Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

276 stemmen
Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

Club Brugge staat er plots een stuk slechter voor in de strijd om de titel. Het raakte zondag niet verder dan een 0-0 op het veld van Union en heeft na een één op zes tegen de rechtstreekse concurrent zijn lot niet meer in eigen handen.

De achterstand van Club bedraagt dan wel slechts één punt, maar er zijn wel nog maar vier wedstrijden te spelen. Zonder directe confrontatie in het vooruitzicht, zal Club moeten hopen dat Union ergens punten laat liggen om nog de koppositie te kunnen heroveren.

LEES OOK: Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

Alles blijft mogelijk voor Club

"Door dit gelijkspel blijft alles nog mogelijk", blijft Nicky Hayen echter optimistisch op de website van Club. "Het ligt allemaal zo kort bij elkaar en dat zie je ook in de rangschikking tussen de drie ploegen. De verschillen zijn zo miniem dat je de details in je voordeel moet beslissen. Dat hebben we vandaag en afgelopen donderdag niet gedaan."

Club kan bovendien in de komende week wel druk zetten op Union. Dat speelt pas zaterdag en treft met Genk bovendien de derde hond in het kegelspel. Blauw-Zwart moet dan weer donderdag alweer aan de bak.

Hayen waarschuwt: Gent niet te onderschatten

Dan komt AA Gent op bezoek in het Jan Breydelstadion. Een week geleden gaf Club de Buffalo's nog een 0-5 om de oren en sindsdien verging het hen niet veel beter. Ook op Anderlecht gingen ze met 5-0 de boot in en zondag volgde nog een thuisnederlaag tegen Paars-Wit.

Op papier zou Club dat varkentje dus wel moeten kunnen wassen. Maar Hayen is op zijn hoede. "Antwerp heeft ook punten gepakt op Genk, dus wij onderschatten niemand, en dat zullen we in geen enkele wedstrijd doen. Als je voor het hoogst haalbare wilt gaan, dan moet je die wedstrijd gewoon winnen."

Zal Club Brugge zich herpakken tegen AA Gent?

Meest recent

Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

9
9
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

36
36
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

29
29
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

16
16
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

38
38
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

209
209
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

38
38
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

142
142
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

184
184
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

58
58
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

128
128
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

235
235
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

148
148
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

123
123
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

351
351
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

211
211
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

197
197
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

234
234
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

384
384
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

254
254
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

529
529
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

271
271
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

109
109

Meer sportnieuws