klonk het bij Vandenbempt. 

Al zag de analist wel dat Club Brugge het vuur aan de schenen kon leggen. Toch bleef het bij een doelpuntenloos gelijkspel. “Gisteren zag het wel wat harder af. In een weinig spectaculaire en gesloten wedstrijd was Union hardnekkig aan het verdedigen.”

Groot Club-thema

De landskampioen miste een paar grote kansen, vooral Chemsdine Talbi was na afloop de gebeten hond na een open misser. “Club Brugge vond ik de betere ploeg. Met Talbi had het kansen om de match te winnen, maar het is geen toeval dat het na 32 matchen op een rij plots niet scoort tegen Union.”

En omdat Club Brugge moeilijker de weg naar doel kan vinden komt er plots een groot thema boven water. “Omdat het niet kan teren op een topspits? Na een seizoen met talrijke doelpunten van de hele ploeg op elk niveau is dat plots een thema”, besloot Vandenbempt.

Vind jij dat Club Brugge een goaltjesdief mist?

Meest recent

Nieuwe wending in rechten-soap: onderzoek naar Play Sports

Na meer dan een jaar van onderhandelingen, statements en zelfs juridische gevechten, is er eindelijk ...

113
113
'Anderlecht blijft gaan: kersvers transfertarget duikt op'

RSC Anderlecht kan tot dusver tevreden zijn over de start van het nieuwe seizoen. Zeker gezien de ...

213
213
Preud’homme zet Leko op zijn plaats met 30M-transferbom

Ivan Leko trok al vroeg aan de alarmbel over de kern van Club Brugge. Guilian Preud’homme ...

601
601
'Bliksemvertrek Kanga: transferdetails AA Gent bekend'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

274
274
'Hayen wil uitblinker wegroven uit Jupiler Pro League'

Nicky Hayen zorgde in het tussenseizoen voor een grote verrassing. De trainer vertrok plotsklaps bij ...

127
127
'Club Brugge schrikt op: plotse toptransfer Hugo Siquet'

Club Brugge is nog niet klaar op de mercato. Het wil zelf nog een flankaanvaller aanwerven en zoekt ...

286
286
'Doorbraak Lukaku gevonden: verrassend lage transfersom'

Romelu Lukaku lijkt zijn nieuwe club zo goed als beet te hebben. Behoudens last-minute wendingen ...

142
142
'Plottwist in Brugge: target Club tekent bij ... Cercle'

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller deden er de afgelopen weken tal van namen de ronde ...

178
178
'Anderlecht duwt door: Sibierski lanceert slotoffensief'

Met een 2-1 zege tegen La Louvière heeft RSC Anderlecht zijn competitiestart niet gemist. ...

462
462
'Leko klapt uit de biecht: vuurwerk bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een drukke zomer achter de rug, maar het huiswerk zit er nog steeds niet op in ...

487
487
'Kassa rinkelt bij KRC Genk: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

306
306
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

379
379
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

316
316
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

98
98
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

901
901
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

147
147
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

429
429
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1688
1688
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

397
397
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

562
562
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

384
384
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

446
446
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor vervanging Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1272
1272
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

381
381
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

334
334

Meer sportnieuws