Duivel maakt indruk: "Indien fit, één van de beste middenvelders"

189 stemmen
Duivel maakt indruk:

Chelsea won na een zeer povere partij met 1-0 van Everton. The Blues waren ook heel tevreden dat Romeo Lavia weer fit was en 67 minuten kon spelen. Trainer Enzo Maresca was bijzonder lovend over de Belgische middenvelder.

LEES OOK: Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

Maresca looft Lavia

"Als hij fit is, is hij een van de beste middenvelders, want hij kan heel goed verdedigen, aanvallen, hij breekt de linies, zijn passing tussen de linies, het is ongelooflijk", zei Maresca over Lavia, die in het seizoen 2024-25 slechts negen Premier League-wedstrijden voor Chelsea in de basis heeft gestaan.

"Hij is erg goed en hopelijk kunnen we hem tot het einde van het seizoen behouden. Ik heb een heel seizoen met Romeo gewerkt toen ik coach was bij de U23 bij Manchester City", zei de trainer aan The Atletic. De lofzang ging verder. 

"Dus ik ken Romeo heel goed. Voor ons is het net als met Reece – het zijn allebei topspelers. Het enige jammere is dat we ze helaas moeten managen en beschermen. Maar er is geen twijfel dat Chelsea met Reece en Romeo een beter team is", zei hij nog.

Garcia ziet het graag gebeuren

Lavia kende al heel veel blessureleed bij Chelsea. De club heeft nog maar weinig plezier beleefd aan Lavia, die ze voor 60 miljoen euro overnamen van Southampton. Het valt te hopen voor Lavia, Chelsea en het Belgische voetbal dat Lavia fit blijft.

De centrale middenvelder is en blijft een speler die indien fit altijd een basispion zou zijn bij de Rode Duivels. Blijft Lavia de komende periode fit, dan zal bondscoach Rudi Garcia hem zeker oproepen.

Zal Lavia fit blijven de rest van het seizoen?

Meest recent

Madou gaat hard in Baro en Gent: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

76
76
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

21
21
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

24
24
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

20
20
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

163
163
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

166
166
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

483
483
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

127
127
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

16
16
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

369
369
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

121
121
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

124
124
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

607
607
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

698
698
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

313
313
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

384
384
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

96
96
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

169
169
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

231
231
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

94
94
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

173
173
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

83
83
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

185
185
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

204
204
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

31
31

Meer sportnieuws