'Bliksemtransfer Xavi naar Europese topclub'

294
'Bliksemtransfer Xavi naar Europese topclub'

Het voorbije jaar hield Xavi Hernandez zich op de achtergrond in de voetbalwereld. De Spaanse trainer nam een sabbatjaar nadat hij vorige zomer moest vertrekken bij FC Barcelona. De club van zijn hart zette hem na een bizarre soap op straat.

Xavi had in januari zelf aangekondigd er op het einde van het seizoen de brui aan te geven, op een moment dat de resultaten bij Barça tegenvielen. Daarna zette het team echter een goede reeks neer en in april kwam de club met het nieuws dat hij toch zou blijven. Vervolgens namen de prestaties echter weer een duik en amper enkele weken later kwam het nieuws dat Xavi toch moest vertrekken.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Xavi kan aan de slag bij AS Roma

Zijn trainersavontuur bij Barça eindigde zo na iets meer dan 2,5 jaar met een sisser, nadat Xavi nochtans in zijn eerste volledige seizoen de titel veroverd had. Hij werd vervangen door Hansi Flick en ging zelf nog geen nieuwe uitdaging aan.

Daar zou komende zomer weleens verandering in kunnen gaan komen. Een grote Europese club zou Xavi immers hoog op zijn verlanglijstje gezet hebben. Volgens Fichajes is hij één van de topkandidaten bij AS Roma.

Nog geen akkoord

De Italianen werden dit seizoen uit het slop getrokken door 'good old' Claudio Ranieri, maar de zeventiger zet straks een stapje terug en wordt adviseur. Er wordt dus een nieuwe coach gezocht en dat zou weleens Xavi kunnen worden.

Die zou in Rome spelers als Mile Svilar en Alexis Saelemaekers onder zijn hoede kunnen krijgen, als ze tenminste bij de club blijven. De gesprekken tussen Roma en Xavi zouden al vol aan de gang zijn, al zou er van een akkoord nog geen sprake zijn.

Zou Roma een goede club zijn voor Xavi?

Meest recent

Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

0
0
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

52
52
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

61
61
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

160
160
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

148
148
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

46
46
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

331
331
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

311
311
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

160
160
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

120
120
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

109
109
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

186
186
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

184
184
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1579
1579
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

375
375
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

299
299
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

318
318
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

92
92
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

227
227
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

245
245
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

106
106
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

82
82

Meer sportnieuws