Storck in de clinch met KV Kortrijk-fans: “Niet terecht!”

door
Storck in de clinch met KV Kortrijk-fans: “Niet terecht!”

KV Kortrijk moet nu echt beginnen vrezen voor degradatie naar de Challenger Pro League. Op het veld van rode lantaarn Beerschot werd met 2-0 verloren. De Kerels beseffen dat ze een mirakel nodig hebben om nog in de Jupiler Pro League te blijven.

Beerschot is al zeker van degradatie, maar de Antwerpse club vocht toch als leeuwen. Dat loonde en KV Kortrijk werd met 2-0 naar huis gestuurd. Coach Bernd Storck sprak met Het Nieuwsblad over de wedstrijd en de situatie bij KV Kortrijk.

LEES OOK: Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

Storck hoopt nog

Storck geeft echter de hoop nog niet op na de moeilijke match in Beerschot. “In voetbal is alles mogelijk. We kenden een moeilijke start en door een misverstand werd het 1-0. Vergeet niet dat Beerschot een goede ploeg is en halfweg leidden ze verdiend met 2-0.”

KV Kortrijk kwam beter voor de dag, maar kon toch geen vuist maken op het Kiel. “We hebben wat zaken bijgestuurd en de tweede helft was wel goed, maar hun keeper deed een goede redding en andere grote kansen kwamen er niet.”

Ruzie met fans

De supporters lieten hun onvrede na de match blijken en Storck ging uitleg geven. “De verwijten van de supporters waren niet terecht. Ze hadden het over een gebrek aan mentaliteit, maar dat was zeker niet het geval. Nee, dit had ook niets met druk te maken, we zijn al zo lang aan het achtervolgen en deze ploeg heeft al een heel seizoen druk.”

Volgens de Duitse oefenmeester moet KV Kortrijk gewoon een zes op zes pakken en blijven geloven. “Wij moeten nu gewoon verder doen, de rust bewaren en die laatste twee matchen winnen. Dat hebben we wel nog in eigen handen en de rest zien we dan wel, maar we zijn nog niet uitgeteld, wacht maar af.”

Denk jij dat KV Kortrijk zich nog miraculeus zal redden?

Meest recent

Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

13
13
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

93
93
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

100
100
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

88
88
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

39
39
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

115
115
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

103
103
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

38
38
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

449
449
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

71
71
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

428
428
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

177
177
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

282
282
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

176
176
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

134
134
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

579
579
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

115
115
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

92
92
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

222
222
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

207
207
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

479
479
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

685
685
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

367
367
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

796
796

Meer sportnieuws