'AA Gent heeft bijna beet: transfer van 10 miljoen'

door
'AA Gent heeft bijna beet: transfer van 10 miljoen'

AA Gent heeft de voorbije dagen klappen gekregen in de strijd om een Europees ticket. Het verloor twee keer van Anderlecht en doordat zondag ook Antwerp Genk klopte, is het weer weggezakt naar de zesde plaats.

Met een achterstand van zeven punten op Paars-Wit lijkt de vierde plaats al buiten bereik voor de Buffalo's, die dus met Antwerp zullen moeten knokken om de vijfde plek. Als ze die pakken, zullen ze ook nog de winnaar van de Europe Play-Off moeten kloppen om alsnog Europa in te mogen.

LEES OOK: De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

Watanabe op weg naar uitgang bij AA Gent

Het is dus allesbehalve een zekerheid dat Gent volgend seizoen op Europees voetbal zal kunnen rekenen en dus kan het maar beter al op zoek gaan naar alternatieve bronnen van inkomsten. Er wordt al een tijdje gefluisterd dat ze daarom sterkhouders zullen moeten verkopen.

Een eerste smaakmaker lijkt nu al op weg naar de uitgang. Sacha Tavolieri schrijft immers dat een transfer in de maak is voor Tsuyoshi Watanabe. De 28-jarige verdediger zou op weg zijn naar Feyenoord.

Feyenoord wil 10 miljoen neertellen

In Rotterdam zal Watanabe wellicht mee het vertrek moeten opvangen van David Hancko, die gegeerd is door verschillende Europese topclubs. Feyenoord zou daarom bereid zijn om 10 miljoen euro neer te tellen.

De verwachting is dat de onderhandelingen over een persoonlijk akkoord geen problemen zullen opleveren. Daardoor lijkt het erop dat Watanabe weldra de deur van de Jupiler Pro League na 3,5 jaar achter zich dicht zal trekken. Hij streek in januari 2022 neer bij KV Kortrijk, waar Gent hem in de zomer van 2023 weghaalde.

Sluit AA Gent een goede deal?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

62
62
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

58
58
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

175
175
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

222
222
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

80
80
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

177
177
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

103
103
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

262
262
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

195
195
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

35
35
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

60
60
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

80
80
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

177
177

Meer sportnieuws