Storck in de clinch met KV Kortrijk-fans: “Niet terecht!”

340 stemmen
Storck in de clinch met KV Kortrijk-fans: “Niet terecht!”

KV Kortrijk moet nu echt beginnen vrezen voor degradatie naar de Challenger Pro League. Op het veld van rode lantaarn Beerschot werd met 2-0 verloren. De Kerels beseffen dat ze een mirakel nodig hebben om nog in de Jupiler Pro League te blijven.

Beerschot is al zeker van degradatie, maar de Antwerpse club vocht toch als leeuwen. Dat loonde en KV Kortrijk werd met 2-0 naar huis gestuurd. Coach Bernd Storck sprak met Het Nieuwsblad over de wedstrijd en de situatie bij KV Kortrijk.

LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

Storck hoopt nog

Storck geeft echter de hoop nog niet op na de moeilijke match in Beerschot. “In voetbal is alles mogelijk. We kenden een moeilijke start en door een misverstand werd het 1-0. Vergeet niet dat Beerschot een goede ploeg is en halfweg leidden ze verdiend met 2-0.”

KV Kortrijk kwam beter voor de dag, maar kon toch geen vuist maken op het Kiel. “We hebben wat zaken bijgestuurd en de tweede helft was wel goed, maar hun keeper deed een goede redding en andere grote kansen kwamen er niet.”

Ruzie met fans

De supporters lieten hun onvrede na de match blijken en Storck ging uitleg geven. “De verwijten van de supporters waren niet terecht. Ze hadden het over een gebrek aan mentaliteit, maar dat was zeker niet het geval. Nee, dit had ook niets met druk te maken, we zijn al zo lang aan het achtervolgen en deze ploeg heeft al een heel seizoen druk.”

Volgens de Duitse oefenmeester moet KV Kortrijk gewoon een zes op zes pakken en blijven geloven. “Wij moeten nu gewoon verder doen, de rust bewaren en die laatste twee matchen winnen. Dat hebben we wel nog in eigen handen en de rest zien we dan wel, maar we zijn nog niet uitgeteld, wacht maar af.”

🚀

Denk jij dat KV Kortrijk zich nog miraculeus zal redden?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

12
12
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

8
8
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

41
41
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

257
257
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

36
36
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

136
136
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

165
165
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

132
132
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

429
429
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

106
106
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

105
105
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

52
52
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

144
144
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

295
295
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

114
114
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

56
56
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

70
70
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

228
228
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

68
68
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

154
154
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

421
421
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

276
276
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

539
539
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

148
148

Meer sportnieuws