Storck in de clinch met KV Kortrijk-fans: “Niet terecht!”

door
Storck in de clinch met KV Kortrijk-fans: “Niet terecht!”

KV Kortrijk moet nu echt beginnen vrezen voor degradatie naar de Challenger Pro League. Op het veld van rode lantaarn Beerschot werd met 2-0 verloren. De Kerels beseffen dat ze een mirakel nodig hebben om nog in de Jupiler Pro League te blijven.

Beerschot is al zeker van degradatie, maar de Antwerpse club vocht toch als leeuwen. Dat loonde en KV Kortrijk werd met 2-0 naar huis gestuurd. Coach Bernd Storck sprak met Het Nieuwsblad over de wedstrijd en de situatie bij KV Kortrijk.

LEES OOK: Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Storck hoopt nog

Storck geeft echter de hoop nog niet op na de moeilijke match in Beerschot. “In voetbal is alles mogelijk. We kenden een moeilijke start en door een misverstand werd het 1-0. Vergeet niet dat Beerschot een goede ploeg is en halfweg leidden ze verdiend met 2-0.”

KV Kortrijk kwam beter voor de dag, maar kon toch geen vuist maken op het Kiel. “We hebben wat zaken bijgestuurd en de tweede helft was wel goed, maar hun keeper deed een goede redding en andere grote kansen kwamen er niet.”

Ruzie met fans

De supporters lieten hun onvrede na de match blijken en Storck ging uitleg geven. “De verwijten van de supporters waren niet terecht. Ze hadden het over een gebrek aan mentaliteit, maar dat was zeker niet het geval. Nee, dit had ook niets met druk te maken, we zijn al zo lang aan het achtervolgen en deze ploeg heeft al een heel seizoen druk.”

Volgens de Duitse oefenmeester moet KV Kortrijk gewoon een zes op zes pakken en blijven geloven. “Wij moeten nu gewoon verder doen, de rust bewaren en die laatste twee matchen winnen. Dat hebben we wel nog in eigen handen en de rest zien we dan wel, maar we zijn nog niet uitgeteld, wacht maar af.”

🚀

Denk jij dat KV Kortrijk zich nog miraculeus zal redden?

Meest recent

'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

12
12
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

15
15
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

23
23
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

34
34
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

127
127
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

114
114
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

112
112
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

86
86
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

132
132
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

194
194
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

26
26
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

136
136
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

328
328
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

163
163
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

81
81
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

40
40
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

338
338
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

81
81
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

193
193
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

333
333
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

113
113
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

156
156

Meer sportnieuws