Duivel maakt indruk: "Indien fit, één van de beste middenvelders"

door
Duivel maakt indruk:

Chelsea won na een zeer povere partij met 1-0 van Everton. The Blues waren ook heel tevreden dat Romeo Lavia weer fit was en 67 minuten kon spelen. Trainer Enzo Maresca was bijzonder lovend over de Belgische middenvelder.

LEES OOK: Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Maresca looft Lavia

"Als hij fit is, is hij een van de beste middenvelders, want hij kan heel goed verdedigen, aanvallen, hij breekt de linies, zijn passing tussen de linies, het is ongelooflijk", zei Maresca over Lavia, die in het seizoen 2024-25 slechts negen Premier League-wedstrijden voor Chelsea in de basis heeft gestaan.

"Hij is erg goed en hopelijk kunnen we hem tot het einde van het seizoen behouden. Ik heb een heel seizoen met Romeo gewerkt toen ik coach was bij de U23 bij Manchester City", zei de trainer aan The Atletic. De lofzang ging verder. 

"Dus ik ken Romeo heel goed. Voor ons is het net als met Reece – het zijn allebei topspelers. Het enige jammere is dat we ze helaas moeten managen en beschermen. Maar er is geen twijfel dat Chelsea met Reece en Romeo een beter team is", zei hij nog.

Garcia ziet het graag gebeuren

Lavia kende al heel veel blessureleed bij Chelsea. De club heeft nog maar weinig plezier beleefd aan Lavia, die ze voor 60 miljoen euro overnamen van Southampton. Het valt te hopen voor Lavia, Chelsea en het Belgische voetbal dat Lavia fit blijft.

De centrale middenvelder is en blijft een speler die indien fit altijd een basispion zou zijn bij de Rode Duivels. Blijft Lavia de komende periode fit, dan zal bondscoach Rudi Garcia hem zeker oproepen.

Zal Lavia fit blijven de rest van het seizoen?

Meest recent

Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

94
94
Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Anthony Moris verliet Union SG afgelopen zomer door de grote poort. Na een landstitel trok hij naar ...

22
22
'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

29
29
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

30
30
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

27
27
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

59
59
'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Bij Club Brugge en RSC Anderlecht is het duidelijk dat beide clubs nood hebben aan een groter en ...

344
344
STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

31
31
Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

81
81
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

303
303
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

322
322
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

158
158
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

61
61
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

288
288
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

212
212
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

130
130
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

854
854
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

179
179
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

114
114
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

749
749
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

138
138
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

393
393
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

203
203
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

283
283
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

137
137

Meer sportnieuws