TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

452 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lijken ze hun grootste transferprioriteit voor de zomer bepaald te hebben. Ze lijken vooral op zoek te zullen gaan naar een scorende spits, want daar ontbreekt het hen dit seizoen toch aan. Noch Nilsson, Jutgla of Vermant zijn spitsen die 25 goals op een seizoen maken.

Daarnaast zullen ze ook hopen dat een aantal smaakmakers toch aan boord blijven. Zo vrezen ze bij Club toch voor een vertrek van Christos Tzolis. De Griekse winger maakte in zijn eerste seizoen meteen indruk. Onder meer AC Milan is geïnteresseerd, maar Club wil Tzolis houden.

Bij Anderlecht blijft de toekomst van Leander Dendoncker een groot vraagteken. Zijn aankoopoptie lijkt zeker niet gelicht te gaan worden, maar misschien kan er wel onderhandeld worden met Aston Villa. Zelf blijft de ervaren pion er rustig bij. Hij gaf na zijn heldenrol tegen Gent aan dat hij na het seizoen wel zal zien wat de volgende stap is.

AA Gent zal in de zomer afscheid moeten nemen van Tsuyoshi Watanabe. De Japanse verdediger zou op weg zijn naar Feyenoord, dat zou doordrukken voor zijn komst. De Rotterdammers zouden 10 miljoen euro veil hebben voor zijn transfer.

Mogelijk komt ook PSG deze zomer in de Jupiler Pro League shoppen. Sportief adviseur Luis Campos houdt immers hoogstpersoonlijk de Belgische competitie in de gaten. Hij zat zondag in de tribune bij zowel Genk-Antwerp als Union-Club Brugge.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

Buitenland

Kevin De Bruyne werd de voorbije weken al aan heel wat verschillende clubs gelinkt. Nu duikt er nog een opmerkelijke optie op. Hij zou immers ook naar Japan kunnen, waar ze bij Nagoya Grampus toegeven dat ze van zijn komst dromen.

Heeft Club Brugge nog een spits nodig?

Meest recent

'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

3
3
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

60
60
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

37
37
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

55
55
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

45
45
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

25
25
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

126
126
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

44
44
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

208
208
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

91
91
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

197
197
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

31
31
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

283
283
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

174
174
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

877
877
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1148
1148
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

391
391
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

188
188
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

260
260
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

204
204
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

61
61
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

167
167
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

91
91
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

191
191

Meer sportnieuws