Megadeal voor Westerlo: "Hij is niet de enige"

door
Megadeal voor Westerlo:

KVC Westerlo gaat in de zomer een aantal spelers verkopen. Zo is er het dossier van Matija Frigan die interesse geniet van Hamburger SV. Trainer Timmy Simons sprak op zijn persbabbel over een mogelijk vertrek van de aanvaller.

LEES OOK: Winterdeal afgerond: Anderlecht doet zaken met Westerlo

Frigan weg bij Westerlo?

Westerlo betaalde zelf ruim 5,5 miljoen euro om Frigan naar de Kempen te halen. De aanvaller liet er geen onvergetelijke indruk achter, dit seizoen draait het degelijk met 12 goals en 3 assists in 36 partijen. Afgelopen winter werd Sunderland genoemd.

Zij boden een huurdeal, maar Westerlo wil enkel verkopen. Ze hopen 10 miljoen euro te vangen voor de spits, al lijkt dat misschien wat veel te zijn. Frigan is geen uitblinker in de Jupiler Pro League. Simons had uiteraard lof voor hem in Gazet van Antwerpen.

Simons vol lof

"Matija heeft op alle vlakken enorme stappen gezet. Hij geeft elke training alles. Dat is één van de voorwaarden om te groeien. Het mentale aspect is ook belangrijk. Hij kende een moeilijke start dit seizoen. Na het vertrek van Lucas Stassin knokte hij zich in de ploeg. Matija ligt perfect in de groep", vertelde Frigan.

Gaat de aanvaller de club verlaten? "Matija zal niet de enige speler zijn voor wie er interesse is. Ik vraag me altijd af hoe concreet die interesse is. Hij moet zijn ding doen en mag niet te snel tevreden zijn. Dinsdag had hij eigenlijk twee keer moeten scoren."

Bij Westerlo hebben ze zijn vervanger wellicht al beet. "Isa Sakamoto speelde ook een prima wedstrijd. Hij heeft er al een lang seizoen op zitten. Vergeet niet dat hij uit een andere cultuur komt. Het vergde veel energie om zich aan te passen. Hij spreekt een andere taal en moest het hier gewoon worden”,

Is Frigan klaar voor een toptransfer?

Meest recent

'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

22
22
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

63
63
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

25
25
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

59
59
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

91
91
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

93
93
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

66
66
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

33
33
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

179
179
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

470
470
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

356
356
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

350
350
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

382
382
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

387
387
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

642
642
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

599
599
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

139
139
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

232
232
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

127
127
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

214
214
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

589
589
Harde hand van Leko: Vanaken onthult Club-werkwijze

Club Brugge is momenteel op stage in Marbella en Ivan Leko hoopt de selectie klaar te stomen voor de ...

311
311
Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

De Gouden Schoen-voorspellingen stromen naar buiten. Ook Marc Degryse waagde zich aan uitspraken ...

170
170
Osimhen ontploft op Afrika Cup: zware ambras bij Nigeria

Victor Osimhen speelde in het verleden bij Sporting Charleroi, maar de aanvaller is uitgegroeid tot ...

140
140

Meer sportnieuws