TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

452 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lijken ze hun grootste transferprioriteit voor de zomer bepaald te hebben. Ze lijken vooral op zoek te zullen gaan naar een scorende spits, want daar ontbreekt het hen dit seizoen toch aan. Noch Nilsson, Jutgla of Vermant zijn spitsen die 25 goals op een seizoen maken.

Daarnaast zullen ze ook hopen dat een aantal smaakmakers toch aan boord blijven. Zo vrezen ze bij Club toch voor een vertrek van Christos Tzolis. De Griekse winger maakte in zijn eerste seizoen meteen indruk. Onder meer AC Milan is geïnteresseerd, maar Club wil Tzolis houden.

Bij Anderlecht blijft de toekomst van Leander Dendoncker een groot vraagteken. Zijn aankoopoptie lijkt zeker niet gelicht te gaan worden, maar misschien kan er wel onderhandeld worden met Aston Villa. Zelf blijft de ervaren pion er rustig bij. Hij gaf na zijn heldenrol tegen Gent aan dat hij na het seizoen wel zal zien wat de volgende stap is.

AA Gent zal in de zomer afscheid moeten nemen van Tsuyoshi Watanabe. De Japanse verdediger zou op weg zijn naar Feyenoord, dat zou doordrukken voor zijn komst. De Rotterdammers zouden 10 miljoen euro veil hebben voor zijn transfer.

Mogelijk komt ook PSG deze zomer in de Jupiler Pro League shoppen. Sportief adviseur Luis Campos houdt immers hoogstpersoonlijk de Belgische competitie in de gaten. Hij zat zondag in de tribune bij zowel Genk-Antwerp als Union-Club Brugge.

LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Buitenland

Kevin De Bruyne werd de voorbije weken al aan heel wat verschillende clubs gelinkt. Nu duikt er nog een opmerkelijke optie op. Hij zou immers ook naar Japan kunnen, waar ze bij Nagoya Grampus toegeven dat ze van zijn komst dromen.

Heeft Club Brugge nog een spits nodig?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

9
9
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

16
16
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

35
35
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

128
128
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

87
87
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

159
159
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

76
76
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

371
371
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

100
100
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

231
231
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

721
721
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

521
521
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

109
109
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

249
249
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

844
844
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

128
128
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

219
219
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

211
211
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

572
572
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

576
576
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1006
1006
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

356
356
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

546
546
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

348
348

Meer sportnieuws