'Hayen zet hem uit de ploeg: opstelling Club vs Union SG'

2359 stemmen
'Hayen zet hem uit de ploeg: opstelling Club vs Union SG'

Club Brugge moet vanavond winnen van Union SG. Na de nederlaag in eigen huis staat er druk op de ketel voor de landskampioen. Een nederlaag zou USG wel eens definitief naar de landstitel kunnen loodsen. Nordin Jbari sprak over de topper in De Zondag.

LEES OOK: "Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Club Brugge nog fris?

Club Brugge telt één punt minder dan Union SG, waardoor de Brusselaars bij een overwinning zeer goede zaken kunnen doen. Jbari stelt zich een opvallende vraag. Is Club Brugge nog fris genoeg?

"Veel zal afhangen van de mentale kracht van Brugge. Feit is ook dat Hayen dit seizoen weinig geroteerd heeft, ondanks de zware belasting van de Champions League. Meestal speelde hij met dezelfde spelers, terwijl anderen te weinig speelminuten kregen om in vorm te geraken. De vraag is: hoe fris zijn die mannen nu nog?”, aldus de ex-spits.

Talbi in de ploeg

Al lijkt dat toch niet meteen een item te zijn, want ook Union SG kende een Europees seizoen. Club Brugge kende de afgelopen weken geen druk programma, dus op zich mag dit geen excuus zijn in deze fase van het seizoen. Club zal vooral beter moeten spelen, want afgelopen donderdag speelde het niet goed.

Volgens Het Laatste Nieuws gaat Nicky Hayen Romeo Vermant uit de ploeg zetten. Chemsdine Talbi moet met zijn snelheid de Brusselse defensie pijn gaan doen. Dit is het elftal waaromee Club Brugge en Union SG wellicht gaan aantreden.

Union SG: Moris; Mac Allister, Burgess, Machida; Niang, Van De Perre, Vanhoutte, Sadiki, Khalaili; Ivanovic, David

Club Brugge: Mignolet; Sabbe, Ordonez, Mechele, De Cuyper; Onyedika, Jashari, Vanaken; Tzolis, Jutglà, Talbi

Wat zal het worden?

Meest recent

Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

83
83
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

69
69
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

11
11
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

38
38
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

101
101
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

38
38
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

54
54
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

45
45
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

58
58
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

75
75
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

111
111
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

338
338
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

86
86
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

198
198
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

152
152
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

83
83
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

501
501
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

427
427
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

133
133
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

427
427
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

309
309
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

290
290
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

552
552
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

212
212

Meer sportnieuws