'AA Gent heeft bijna beet: transfer van 10 miljoen'

door
'AA Gent heeft bijna beet: transfer van 10 miljoen'

AA Gent heeft de voorbije dagen klappen gekregen in de strijd om een Europees ticket. Het verloor twee keer van Anderlecht en doordat zondag ook Antwerp Genk klopte, is het weer weggezakt naar de zesde plaats.

Met een achterstand van zeven punten op Paars-Wit lijkt de vierde plaats al buiten bereik voor de Buffalo's, die dus met Antwerp zullen moeten knokken om de vijfde plek. Als ze die pakken, zullen ze ook nog de winnaar van de Europe Play-Off moeten kloppen om alsnog Europa in te mogen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

Watanabe op weg naar uitgang bij AA Gent

Het is dus allesbehalve een zekerheid dat Gent volgend seizoen op Europees voetbal zal kunnen rekenen en dus kan het maar beter al op zoek gaan naar alternatieve bronnen van inkomsten. Er wordt al een tijdje gefluisterd dat ze daarom sterkhouders zullen moeten verkopen.

Een eerste smaakmaker lijkt nu al op weg naar de uitgang. Sacha Tavolieri schrijft immers dat een transfer in de maak is voor Tsuyoshi Watanabe. De 28-jarige verdediger zou op weg zijn naar Feyenoord.

Feyenoord wil 10 miljoen neertellen

In Rotterdam zal Watanabe wellicht mee het vertrek moeten opvangen van David Hancko, die gegeerd is door verschillende Europese topclubs. Feyenoord zou daarom bereid zijn om 10 miljoen euro neer te tellen.

De verwachting is dat de onderhandelingen over een persoonlijk akkoord geen problemen zullen opleveren. Daardoor lijkt het erop dat Watanabe weldra de deur van de Jupiler Pro League na 3,5 jaar achter zich dicht zal trekken. Hij streek in januari 2022 neer bij KV Kortrijk, waar Gent hem in de zomer van 2023 weghaalde.

Sluit AA Gent een goede deal?

Meest recent

Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

31
31
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

14
14
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

11
11
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

81
81
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

130
130
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

78
78
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

269
269
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

210
210
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

278
278
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

96
96
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

420
420
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

254
254
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

85
85
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

131
131
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

80
80
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

219
219
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

434
434
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

388
388
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

160
160
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

219
219
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

559
559
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

945
945
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

106
106

Meer sportnieuws