'Union toch met zorgen: twee sterkhouders out?'

door
'Union toch met zorgen: twee sterkhouders out?'

Met nog vier speeldagen voor de boeg ligt Union stilaan helemaal op titelkoers. Ze hielden zondag stand tegen Club Brugge en hielden zo de koppositie vast die ze vorige donderdag hadden weten te veroveren.

Daardoor kunnen de Brusselaars de laatste rechte lijn ingaan met heel veel vertrouwen en met hun lot helemaal in eigen handen. Bovendien hebben ze na de dubbele confrontatie met Club ook een extra voordeel.

LEES OOK: Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Blessurezorgen bij Union

Ze moeten immers pas volgende zaterdag weer aan de bak, wanneer Genk op bezoek moet. Club moet dan weer donderdag alweer in actie komen tegen AA Gent, omdat zij op zondag nog de bekerfinale tegen Anderlecht spelen.

Die extra rust zal Union wel kunnen gebruiken, want ze kampen toch met de nodige blessurezorgen. Kevin Mac Allister moest vervangen worden nadat hij de knie van Sadiki in het gezicht kreeg, maar met hem lijkt alles wel in orde te komen.

David en Castro-Montes zijn onzeker

Dan zijn er veel meer zorgen om Promise David. De topschutter van Union moest al bij de rust de strijd staken nadat hij tijdens de opwarming zijn enkel omgeslagen had. "Hij laat zich maandag onderzoeken. We kunnen nog niet inschatten hoe ernstig het is", reageerde Sébastien Pocognoli bij Het Nieuwsblad.

Het wordt hopen voor Union dat zijn ligamenten niet geraakt zijn, want anders dreigt David een tijdje aan de kanten te staan. Daarnaast blijft ook Alessio Castro-Montes een vraagteken. De wingback was donderdag nog matchwinnaar in Brugge, maar was nu weer afwezig. Hij heeft een scheurtje in de tussenribspier en had daar zondag te veel last van.

Zou Union hun afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

3
3
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

52
52
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

123
123
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

123
123
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

44
44
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

109
109
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

52
52
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

42
42
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

89
89
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

270
270
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

240
240
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

136
136
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

455
455
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

347
347
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1192
1192
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

668
668
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

244
244
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

178
178
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

380
380
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

173
173
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

339
339
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

278
278
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

233
233
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

451
451

Meer sportnieuws