Duivel maakt indruk: "Indien fit, één van de beste middenvelders"

door
Duivel maakt indruk:

Chelsea won na een zeer povere partij met 1-0 van Everton. The Blues waren ook heel tevreden dat Romeo Lavia weer fit was en 67 minuten kon spelen. Trainer Enzo Maresca was bijzonder lovend over de Belgische middenvelder.

LEES OOK: 'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Maresca looft Lavia

"Als hij fit is, is hij een van de beste middenvelders, want hij kan heel goed verdedigen, aanvallen, hij breekt de linies, zijn passing tussen de linies, het is ongelooflijk", zei Maresca over Lavia, die in het seizoen 2024-25 slechts negen Premier League-wedstrijden voor Chelsea in de basis heeft gestaan.

"Hij is erg goed en hopelijk kunnen we hem tot het einde van het seizoen behouden. Ik heb een heel seizoen met Romeo gewerkt toen ik coach was bij de U23 bij Manchester City", zei de trainer aan The Atletic. De lofzang ging verder. 

"Dus ik ken Romeo heel goed. Voor ons is het net als met Reece – het zijn allebei topspelers. Het enige jammere is dat we ze helaas moeten managen en beschermen. Maar er is geen twijfel dat Chelsea met Reece en Romeo een beter team is", zei hij nog.

Garcia ziet het graag gebeuren

Lavia kende al heel veel blessureleed bij Chelsea. De club heeft nog maar weinig plezier beleefd aan Lavia, die ze voor 60 miljoen euro overnamen van Southampton. Het valt te hopen voor Lavia, Chelsea en het Belgische voetbal dat Lavia fit blijft.

De centrale middenvelder is en blijft een speler die indien fit altijd een basispion zou zijn bij de Rode Duivels. Blijft Lavia de komende periode fit, dan zal bondscoach Rudi Garcia hem zeker oproepen.

Zal Lavia fit blijven de rest van het seizoen?

Meest recent

Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

5
5
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

15
15
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

26
26
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

90
90
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

74
74
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

112
112
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

114
114
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

22
22
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

284
284
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

94
94
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

388
388
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

309
309
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

125
125
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

209
209
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

422
422
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

112
112
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

286
286
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

211
211
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

272
272
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

467
467
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

192
192
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

321
321
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

191
191

Meer sportnieuws