Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

door
Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

Club Brugge staat er plots een stuk slechter voor in de strijd om de titel. Het raakte zondag niet verder dan een 0-0 op het veld van Union en heeft na een één op zes tegen de rechtstreekse concurrent zijn lot niet meer in eigen handen.

De achterstand van Club bedraagt dan wel slechts één punt, maar er zijn wel nog maar vier wedstrijden te spelen. Zonder directe confrontatie in het vooruitzicht, zal Club moeten hopen dat Union ergens punten laat liggen om nog de koppositie te kunnen heroveren.

LEES OOK: KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Alles blijft mogelijk voor Club

"Door dit gelijkspel blijft alles nog mogelijk", blijft Nicky Hayen echter optimistisch op de website van Club. "Het ligt allemaal zo kort bij elkaar en dat zie je ook in de rangschikking tussen de drie ploegen. De verschillen zijn zo miniem dat je de details in je voordeel moet beslissen. Dat hebben we vandaag en afgelopen donderdag niet gedaan."

Club kan bovendien in de komende week wel druk zetten op Union. Dat speelt pas zaterdag en treft met Genk bovendien de derde hond in het kegelspel. Blauw-Zwart moet dan weer donderdag alweer aan de bak.

Hayen waarschuwt: Gent niet te onderschatten

Dan komt AA Gent op bezoek in het Jan Breydelstadion. Een week geleden gaf Club de Buffalo's nog een 0-5 om de oren en sindsdien verging het hen niet veel beter. Ook op Anderlecht gingen ze met 5-0 de boot in en zondag volgde nog een thuisnederlaag tegen Paars-Wit.

Op papier zou Club dat varkentje dus wel moeten kunnen wassen. Maar Hayen is op zijn hoede. "Antwerp heeft ook punten gepakt op Genk, dus wij onderschatten niemand, en dat zullen we in geen enkele wedstrijd doen. Als je voor het hoogst haalbare wilt gaan, dan moet je die wedstrijd gewoon winnen."

Zal Club Brugge zich herpakken tegen AA Gent?

Meest recent

'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

11
11
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

18
18
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

80
80
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

202
202
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

222
222
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

93
93
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

78
78
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

193
193
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

360
360
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

151
151
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

363
363
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

125
125
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

183
183
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

173
173
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

246
246
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

644
644
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

163
163
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

283
283
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

69
69
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

234
234
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

114
114
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

169
169
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

348
348
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

307
307
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

159
159

Meer sportnieuws