Megadeal voor Westerlo: "Hij is niet de enige"

door
Megadeal voor Westerlo:

KVC Westerlo gaat in de zomer een aantal spelers verkopen. Zo is er het dossier van Matija Frigan die interesse geniet van Hamburger SV. Trainer Timmy Simons sprak op zijn persbabbel over een mogelijk vertrek van de aanvaller.

LEES OOK: Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

Frigan weg bij Westerlo?

Westerlo betaalde zelf ruim 5,5 miljoen euro om Frigan naar de Kempen te halen. De aanvaller liet er geen onvergetelijke indruk achter, dit seizoen draait het degelijk met 12 goals en 3 assists in 36 partijen. Afgelopen winter werd Sunderland genoemd.

Zij boden een huurdeal, maar Westerlo wil enkel verkopen. Ze hopen 10 miljoen euro te vangen voor de spits, al lijkt dat misschien wat veel te zijn. Frigan is geen uitblinker in de Jupiler Pro League. Simons had uiteraard lof voor hem in Gazet van Antwerpen.

Simons vol lof

"Matija heeft op alle vlakken enorme stappen gezet. Hij geeft elke training alles. Dat is één van de voorwaarden om te groeien. Het mentale aspect is ook belangrijk. Hij kende een moeilijke start dit seizoen. Na het vertrek van Lucas Stassin knokte hij zich in de ploeg. Matija ligt perfect in de groep", vertelde Frigan.

Gaat de aanvaller de club verlaten? "Matija zal niet de enige speler zijn voor wie er interesse is. Ik vraag me altijd af hoe concreet die interesse is. Hij moet zijn ding doen en mag niet te snel tevreden zijn. Dinsdag had hij eigenlijk twee keer moeten scoren."

Bij Westerlo hebben ze zijn vervanger wellicht al beet. "Isa Sakamoto speelde ook een prima wedstrijd. Hij heeft er al een lang seizoen op zitten. Vergeet niet dat hij uit een andere cultuur komt. Het vergde veel energie om zich aan te passen. Hij spreekt een andere taal en moest het hier gewoon worden”,

Is Frigan klaar voor een toptransfer?

Meest recent

'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

10
10
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

8
8
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

8
8
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

99
99
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

106
106
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

53
53
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

126
126
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

108
108
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

113
113
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

213
213
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

283
283
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

111
111
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

348
348
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

287
287
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

40
40
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

146
146
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

240
240
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

424
424
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

265
265
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

275
275
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

414
414
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

513
513
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

334
334
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

118
118

Meer sportnieuws