TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

452
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lijken ze hun grootste transferprioriteit voor de zomer bepaald te hebben. Ze lijken vooral op zoek te zullen gaan naar een scorende spits, want daar ontbreekt het hen dit seizoen toch aan. Noch Nilsson, Jutgla of Vermant zijn spitsen die 25 goals op een seizoen maken.

Daarnaast zullen ze ook hopen dat een aantal smaakmakers toch aan boord blijven. Zo vrezen ze bij Club toch voor een vertrek van Christos Tzolis. De Griekse winger maakte in zijn eerste seizoen meteen indruk. Onder meer AC Milan is geïnteresseerd, maar Club wil Tzolis houden.

Bij Anderlecht blijft de toekomst van Leander Dendoncker een groot vraagteken. Zijn aankoopoptie lijkt zeker niet gelicht te gaan worden, maar misschien kan er wel onderhandeld worden met Aston Villa. Zelf blijft de ervaren pion er rustig bij. Hij gaf na zijn heldenrol tegen Gent aan dat hij na het seizoen wel zal zien wat de volgende stap is.

AA Gent zal in de zomer afscheid moeten nemen van Tsuyoshi Watanabe. De Japanse verdediger zou op weg zijn naar Feyenoord, dat zou doordrukken voor zijn komst. De Rotterdammers zouden 10 miljoen euro veil hebben voor zijn transfer.

Mogelijk komt ook PSG deze zomer in de Jupiler Pro League shoppen. Sportief adviseur Luis Campos houdt immers hoogstpersoonlijk de Belgische competitie in de gaten. Hij zat zondag in de tribune bij zowel Genk-Antwerp als Union-Club Brugge.

LEES OOK: Marca kiest 100 beste spelers: 2 Belgen én 2 Club-spelers

Buitenland

Kevin De Bruyne werd de voorbije weken al aan heel wat verschillende clubs gelinkt. Nu duikt er nog een opmerkelijke optie op. Hij zou immers ook naar Japan kunnen, waar ze bij Nagoya Grampus toegeven dat ze van zijn komst dromen.

Heeft Club Brugge nog een spits nodig?

Meest recent

Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

71
71
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

14
14
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

45
45
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

10
10
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

99
99
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

19
19
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

46
46
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

22
22
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

168
168
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

267
267
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

72
72
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

657
657
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

243
243
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

78
78
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

73
73
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

192
192
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

304
304
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

524
524
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

359
359
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

326
326
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

838
838
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

744
744
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

16
16
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

90
90
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

326
326

Meer sportnieuws