Hayen heeft duidelijke boodschap voor Talbi na misser

555
Hayen heeft duidelijke boodschap voor Talbi na misser

Club Brugge is er zondag niet in geslaagd om revanche te nemen voor de thuisnederlaag van enkele dagen geleden tegen Union. Het kwam in het Dudenpark niet verder dan 0-0 en moet daardoor de koppositie nog steeds aan de Brusselaars laten.

Met nog vier speeldagen voor de boeg heeft Club op die manier zijn lot niet meer helemaal in eigen handen. Het heeft één punt achterstand en moet hopen dat Union onderweg nog een steek laat vallen om nog kampioen te worden.

LEES OOK: 'Talbi op zijspoor bij Sunderland: topclub wil toeslaan'

Talbi laat huizenhoge kans liggen

Het had nochtans anders kunnen lopen, want Club had wel de beste kansen. Vooral Chemsdine Talbi kreeg een huizenhoge mogelijkheid in het begin van de tweede helft. Oog in oog met Moris besloot hij echter op de doelman, waarna hij de rebound nog voorlangs duwde.

Daar was Nicky Hayen uiteraard ontgoocheld over. "We weten dat die ballen binnen moeten als je het hoogst haalbare wilt halen", maakte hij duidelijk aan Het Nieuwsblad. "Jammer dat die finishing touch ontbrak, want voor het overige heb ik een ander Club Brugge gezien dan afgelopen donderdag. We hebben gebracht waar we voor staan."

Gelijkspel gemiste kans voor Club

Over de prestatie van zijn ploeg was de trainer dus wel tevreden. Alleen schiet Club daar dus niets mee op in het klassement en in de titelstrijd. Dat beseft Hayen natuurlijk ook als geen ander.

"We maakten meer aanspraak op winst, maar we waren niet efficiënt genoeg", stelde hij vast. "Voor ons is dit een gemiste kans tegen een sterke, stugge tegenstander. Als je hier op voorsprong komt, haal je hen uit hun spel. Zolang het 0-0 bleef, had Union geen reden om te komen."

Had Talbi die kans moeten afmaken?

Meest recent

Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

9
9
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

141
141
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

39
39
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

54
54
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

60
60
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

21
21
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

153
153
Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Burnley heeft zopas meegedeeld dat Nicky Hayen is ontslagen. Hij verloor vandaag met 4-1 van ...

98
98
Charleroi incasseert tik: "Antwerp leerde ons die les"

Antwerp heeft zaterdag zonder al te veel problemen afgerekend met een zwak Charleroi. De Great Old ...

35
35
Compper haalt opgelucht adem: "Geweldig!"

Royal Antwerp FC heeft het crisisspook weg kunnen jagen. Er was de glansloze bekerkwalificatie, maar ...

49
49
Boskamp looft Anderlecht, maar plaatst één grote kanttekening

Johan Boskamp is onder de indruk van het Europese optreden van Anderlecht. Paars-wit maakte indruk ...

94
94
Druk stijgt bij Standard: "Opboksen tegen schuldenlast"

De crisis loert bij Standard toch wel om de hoek. De Rouches hebben de ambitie om voor een Europees ...

121
121
Betaalde Anderlecht te veel? "Ik was toch verrast..."

Michael Zewlakow begrijpt niet helemaal waarom Anderlecht vijf miljoen euro neertelde voor Lukas ...

138
138
Smaakmaker Patro: "Stoppen? Zou niet weten waarom"

Een enkel- en kuitbeenbreuk, vijf maanden revalidatie en een aflopend contract bij Patro Eisden. ...

16
16
Arsenal gooit titelstrijd helemaal open in Premier League

Manchester City ging onderuit tegen Aston Villa, waardoor Arsenal een zeer goede zaak kunnen doen. ...

21
21
Antwerp viert feest en stuurt Charleroi puntenloos terug

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er om 16u een aantal matchen op het ...

44
44
Verschaeren met eerste goal, Leipzig pakt de zege

In de Bundesliga stonden er namiddag vijf wedstrijden op het programma. Geen topclubs, want die ...

93
93
Simons onthult: "Sprak twee keer met die JPL-club"

Timmy Simons had de voorbije jaren zomaar trainer van Lommel SK kunnen worden. De huidige coach van ...

48
48
Mourinho slaat en zalft naar Barça: "Worden we ook moe van"

José Mourinho temperde zaterdag de verwachtingen voor de Clásico tegen FC Barcelona. ...

43
43
Uli Hoeness komt met zeer straffe Kompany-uitspraak

Vincent Kompany heeft Bayern München helemaal overtuigd. Dat blijkt nog maar eens uit de ...

351
351
Boskamp looft JPL-coach: “Toen liep iedereen nog te zeiken”

STVV heeft vriend en vijand verrast met een knappe Europese zes op zes. Ook Johan Boskamp is onder ...

78
78
Man City incasseert bij boeman Aston Villa eerste verlies

In de Premier League stond Manchester City om 13u30 voor een altijd moeilijke trip naar Aston Villa. ...

33
33
Anderlecht verrast door opvallende transfertip voor januari

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern, maar volgens Olivier Deschacht ontbreekt er iets. De ...

238
238
Clement onder vuur: drie matchen om vel te redden?

Philippe Clement (52) werkte zich vorig seizoen uit de naad om Norwich City van de ondergang te ...

56
56
Realiseert Standard uitgaande knaltransfer in januari?

Bij Standard moeten ze elke euro nog steeds omdraaien en de Rouches moeten elk jaar goed proberen te ...

124
124

Meer sportnieuws