Alarm bij Bayern en Kompany: "We zijn aan het praten"

door
Alarm bij Bayern en Kompany:

Bayern München is kampioen als ze volgende week winnen van RB Leipzig, of als Bayer Leverkusen zijn match niet wint. Vincent Kompany gaat zo zijn tweede titel winnen. De coach sprak na de vlotte zege tegen FSV Mainz over een actueel dossier.

Kompany hoopt dat Leroy Sane aan boord gaat blijven. De flankaanvaller is einde contract bij Bayern München en de gesprekken tussen de twee partijen zijn nog steeds gaande. Kompany zei daar het volgende over.

LEES OOK: Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Sane weg bij Bayern?

"We hebben dit seizoen veel over contracten gesproken en ik heb altijd respectvol tegenover alle partijen gehandeld. Leroy en zijn mensen moeten met de club om de tafel zitten en samen een beslissing nemen. Voor mij telt wat de jongens op het veld laten zien. Zo beoordeel ik ze. Als ze spelen, betekent dat dat ze iets goed hebben gedaan, als ze niet spelen, betekent dat dat anderen beter waren", zei de coach.

Sportief directeur Max Eberl liet een beetje in zijn kaarten kijken. "Het klopt dat niet dat we al een akkoord hebben met Leroy. Wat wel zo is, is dat we met aan het praten zijn", gaf hij toe. 

Degelijk seizoen

Sane werd vijf jaar geleden voor 49 miljoen euro overgenomen van Manchester City. Daar speelde hij nog samen met Kompany. Nu is hij dus op zijn 29ste einde contract en andere topclubs volgen het dossier met argusogen.

De flankspeler speelde dit seizoen tot op heden 42 matchen. Met 12 goals en 5 assists zijn de cijfers degelijk, maar ook niet indrukwekkend voor een speler die een enorm loon heeft bij Bayern.

Gaat Sane vertrekken?

Meest recent

Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

23
23
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

152
152
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

134
134
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

265
265
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

192
192
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

211
211
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

147
147
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

62
62
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

167
167
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

166
166
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

46
46
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

585
585
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

94
94
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

501
501
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

212
212
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

228
228
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

331
331
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

195
195
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

143
143
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

716
716
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

124
124
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

99
99
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

250
250
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

238
238

Meer sportnieuws