'Hayen zet hem uit de ploeg: opstelling Club vs Union SG'

2359 stemmen
'Hayen zet hem uit de ploeg: opstelling Club vs Union SG'

Club Brugge moet vanavond winnen van Union SG. Na de nederlaag in eigen huis staat er druk op de ketel voor de landskampioen. Een nederlaag zou USG wel eens definitief naar de landstitel kunnen loodsen. Nordin Jbari sprak over de topper in De Zondag.

LEES OOK: AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Club Brugge nog fris?

Club Brugge telt één punt minder dan Union SG, waardoor de Brusselaars bij een overwinning zeer goede zaken kunnen doen. Jbari stelt zich een opvallende vraag. Is Club Brugge nog fris genoeg?

"Veel zal afhangen van de mentale kracht van Brugge. Feit is ook dat Hayen dit seizoen weinig geroteerd heeft, ondanks de zware belasting van de Champions League. Meestal speelde hij met dezelfde spelers, terwijl anderen te weinig speelminuten kregen om in vorm te geraken. De vraag is: hoe fris zijn die mannen nu nog?”, aldus de ex-spits.

Talbi in de ploeg

Al lijkt dat toch niet meteen een item te zijn, want ook Union SG kende een Europees seizoen. Club Brugge kende de afgelopen weken geen druk programma, dus op zich mag dit geen excuus zijn in deze fase van het seizoen. Club zal vooral beter moeten spelen, want afgelopen donderdag speelde het niet goed.

Volgens Het Laatste Nieuws gaat Nicky Hayen Romeo Vermant uit de ploeg zetten. Chemsdine Talbi moet met zijn snelheid de Brusselse defensie pijn gaan doen. Dit is het elftal waaromee Club Brugge en Union SG wellicht gaan aantreden.

Union SG: Moris; Mac Allister, Burgess, Machida; Niang, Van De Perre, Vanhoutte, Sadiki, Khalaili; Ivanovic, David

Club Brugge: Mignolet; Sabbe, Ordonez, Mechele, De Cuyper; Onyedika, Jashari, Vanaken; Tzolis, Jutglà, Talbi

Wat zal het worden?

Meest recent

Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

5
5
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

43
43
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

70
70
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

193
193
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

33
33
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

33
33
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

373
373
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

96
96
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

132
132
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

156
156
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

830
830
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

73
73
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

211
211
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

112
112
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

75
75
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

321
321
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

92
92
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

67
67
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

236
236
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

327
327
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

102
102
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

194
194
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

45
45
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

280
280

Meer sportnieuws