"Fink wilde mij al bij STVV, Pinto is dat niet vergeten"

door

Als STVV wint van Cercle Brugge, dan zijn ze zo goed als zeker van het behoud in de Jupiler Pro League. De Truienaars hebben inzake pure kwaliteit de beste kern van de vier clubs, maar nu telt vooral winnen. Daarvoor rekenen ze onder meer op de sterkhouders van de ploeg.

LEES OOK: Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

STVV haalde slag thuis

STVV haalde in januari met  Visar Musliu een nieuwe ervaren centrale verdediger. Hij deed het niet onaardig tot op heden. De Macedoniër stond blijkbaar al een tijdje op de radar van de Kanaries, dat maakte hij zelf bekend in Het Belang van Limburg.

"In de zomer van 2023 was er al eens contact. Thorsten Fink wilde me naar hier halen, maar samen met mijn vrouw heb ik toen beslist om in Duitsland te blijven", verklaarde de speler. Anderhalf jaar later was het wel prijs voor STVV. 

Operatie Redding

Sportief directeur Andre Pinto ging in januari zijn kans en wist hem deze keer wel te overtuigen. "Hij was me blijkbaar nog niet vergeten. Ik had het zo laat in de transferwindow eerlijk gezegd niet meer verwacht. Ik was dan ook echt blij toen mijn makelaar me opbelde met het nieuws. Deze keer waren we wel bereid om de stap te zetten."

Bij STVV hopen ze zich vanavond al zo goed als zeker te redden, wat héél veel druk van de ketel zou halen. Dan kan de club beginnen met een aantal knopen door te hakken over bepaalde spelers. Er lopen een paar spelers rond met een huurcontract en de zoektocht voor een vervanger van Rein Van Helden kan dan ook beginnen. Hij zal in de zomer wellicht vertrekken.

Een goede transfer van STVV?

Meest recent

'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

1
1
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

57
57
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

76
76
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

47
47
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

296
296
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

82
82
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

126
126
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

90
90
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

159
159
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

198
198
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

86
86
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

357
357
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

81
81
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

80
80
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

608
608
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

108
108
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

238
238
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

289
289
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

152
152
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

450
450
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

350
350
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

312
312
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

81
81
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

118
118
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

59
59

Meer sportnieuws