Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

door
Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

Club Brugge staat er plots een stuk slechter voor in de strijd om de titel. Het raakte zondag niet verder dan een 0-0 op het veld van Union en heeft na een één op zes tegen de rechtstreekse concurrent zijn lot niet meer in eigen handen.

De achterstand van Club bedraagt dan wel slechts één punt, maar er zijn wel nog maar vier wedstrijden te spelen. Zonder directe confrontatie in het vooruitzicht, zal Club moeten hopen dat Union ergens punten laat liggen om nog de koppositie te kunnen heroveren.

LEES OOK: ‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

Alles blijft mogelijk voor Club

"Door dit gelijkspel blijft alles nog mogelijk", blijft Nicky Hayen echter optimistisch op de website van Club. "Het ligt allemaal zo kort bij elkaar en dat zie je ook in de rangschikking tussen de drie ploegen. De verschillen zijn zo miniem dat je de details in je voordeel moet beslissen. Dat hebben we vandaag en afgelopen donderdag niet gedaan."

Club kan bovendien in de komende week wel druk zetten op Union. Dat speelt pas zaterdag en treft met Genk bovendien de derde hond in het kegelspel. Blauw-Zwart moet dan weer donderdag alweer aan de bak.

Hayen waarschuwt: Gent niet te onderschatten

Dan komt AA Gent op bezoek in het Jan Breydelstadion. Een week geleden gaf Club de Buffalo's nog een 0-5 om de oren en sindsdien verging het hen niet veel beter. Ook op Anderlecht gingen ze met 5-0 de boot in en zondag volgde nog een thuisnederlaag tegen Paars-Wit.

Op papier zou Club dat varkentje dus wel moeten kunnen wassen. Maar Hayen is op zijn hoede. "Antwerp heeft ook punten gepakt op Genk, dus wij onderschatten niemand, en dat zullen we in geen enkele wedstrijd doen. Als je voor het hoogst haalbare wilt gaan, dan moet je die wedstrijd gewoon winnen."

Zal Club Brugge zich herpakken tegen AA Gent?

Meest recent

‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

6
6
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

28
28
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

101
101
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

163
163
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

44
44
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

175
175
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

141
141
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

116
116
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

274
274
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

246
246
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

211
211
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

643
643
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

269
269
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

548
548
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

566
566
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

538
538
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

507
507
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

412
412
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

143
143
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

138
138
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

82
82
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

29
29
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

401
401
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

226
226
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

529
529

Meer sportnieuws